LOŽKOVÁ Nicol
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Říčany B - Pacov 3:2 (2:1) 28.04. 17:00 -
Úvaly B - Zeleneč B 3:2p. (1:1) 27.04. 17:00 -
Veltěž - Radošovice 0:2 (0:1) 21.04. 17:00 -
Sluštice - Březí 2:2 (1:0) 20.04. 17:00 -
Veleň - Měšice 1:2p. (1:1) 14.04. 16:30 -
Vel.Popovice - Bášť 0:1 (0:1) 12.04. 19:00 -
Dobřejovice - Hrusice 6:0 (3:0) 07.04. 16:30 -
Křenice - Dobřejovice B 3:2 (2:1) 06.04. 16:30 -
Mnichovice - Kostelec 0:3 (0:1) 30.03. 15:00 -
Vyšehořovice - Mirošovice 4:0 (3:0) 24.03. 15:00 -
Doubravčice - Vel.Popovice B 5:3 (2:1) 23.03. 15:00 -
Radošovice B - Vyžlovka 2:3 (1:2) 12.11. 10:30 -
Zeleneč B - Od. Voda 2:9 (0:4) 11.11. 14:00 -
Vyšehořovice - Mratín 1:2p. (1:0) 05.11. 14:00 -
Nehvizdy - Senohraby 1:3 (0:1) 28.10. 14:00 -
Klecany B - Úvaly B 0:1 (0:0) 22.10. 17:00 -
Líbeznice B - Čelákovice zrušen -
Dobřejovice - Struhařov 7:1 (3:1) 15.10. 15:30 -
Vel.Popovice B - Všestary 0:2 (0:2) 14.10. 15:30 -
Veleň - Sibřina 1:4 (1:4) 08.10. 16:00 -
Ondřejov - Kamenice 4:2 (0:1) 07.10. 16:00 -
Veltěž - Kostelec 1:2 (0:2) 01.10. 16:00 -
Mukařov - Stř.Skalice 2:4 (1:3) 30.09. 16:00 -
Březí - Doubravčice 6:3 (4:3) 10.09. 17:00 -
Strančice - Hrusice B 3:0 (0:0) 09.09. 17:00 -
Říčany B - Kunice B 1:2 (0:0) 05.09. 17:30 -
Sibřina - Kojetice 3:2 (1:0) 03.09. 17:00 -
Struhařov - Vel.Popovice 3:5 (1:4) 02.09. 17:00 -
Stř.Skalice - Kostelec 5:4 (3:0) 26.08. 17:00 -
Zeleneč B - Sibřina 2:1 (0:1) 17.06. 17:00 -
Škvorec B - Úvaly B 1:5 (0:1) 01.05. 17:00 -
Dobřejovice - Mirošovice 5:2 (3:0) 30.04. 14:30 -
Veleň - Mochov 0:1 (0:0) 23.04. 17:00 -
Mnichovice - Kostelec 4:1 (1:1) 15.04. 13:00 -
Nova Ves - Dřevčice 3:0 (0:0) 09.04. 16:30 -
Kamenice - Dobřejovice 0:6 (0:5) 08.04. 16:30 -
Ondřejov - Mnichovice 3:1 (1:0) 25.03. 15:00 -
Šestajovice - Veleň 4:3 (2:1) 06.11. 14:00 -
Klecany B - Šestajovice 3:0 (1:0) 23.10. 17:00 -
Brázdim - Větrušice 2:5 (0:2) 09.10. 16:00 -
Mirošovice - Hrusice 4:3p. (1:2) 08.10. 16:00 -
Mratín - Kostelec 4:1 (1:1) 02.10. 16:00 -
Líbeznice B - Větrušice 1:4 (1:2) 18.09. 16:30 -
Úvaly B - Škvorec B 2:1p. (0:0) 17.09. 16:30 -
Zeleneč B - Od. Voda 2:3p. (0:1) 10.09. 17:00 -
Mratín - Kamenice 5:1 (3:1) 04.09. 17:00 -
Větrušice - Toušeň 2:0 (1:0) 28.08. 17:00 -
Od. Voda - Veleň 6:2 (4:2) 27.08. 17:00 -
Nehvizdy - Kamenice 2:3p. (1:1) 20.08. 17:00 -
Od. Voda - Měšice 2:4 (2:2) 18.06. 10:15