STLOUKAL Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Tovačov - Klenovice 0:1 (0:1) 28.04. 16:00 -
Sokol Pňovice - Velký Týnec 1:1 (1:0) 21.04. 16:00 -
Vrchoslavice - Troubky 3:2 (2:0) 14.04. 15:30 -
Černovír - Mor. Beroun 0:1 (0:0) 07.04. 10:00 -
Lutín - Chomoutov 0:2 (0:1) 31.03. 15:00 -
Troubky - Otaslavice 2:2 (1:1) 24.03. 15:00 -
Lutín - Černovír 0:3 (0:2) 29.10. 14:30 -
Otaslavice - Vrchoslavice 2:0 (0:0) 22.10. 14:30 -
Sudkov - Oskava 1:2 (0:1) 14.10. 14:00 -
Velký Týnec - Haná Prostějov 3:6 (1:3) 08.10. 15:00 -
Kožušany - Mor. Beroun 5:3 (3:1) 01.10. 15:00 -
Mor. Beroun - Lutín 3:4 (3:2) 23.09. 15:30 -
Radslavice - Újezdec 1:0 (0:0) 17.09. 15:30 -
Oskava - Zvole 2:2 (1:2) 09.09. 16:00 -
Velký Týnec - Sokol Pňovice 3:1 (2:1) 03.09. 16:00 -
Doloplazy - Kožušany 1:2 (0:1) 27.08. 16:30 -
Olšany - Vicov 2:2 (1:0) 19.08. 16:30 -
Smržice - Haňovice 2:5 (0:2) 06.11. 14:00 -
Otaslavice - Radslavice 0:3 (0:2) 29.10. 14:30 -
Kožušany - Mostkovice 8:1 (3:0) 02.10. 15:00 -
Slatinice - Haná Prostějov 8:1 (4:0) 25.09. 15:30 -
Kožušany - Slatinice 4:1 (3:0) 18.09. 15:30 -
Oskava - Řetězárna 2:5 (1:4) 10.09. 16:00 -
Slatinice - Velký Týnec 6:0 (2:0) 28.08. 16:30 -
Vrchoslavice - Brodek u PV 2:0 (1:0) 21.08. 16:30 -
Velké Losiny B - Štíty 2:2 (1:0) 06.08. 17:00 -
Libina - Jindřichov 5:1 (2:1) 18.06. 17:00 -
Velký Týnec - Haná Prostějov 0:2 (0:2) 12.06. 17:00 -
Velká Bystřice - Hněvotín 1:2p. (1:0) 05.06. 17:00 -
Bludov - Bernartice 4:1 (2:0) 28.05. 17:00 -
Slatinice - Mostkovice 4:0 (1:0) 22.05. 17:00 -
Sudkov - Bernartice 1:4 (1:0) 14.05. 13:00 -
Doloplazy - Šternberk B 0:4 (0:1) 08.05. 16:30 -
Haňovice - Šternberk B 0:1 (0:0) 24.04. 16:00 -
Vrchoslavice - Hor. Moštěnice 1:2 (0:2) 17.04. 16:00 -
Ústí B - Tovačov 3:1 (3:1) 10.04. 14:30 -
Smržice - Slatinice 0:9 (0:4) 02.04. 15:30 -
Haňovice - Smržice 2:0 (2:0) 27.03. 15:00 -
Hlubočky B - Bohuňovice B 7:1 (3:1) 06.11. 14:00 -
Doloplazy - Haná Prostějov 3:2 (2:1) 31.10. 14:30 -
Klenovice - Otaslavice 3:2p. (0:2) 28.10. 14:30 -
Klenovice - Troubky 2:1p. (0:1) 23.10. 14:30 -
Smržice - Mostkovice 1:0 (0:0) 09.10. 15:00 -
Bludov - Sudkov 4:1 (1:1) 02.10. 15:00 -
Hlubočky B - Šumvald 8:2 (3:2) 28.09. 15:30 -
Vikýřovice - Jindřichov 5:3 (5:2) 25.09. 15:30 -
Mor. Beroun - Doloplazy 4:3p. (3:2) 18.09. 15:30 -
Hor. Moštěnice - Újezdec 2:1 (1:1) 10.10. 15:00 -
Štíty - Písečná 4:1 (2:0) 03.10. 15:00 -
Velký Týnec - Hněvotín 4:2 (4:0) 30.09. 16:00