Starý Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Libínky - Bechlín B 0:1 (0:0) 28.04. 17:00 -
Malé Žernoseky - Třebenice 5:0 (2:0) 27.04. 17:00 -
Bechlín B - Přestavlky 3:0 (1:0) 21.04. 17:00 -
Libochovice - Hoštka 1:2 (0:1) 20.04. 17:00 -
Židovice - Předonín 2:1 (1:0) 20.04. 10:15 -
Rovné B - Kleneč 3:4p. (3:2) 14.04. 16:30 -
Třebívlice - Mšené lázně 3:2 (2:0) 06.04. 16:30 -
Třebenice - Čížkovice 1:3 (0:2) 11.11. 14:00 -
Rovné - Dobříň 1:0 (0:0) 11.11. 10:30 -
Předonín - Ctiněves 6:0 (3:0) 05.11. 14:00 -
Čížkovice - Radovesice 2:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Sulejovice - Velké Žernoseky 3:1 (1:0) 28.10. 14:30 -
Mšené lázně B - Račiněves 10:1 (4:0) 22.10. 15:30 -
Podlusky - Býčkovice 5:0 (3:0) 30.09. 16:00 -
Velké Žernoseky - Libínky 14:1 (7:1) 11.06. 17:00 -
Podlusky - Vědomice 1:3 (1:1) 03.06. 17:00 -
Libínky - Terezín 4:1 (2:0) 28.05. 17:00 -
Sulejovice - Čížkovice 3:1 (2:1) 27.05. 17:00 -
Ctiněves - Přestavlky 4:2 (1:0) 21.05. 17:00 -
Třebenice - Radovesice 1:3 (0:1) 20.05. 17:00 -
Rovné B - Dušníky B 2:1p. (0:1) 14.05. 17:00 -
Žitenice - Dobříň 1:0 (1:0) 13.05. 17:00 -
Lovečkovice - Libínky 3:4 (1:4) 07.05. 17:00 -
Brňany - Libochovice 2:5 (1:4) 06.05. 17:00 -
Žitenice - Lovosice B 2:1 (2:0) 01.05. 17:00 -
Hoštka - Litoměřicko B 6:5p. (3:3) 15.04. 16:30 -
Křešice B - Velké Žernoseky 5:2 (1:0) 09.04. 16:30 -
Třebívlice - Malé Žernoseky 5:1 (2:1) 08.04. 16:30 -
Bechlín - Straškov 0:1 (0:1) 01.04. 16:30 -
Kleneč - Rovné B 2:1 (1:0) 25.03. 15:00 -
Býčkovice - Lukavec 3:0 (0:0) 12.11. 14:00 -
Černiv - Dobříň 5:4 (1:1) 05.11. 14:00 -
Pokratice B - Podsedice 7:0 (3:0) 30.10. 14:30 -
Kleneč - Mšené lázně 1:4 (0:2) 29.10. 14:30 -
Lounky-Chodouny - Straškov 3:2 (1:1) 23.10. 10:30 -
Třebenice - Velké Žernoseky 1:3 (0:1) 22.10. 15:30 -
Kostomlaty - Mšené lázně B 5:0 (3:0) 16.10. 15:30 -
Vědomice - Bříza 2:0 (0:0) 15.10. 15:30 -
Předonín - Račice 2:1 (1:0) 09.10. 16:00 -
Úštěk - Lovosice B 5:1 (2:1) 08.10. 16:00 -
Straškov - Vědomice 2:3 (2:0) 24.09. 16:30 -
Mšené lázně - Dušníky B 7:3 (4:2) 17.09. 16:30 -
Polepy - Vědomice zrušen -
Račice - Kleneč 2:3p. (2:1) 10.09. 17:00 -
Libochovice - Býčkovice 4:3p. (0:2) 03.09. 17:00 -
Velké Žernoseky - Sulejovice 6:2 (2:1) 03.09. 10:00 -
Medvědice - Velemín 2:4 (2:2) 28.08. 14:00 -
Vědomice - Rovné B 8:1 (5:0) 27.08. 17:00 -
Bohušovice - Roudnice B 4:2 (2:0) 12.03. 11:00 -
Malé Žernoseky - Dušníky 0:5 (0:3) 20.11. 14:00