Kuka Vladimír
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Teplýšovice - Vyžlovka 2:1 (2:0) 03.10. 16:00 -
Králův Dvůr B - Cerhovice 2:3p. (1:1) 28.09. 16:30 -
Lány - Klobuky 1:3 (1:1) 12.09. 17:00 -
Zruč - Teplýšovice 2:1 (1:1) 29.08. 10:14 -
Kondrac - Zruč 1:0 (0:0) 16.11. 13:30 -
Teplýšovice - Sázava 4:3p. (1:2) 26.10. 14:30 -
Rožmitál - Králův Dvůr B 3:1 (2:1) 12.10. 10:30 -
SKP MB - Katusice 5:0 (1:0) 29.09. 15:00 -
Libušín - V.Dobrá 3:1 (1:0) 21.09. 16:30 -
Vinařice - Klobuky 2:6 (2:2) 07.09. 17:00 -
Kondrac - Olbramovice 5:4p. (3:2) 24.08. 17:00 -
Teplýšovice - Mnichovice 5:1 (4:0) 15.06. 17:00 -
U.Janovice - Liblice 2:1 (2:1) 02.06. 17:00 -
Rejšice - M.Hradiště 1:2 (1:1) 25.05. 10:30 -
Vraný - Lišany 8:3 (2:2) 19.05. 17:00 -
Slaný B - Tn Rakovník B 7:1 (3:0) 12.05. 17:00 -
Jevany - Vyžlovka 3:0 (1:0) 04.05. 17:00 -
Lužec - Vojkovice 5:0 (3:0) 13.04. 16:30 -
Lety - Rožmitál 2:1p. (0:1) 30.03. 15:00 -
Zruč - Sadská 4:3p. (1:2) 23.03. 15:00 -
Doksy - Petrovice 5:0 (2:0) 17.11. 13:30 -
Záryby - Č. Brod B 2:1p. (1:1) 03.11. 14:00 -
Jedomělice - Lány 4:1 (1:1) 21.10. 15:30 -
Loučeň - Sázava 0:2 (0:0) 13.10. 16:00 -
Pečky - Sadská 1:3 (1:1) 07.10. 16:00 -
Struhařov - Mnichovice 2:4 (0:2) 30.09. 15:00 -
Mníšek - Doksy 1:0 (1:0) 16.09. 17:00 -
Loučeň - Sadská 4:1 (3:1) 08.09. 17:00 -
Dobříš B - Chlumec 2:3 (1:2) 26.08. 17:00 -
Lužec - Holubice 1:4 (0:2) 10.06. 17:00 -
Chotětov B - Skalsko 7:1 (2:0) 27.05. 15:00 -
Hlízov - Sadská 2:0 (1:0) 26.05. 17:00 -
Bečváry - Pátek 3:4p. (2:2) 13.05. 17:00 -
V.Dobrá - Vraný 4:0 (1:0) 21.04. 17:00 -
Dobříč - Rožmitál 0:4 (0:2) 14.04. 10:15 -
Tupadly - Čáslav B 0:1 (0:1) 31.03. 15:00 -
SK Rakovník B - Braškov 2:0 (1:0) 09.11. 19:00 -
Zruč - Zvole 2:1p. (1:0) 04.11. 14:00 -
Týnec - Kondrac 1:0 (0:0) 07.10. 16:00 -
Loučeň - Milovice 1:2p. (0:1) 30.09. 16:00 -
Čáslav B - Jest. Lhota 3:0 (2:0) 17.09. 15:00 -
Nelahozeves - Libčice 2:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Radim - Milovice 3:4 (2:1) 17.06. 10:15 -
Hýskov - Doksy 4:2 (2:1) 03.06. 17:00 -
Průhonice - Maršovice 1:3 (1:1) 27.05. 17:00 -
D. Dušníky - Zdice 3:1 (1:0) 21.05. 17:00 -
U.Janovice - Miřetice 4:1 (0:0) 07.05. 17:00 -
U.Janovice - Neveklov 3:2p. (1:0) 23.04. 17:00 -
Dobříč - D. Dušníky 1:2 (0:1) 15.04. 10:15 -
Milovice - Býchory 1:0 (0:0) 25.03. 15:00