KRULA Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Únanov - M. Krumlov B 3:0 (0:0) 27.04. 16:30 -
Chvalovice B - Křepice 0:3 (0:2) 21.04. 16:30 -
FK Znojmo C - Únanov B 2:5 (1:3) 20.04. 13:30 -
Hrádek - M. Krumlov B 1:0 (0:0) 14.04. 16:30 -
Grešlové Mýto - Dyje B 2:4 (0:1) 13.04. 16:30 -
Vedrovice - Litobratřice 2:2 (2:2) 07.04. 16:30 -
Miroslav C - Čejkovice 3:0 (1:0) 31.03. 15:00 -
H. Kounice - Tasovice B 1:1 (1:0) 30.03. 15:00 -
Štítary - Micmanice 2:2 (1:2) 24.03. 15:00 -
Vlasatice - Hostěradice 1:2 (1:1) 05.11. 14:00 -
Suchohrdly - Jezeřany 2:2 (1:0) 04.11. 14:00 -
Tavíkovice - M. Krumlov C 2:2 (0:2) 29.10. 14:00 -
Rybníky - Lesonice 0:3 (0:1) 28.10. 14:00 -
Chvalovice B - Vranov 12:1 (6:1) 22.10. 14:30 -
Pavlice - Štítary 1:1 (1:1) 21.10. 15:00 -
Loděnice - Petrovice 0:4 (0:3) 15.10. 15:00 -
Litobratřice - Miroslav B zrušen -
M. Krumlov C - Olbramovice B 0:3 (0:1) 08.10. 15:30 -
Dyjákovice - Micmanice 5:1 (3:0) 07.10. 15:30 -
Hrušovany - Suchohrdly 4:3 (3:0) 01.10. 15:30 -
Rakšice B - Bohutice 8:0 (5:0) 30.09. 12:30 -
Těšetice - Jaroslavice B 0:3 (0:2) 24.09. 15:00 -
Pavlice - Mramotice 6:2 (4:1) 23.09. 16:00 -
Božice B - Vedrovice 2:4 (1:2) 16.09. 16:00 -
Jezeřany - Litobratřice 1:3 (0:0) 10.09. 16:30 -
Olbramkostel - FK Znojmo C 2:2 (1:1) 03.09. 16:30 -
Micmanice - Hevlín 1:0 (0:0) 02.09. 16:30 -
St. Petřín - Vranov 2:1 (1:1) 01.09. 17:00 -
Čejkovice - Miroslav C 1:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
Valtrovice - Hrabětice 4:2 (2:0) 20.08. 17:00 -
Dyjákovice - Prosiměřice B 14:0 (9:0) 19.08. 17:00 -
Prosiměřice B - Dyje 3:2 (3:0) 12.08. 17:00 -
Práče - Prosiměřice 8:1 (4:1) 11.06. 17:00 -
Únanov - Práče 3:2 (1:1) 04.06. 17:00 -
Mramotice - Chvalovice 3:0 (2:0) 28.05. 15:00 -
Litobratřice - Višňové B 9:1 (9:1) 27.05. 17:00 -
Miroslav B - Dobřínsko 2:3 (0:1) 21.05. 17:00 -
Prosiměřice - Blížkovice 1:2 (1:1) 20.05. 17:00 -
Vedrovice - Jamolice 3:0 (1:0) 14.05. 17:00 -
Olbramovice B - Bohutice 2:0 (2:0) 14.05. 10:15 -
Prosiměřice - H. Kounice 4:1 (1:0) 29.04. 16:30 -
H. Kounice B - Olbramovice B 6:4 (4:3) 23.04. 16:30 -
Litobratřice - Suchohrdly 2:1 (1:0) 22.04. 16:30 -
Práče - M. Krumlov B 4:2 (2:1) 16.04. 16:30 -
Jaroslavice B - Prosiměřice B 3:1 (0:0) 15.04. 16:30 -
Olbramovice - Miroslav B 2:0 (2:0) 09.04. 16:00 -
Hostim - Hrádek 0:2 (0:2) 01.04. 16:00 -
Suchohrdly - Vedrovice 2:0 (0:0) 26.03. 15:00 -
Jiřice - Jaroslavice B 2:3 (0:1) 25.03. 15:00 -
Šanov - Jaroslavice 3:3 (2:0) 18.03. 15:00