BIDŠOVSKÝ Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hostomice - Lochovice 0:2 (0:0) 27.04. 14:00 -
Hudlice - Zaječov 1:0 (0:0) 21.04. 17:00 -
Osek - Tmaň 4:2 (3:1) 20.04. 17:00 -
Loděnice B - Hýskov 1:6 (0:4) 14.04. 17:00 -
Zadní Třebaň - Trubín 0:4 (0:2) 06.04. 16:30 -
N.Jáchymov - Neumětely 1:1 (1:1) 31.03. 15:00 -
Beroun B - Všeradice 3:1 (3:0) 24.03. 15:00 -
Beroun B - Zadní Třebaň 0:7 (0:3) 12.11. 14:00 -
Nižbor - Praskolesy 4:0 (1:0) 11.11. 13:30 -
Hýskov - Osek 2:1 (1:1) 11.11. 10:30 -
Hudlice - Chyňava 2:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Březová - Nižbor 3:6 (2:2) 28.10. 11:30 -
N.Jáchymov - Všeradice 4:0 (2:0) 22.10. 15:30 -
Karlštejn - Osov 3:1 (1:0) 21.10. 12:30 -
Lochovice - Broumy 4:2 (2:1) 15.10. 15:30 -
Žebrák - Zadní Třebaň 2:4 (2:2) 07.10. 16:00 -
Chyňava B - KD Sokol 0:3 (0:2) 01.10. 13:00 -
Drozdov - Neumětely 4:0 (2:0) 30.09. 16:00 -
Trubín - Podluhy 1:1 (0:0) 24.09. 16:30 -
Nižbor - Broumy 2:2 (1:2) 23.09. 16:30 -
Podluhy - Všeradice 1:1 (1:1) 16.09. 16:30 -
Zaječov - Beroun B 2:1 (1:1) 06.09. 18:00 -
Neumětely - N.Jáchymov 2:4 (1:1) 02.09. 17:00 -
Loděnice B - Hostomice 2:4 (2:2) 27.08. 17:00 -
Stašov - Hudlice 1:3 (0:2) 26.08. 17:00 -
Žebrák - Cembrit Beroun 3:2 (2:0) 19.08. 17:00 -
Stašov - Nižbor 7:2 (2:1) 17.06. 17:00 -
Podluhy - Broumy 4:0 (1:0) 17.06. 14:00 -
Karlštejn - Újezd 3:1 (2:1) 27.05. 10:15 -
N.Jáchymov - Hudlice 4:1 (3:0) 21.05. 17:00 -
Zdice B - Všeradice B 3:1 (2:0) 20.05. 13:30 -
Tmaň - Podluhy 2:3 (1:0) 14.05. 17:00 -
Zaječov - Nižbor 7:0 (2:0) 13.05. 17:00 -
Všeradice - Hořovice B 1:3 (0:1) 08.05. 17:00 -
Stašov - Beroun B 2:1 (2:0) 06.05. 17:00 -
Loděnice B - Broumy 1:2 (0:2) 04.05. 18:00 -
Vysoký Újezd - Hýskov zrušen -
Chyňava - N.Jáchymov 2:2 (0:0) 29.04. 17:00 -
Trubín - Všeradice 3:1 (2:1) 22.04. 17:00 -
Žebrák - Chyňava 0:0 (0:0) 25.03. 15:00 -
Zaječov - Trubín 0:4 (0:2) 12.11. 10:30 -
Osek - Lochovice 2:2 (2:1) 05.11. 14:00 -
Tmaň - Osov 1:5 (0:2) 30.10. 11:30 -
Libomyšl - Tlustice B 6:2 (3:0) 29.10. 11:30 -
Cembrit Beroun - Stašov 3:1 (1:1) 23.10. 10:15 -
Neumětely B - Březová 3:4 (1:1) 02.10. 13:00 -
Újezd - Zadní Třebaň 1:4 (1:1) 01.10. 13:00 -
Tmaň - Praskolesy 0:3 (0:2) 28.09. 16:30 -
Beroun B - Hořovice B 1:1 (0:1) 25.09. 16:30 -
Srbsko - Nižbor B 1:2 (1:0) 25.09. 13:30