Švarc Zdeněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jivina - K.Hlavno 2:1 (2:0) 20.04. 17:00 -
Březno - SKP MB 3:1 (1:1) 13.04. 17:00 -
Židněves - Struhy 2:1 (0:0) 06.04. 13:30 -
Čejetice - Sporting MB 1:1 (0:1) 30.03. 16:30 -
Chotětov B - Sporting MB 3:0 (2:0) 04.11. 14:00 -
Bělá - Sporting MB 0:3 kont. (0:1) 23.09. 16:30 -
Jivina - Kosořice 0:0 (0:0) 16.09. 16:30 -
Akuma MB - Sporting MB 2:1 (0:1) 09.09. 17:00 -
Čistá - Ledce 4:2 (2:1) 02.09. 17:00 -
K.Vrutice - Zdětín 4:0 (2:0) 19.08. 17:00 -
Kosořice - SKP MB 4:2 (2:2) 20.05. 17:00 -
Bělá - Březno 2:3 (2:1) 13.05. 17:00 -
Čistá - Židněves 1:3 (0:1) 06.05. 17:00 -
Řepov - Kněžmost 7:0 (5:0) 15.04. 16:30 -
Sporting MB - Předměřice 1:2 (0:1) 25.03. 15:00 -
K.Vrutice - SKP MB 2:1 (1:1) 29.10. 14:30 -
Sporting MB - Bakov B 1:1 (1:1) 22.10. 15:30 -
Březno - Bělá 1:1 (1:0) 15.10. 15:30 -
Čejetice - Březno 1:2 (1:1) 08.10. 16:00 -
Kosořice - Řepov 2:3 (2:1) 01.10. 16:00 -
Židněves - Jabkenice 1:2 (1:2) 24.09. 13:00 -
Chotětov B - Mukařov 3:0 (1:0) 21.08. 17:00 -
Sporting MB - Struhy 4:0 (2:0) 20.08. 17:00 -
Bělá - Akuma MB 4:0 (3:0) 11.06. 17:00 -
Zdětín B - Pěčice B 1:10 (0:7) 05.06. 17:00 -
K.Vrutice - Doubrava 1:0 (0:0) 04.06. 17:00 -
Akuma MB - DBSK B 2:4 (0:3) 28.05. 17:00 -
Doubrava - Kosořice 3:1 (2:1) 14.05. 13:30 -
Čistá - Sporting MB 0:1 (0:1) 07.05. 13:30 -
Bělá - Mukařov 6:0 (4:0) 16.04. 17:00 -
Benátky B - Krnsko 9:1 (3:1) 06.11. 14:00 -
Benátky B - Kosořice 0:0 (0:0) 10.10. 16:00 -
Zdětín - Březno 1:9 (1:3) 02.10. 16:00 -
Mukařov - Doubrava 0:1 (0:1) 18.09. 16:30 -
Předměřice - Zdětín B 2:1 (2:0) 12.09. 17:00 -
Krnsko - Kněžmost 7:1 (4:0) 11.09. 10:30 -
Kunice B - Mirošovice 0:4 (0:2) 04.09. 17:00 -
Benátky B - DBSK B 4:1 (2:0) 11.10. 16:00 -
Kněžmost - Březno 0:4 (0:2) 19.09. 16:30 -
Krnsko B - Skalsko 2:4 (2:0) 05.09. 14:00 -
Čistá - D.Lhota 3:1 (2:1) 29.08. 17:00 -
Zdětín B - Pěčice B 4:7 (4:3) 23.08. 17:00 -
Židněves - Klášter 1:2 (1:1) 26.10. 14:30 -
Ledce - Pěčice B 5:1 (3:0) 20.10. 15:30 -
Doubrava B - Čejetice 3:1 (1:1) 13.10. 14:00 -
K.Vrutice B - Bezno-Sovinky B 1:8 (1:4) 06.10. 16:00 -
Bělá - Mukařov 1:0 (1:0) 05.10. 16:00 -
Strašnov - Ledce 3:1 (1:1) 22.09. 16:30 -
Akuma MB - Řepov 1:0 (1:0) 21.09. 16:30 -
Mukařov - Akuma MB 4:1 (0:1) 15.09. 15:00