RYBECKÝ Marek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hustopeče - Kobylí 4:1 (2:1) 28.04. 16:30 -
V. Hostěrádky - Hustopeče B 0:3 (0:1) 21.04. 16:30 -
Boleradice - Brumovice 1:4 (0:2) 14.04. 15:00 -
Bořetice - Křepice 1:0 (1:0) 07.04. 16:30 -
Kostice B - Hlohovec B 4:0 (3:0) 06.04. 16:30 -
Hustopeče B - Vranovice 6:1 (2:1) 31.03. 15:30 -
Charvátská - Kobylí 1:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
V. Bílovice B - Popice 2:0 (2:0) 11.11. 12:30 -
V. Pavlovice B - Nosislav 2:2 (0:2) 05.11. 14:00 -
M.Žižkov - Hustopeče 4:1 (2:1) 22.10. 15:00 -
Nosislav - Přítluky 5:2 (2:1) 15.10. 15:00 -
Brumovice - V. Hostěrádky 2:1 (0:0) 08.10. 15:30 -
Hustopeče B - Velký Dvůr 3:1 (1:1) 01.10. 15:30 -
Klobouky - Týnec 1:1 (0:1) 24.09. 16:00 -
Kostice B - Lednice B 1:2 (1:2) 17.09. 13:45 -
Přítluky - Hustopeče 1:0 (1:0) 10.09. 16:30 -
V. Pavlovice C - Novosedly B 4:2 (2:1) 09.09. 16:30 -
Podivín - Hlohovec 1:2 (0:2) 02.09. 16:30 -
Šitbořice - Klobouky 5:3 (2:1) 20.08. 16:00 -
M.Žižkov - Bořetice 7:2 (5:1) 20.08. 10:15 -
Charvátská - Křepice 5:1 (4:0) 12.08. 17:00 -
Násedlovice - Čejkovice 4:3 (3:1) 11.10. 15:00 -
Lipov - Ježov 3:2 (2:1) 04.10. 15:00 -
Hroznová Lhota B - Žarošice 6:0 (1:0) 03.10. 15:00 -
Bohuslavice - Ždánice B 1:2 (1:2) 27.09. 15:30 -
Svatobořice - Vnorovy 3:0 (1:0) 20.09. 15:30 -
Svatobořice - Hroznová Lhota B 4:1 (2:0) 22.08. 17:00 -
Žarošice - Petrov 1:1 (1:1) 16.08. 10:15 -
Hodonín B - Hovorany 3:2 (3:2) 25.10. 19:00 -
Ježov - Svatobořice 0:4 (0:2) 20.10. 14:30 -
Hr. Vrbka - Těmice 3:2 (2:0) 19.10. 14:30 -
Petrov - St. Poddvorov 4:2 (1:0) 13.10. 15:00 -
Žarošice - Nenkovice 8:1 (2:1) 13.10. 10:15 -
Hovorany - Hroznová Lhota B 2:2 (1:0) 06.10. 15:00 -
Dambořice - Nenkovice 6:0 (1:0) 29.09. 15:30 -
Velká n. Vel. B - Nová Lhota 0:0 (0:0) 29.09. 10:00 -
Mikulčice - Ratíškovice B 2:2 (2:2) 01.09. 16:30 -
St. Poddvorov - Lipov 1:3 (0:3) 25.08. 17:00 -
Svatobořice - D. Bojanovice 1:1 (0:0) 15.06. 15:00 -
Ždánice - Mikulčice 3:3 (1:0) 09.06. 17:00 -
Velká n. Vel. B - Hroznová Lhota B 3:5 (1:2) 08.06. 16:00 -
Mikulčice - D. Bojanovice 1:3 (0:2) 02.06. 17:00 -
Lipov - Vnorovy 1:1 (0:0) 26.05. 17:00 -
KEN Veselí - Louka 3:0 (1:0) 19.05. 17:00 -
Nenkovice - Svatobořice 2:3 (0:3) 11.05. 17:00 -
Moravany - Vřesovice 2:1 (0:0) 20.04. 16:00 -
Bukovany - Archlebov 7:0 (4:0) 14.04. 15:30 -
Žarošice - Lipov 0:3 (0:0) 14.04. 10:15 -
Svatobořice - St. Poddvorov 0:1 (0:0) 31.03. 15:00 -
Vnorovy - D. Bojanovice 0:1 (0:1) 27.10. 14:00