Halbich Rudolf
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chleby - Netřebice 7:2 (3:1) 09.11. 14:00 -
Sporting MB - Bakov B 2:0 (1:0) 19.10. 15:30 -
Struhy - Nemyslovice 3:3 (2:3) 12.10. 15:30 -
Čistá - Klášter 0:1 (0:0) 28.09. 16:00 -
Čejetice - Katusice 12:2 (7:0) 14.09. 16:30 -
Bezno-Sovinky B - Skalsko 0:0 (0:0) 08.09. 17:00 -
Nemyslovice - Žerčice 2:3 (1:2) 31.08. 17:00 -
Kněžmost - Řepov 2:5 (0:3) 24.08. 17:00 -
Ledce - Žerčice 0:2 (0:1) 15.06. 17:00 -
Sporting MB - Jivina 1:5 (0:4) 08.06. 17:00 -
Chotětov B - Pěčice B 1:2 (1:1) 26.05. 16:30 -
Horky B - Luštěnice B 3:2 (2:0) 25.05. 17:00 -
Katusice - Čistá 0:3 kont. (2:2) 19.05. 17:00 -
Strašnov - Sokol Nová Ves 2:2 (1:1) 28.04. 17:00 -
Katusice - Židněves 3:2 (1:2) 14.04. 16:30 -
Doubrava B - K.Vrutice B 11:1 (6:1) 07.04. 14:00 -
Kosořice - Krnsko 2:0 (0:0) 31.03. 15:00 -
Čejetice - Doubrava 0:2 (0:1) 17.11. 13:30 -
Kosmonosy B - DBSK B 2:0 (2:0) 04.11. 14:30 -
Bezno-Sovinky B - Sporting MB B 5:2 (4:1) 28.10. 14:30 -
Strašnov - Sporting MB 1:1 (0:1) 07.10. 16:00 -
Sporting MB B - Skalsko 4:5 (3:3) 16.09. 15:00 -
D.Lhota - DBSK B 2:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
Sporting MB - Katusice 6:3 (3:1) 01.09. 17:00 -
Židněves - Sokol Nová Ves 5:3 (4:2) 25.08. 15:00 -
Doubrava - Bezno-Sovinky 6:0 (1:0) 02.06. 17:00 -
Horky B - Předměřice 3:3 (3:2) 19.05. 17:00 -
Klášter - DBSK B 1:5 (0:1) 13.05. 15:00 -
Rejšice B - K.Hlavno 1:2 (1:2) 01.05. 17:00 -
Struhy - Krnsko 0:4 (0:2) 28.04. 17:00 -
Hořátev - Třebestovice 3:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Kosmonosy B - K.Hlavno 7:0 (3:0) 05.11. 14:00 -
Bělá B - Bakov B zrušen -
Struhy - Nemyslovice 0:4 (0:2) 28.10. 14:30 -
Předměřice - Horky B 2:2 (1:0) 22.10. 15:30 -
Čistá - Bakov B 3:3 (1:1) 07.10. 16:00 -
Bezno-Sovinky B - Skalsko 3:3 (1:3) 24.09. 16:30 -
Čistá - Sporting MB 3:6 (2:1) 23.09. 16:30 -
Skalsko - Kosořice B 5:0 (2:0) 17.09. 17:00 -
Horky B - Struhy 8:3 (3:0) 16.09. 17:00 -
DBSK B - Bělá B zrušen -
Luštěnice B - Nemyslovice 0:3 (0:1) 03.09. 17:00 -
Košík - Křečkov B 6:0 (3:0) 02.09. 17:00 -
Akuma MB - Strašnov 5:0 (3:0) 26.08. 17:00 -
K.Hlavno - Čistá 3:0 (3:0) 17.06. 17:00 -
DBSK B - Klášter 5:1 (3:0) 11.06. 17:00 -
Řepov - Bakov B 4:0 (2:0) 10.06. 17:00 -
Ledce - Pěčice B 4:1 (1:0) 28.05. 17:00 -
Nová Ves - Zdětín B 3:2 (1:1) 28.05. 14:00 -
Čejetice - K.Vrutice 1:2 (1:2) 27.05. 17:00