Řezníček Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Radovesice - Medvědice 4:1 (1:0) 07.04. 16:30 -
Libochovice - Černiv 2:3 (1:1) 23.03. 15:00 -
Radovesice - Libochovany 2:1 (1:0) 29.10. 14:30 -
Vědomice - Straškov 6:0 (3:0) 28.10. 14:30 -
Ploskovice - Býčkovice 1:2 (0:2) 15.10. 15:30 -
Kleneč - Dušníky B 0:3 (0:2) 14.10. 15:30 -
Třeboutice - Lovečkovice 3:5 (0:2) 14.10. 12:30 -
Čížkovice - Velemín 3:4 (2:3) 07.10. 16:00 -
Bechlín - Bříza 5:1 (1:1) 30.09. 16:00 -
Rovné - Litoměřicko B 4:3p. (2:0) 30.09. 10:30 -
Sulejovice - Křesín 2:0 (2:0) 23.09. 16:30 -
Modlany B - Soběchleby 6:1 (3:0) 23.09. 10:30 -
Předonín - Bechlín B 5:4p. (2:0) 02.09. 14:00 -
Libotenice - Vědomice 2:3p. (1:1) 19.08. 17:00 -
Milešov - Třebívlice 2:3 (0:1) 17.06. 17:00 -
Malé Žernoseky - Medvědice 16:2 (6:1) 17.06. 14:00 -
Býčkovice - Brňany 2:7 (1:3) 10.06. 17:00 -
Brňany - Litoměřicko B 6:2 (3:2) 03.06. 17:00 -
Velké Žernoseky - Podsedice 4:2 (1:1) 28.05. 17:00 -
Rtyně - Oldřichov B 1:0 (0:0) 06.05. 17:30 -
Vrbice-Vetlá - Střížovice 5:4 (3:1) 30.04. 17:00 -
Libochovice - Libotenice 3:2p. (2:2) 29.04. 17:00 -
Terezín - Lovečkovice 1:2 (0:2) 29.04. 14:00 -
Račiněves - Vrbice-Vetlá 4:1 (2:1) 23.04. 17:00 -
Bříza - Bechlín 2:3 (1:1) 22.04. 17:00 -
Lovosice B - Dobříň 4:7 (2:2) 16.04. 16:30 -
Kleneč - Račice 3:4p. (2:1) 15.04. 16:30 -
Budyně - Lovosice B 0:1 (0:0) 08.04. 16:30 -
Budyně - Brňany 0:2 (0:0) 12.11. 14:00 -
Terezín - Pokratice B 3:5 (0:2) 05.11. 11:00 -
Libochovice - Černiv 0:4 (0:1) 29.10. 14:30 -
Úpohlavy - Medvědice 1:2p. (0:1) 28.09. 16:30 -
Lukavec - Úštěk 3:0 (1:0) 25.09. 16:30 -
Vrbice-Vetlá - Kostomlaty 2:5 (1:3) 18.09. 16:30 -
Úpohlavy - Křesín 2:4 (1:3) 04.09. 17:00 -
Prackovice - Úpohlavy 3:1 (2:0) 27.08. 17:00 -
Ctiněves - Židovice 2:7 (0:7) 29.05. 17:00 -
Černiv - Žitenice 3:8 (2:3) 28.05. 17:00 -
Liběšice B - Vědomice 3:11 (2:4) 22.05. 17:00 -
Milešov - Třebívlice 5:1 (2:1) 21.05. 17:00 -
Vrbice-Vetlá - Mšené lázně B 3:1 (0:1) 15.05. 17:00 -
Budyně - Úštěk 0:1 (0:1) 14.05. 17:00 -
Kopisty - Duchcov 1:2p. (1:1) 14.05. 13:00 -
Brňany - Libochovice 5:2 (3:1) 07.05. 17:00 -
Bechlín - Rovné B 5:0 (4:0) 20.04. 17:30 -
Černiv - Rovné 2:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Vědomice - Polepy 1:2p. (1:0) 20.11. 14:00 -
Brňany - Libotenice 2:3 (0:2) 30.10. 14:30 -
Dobříň - Lovosice B 3:5 (2:2) 16.10. 16:00 -
Vědomice - Bechlín 1:2p. (0:0) 09.10. 16:00