ŠANDA Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rataje - H. Bučice 1:3 (1:2) 20.04. 14:00 -
Chotusice B - Suchdol B 4:1 (2:0) 23.03. 15:00 -
Tupadly B - Vrdy B 2:5 (1:1) 18.11. 13:30 -
Zbraslavice - H. Bučice 6:1 (3:0) 04.11. 14:00 -
Nepoměřice - Zbraslavice 2:0 (1:0) 29.10. 14:00 -
Sedlec B - Zbýšov 4:2 (2:2) 17.06. 13:30 -
Žleby - Žl. Chvalovice 4:1 (2:1) 03.06. 14:00 -
Žleby - Kluky 2:3 (1:2) 31.05. 18:00 -
Nepoměřice - Paběnice B 3:3 (2:3) 28.05. 14:00 -
Zbraslavice B - Miskovice 1:1 (1:0) 21.05. 17:00 -
Vrdy B - Záboří 1:7 (0:3) 07.05. 17:00 -
Kaňk B - Paběnice B 2:1 (0:1) 23.04. 17:00 -
Sedlec B - Bratčice 1:2 (0:0) 22.04. 17:00 -
Okřesaneč - Štrampouch 2:3 (1:1) 15.04. 17:00 -
Štrampouch - Horky 4:3 (2:1) 08.04. 13:30 -
Sázava B - Bratčice 4:1 (1:1) 26.03. 15:00 -
B.Podolí B - Záboří 4:3 (1:2) 16.10. 15:30 -
Štrampouch - Močovice 0:7 (0:4) 08.10. 13:00 -
Malešov B - Kácov B 4:4 (3:2) 02.10. 16:00 -
Paběnice B - Kaňk B 2:2 (1:1) 25.09. 16:30 -
Kluky - Močovice 3:6 (1:3) 24.09. 16:30 -
Malešov B - Křesetice B 0:1 (0:0) 18.09. 16:30 -
Malín B - Zbraslavice B 0:5 (0:2) 11.09. 17:00 -
Vlkaneč - Sázava B 2:1 (2:0) 10.09. 17:00 -
Chotusice B - Potěhy 6:0 (2:0) 12.06. 17:00 -
Horky - Vrdy B 2:1 (0:1) 11.06. 17:00 -
Rataje - Sedlec B 4:2 (2:1) 05.06. 17:00 -
Kačina - Močovice 2:6 (1:1) 29.05. 14:00 -
Zbýšov - Kluky 5:0 (3:0) 28.05. 17:00 -
Sedlec B - Miskovice 5:0 (5:0) 22.05. 17:00 -
Miskovice - Tupadly B 2:2 (1:1) 14.05. 17:00 -
Močovice - Žleby 2:3 (0:1) 07.05. 17:00 -
Křesetice B - Kaňk B 3:5 (0:3) 01.05. 17:00 -
Okřesaneč - Kačina 0:1 (0:0) 01.05. 14:00 -
Paběnice B - Suchdol B 1:7 (1:5) 24.04. 17:00 -
Bratčice - Vlkaneč 0:3 (0:1) 16.04. 17:00 -
Močovice - Hostovlice 3:1 (2:0) 10.04. 16:30 -
Štrampouch - Potěhy 1:1 (0:1) 09.04. 14:00 -
Rataje - Vlkaneč 4:1 (2:1) 06.11. 14:00 -
Zruč B - Malín B zrušen -
Štrampouch - Hostovlice 1:3 (0:1) 23.10. 14:00 -
Hostovlice - Kačina 1:2 (0:2) 17.10. 15:30 -
Bratčice - H. Bučice 5:4 (1:2) 16.10. 15:30 -
Malín B - Křesetice B 8:4 (3:2) 03.10. 16:00 -
Tupadly B - Miskovice 0:2 (0:0) 02.10. 16:00 -
Vrdy B - Močovice 8:0 (3:0) 26.09. 16:30 -
Suchdol B - Nepoměřice 7:1 (2:0) 12.09. 17:00 -
Křesetice B - Paběnice B 3:3 (0:1) 11.09. 17:00 -
Okřesaneč - Chotusice B 0:6 kont. (0:3) 29.08. 17:00 -
Sedlec B - Miskovice 3:2p. (1:1) 11.10. 15:00