NIKOLAI Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
St. Petřín - FK Znojmo B 0:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Prosiměřice - Rakšice 1:0 (0:0) 29.10. 14:00 -
Jaroslavice - Únanov 2:1 (1:0) 28.10. 14:00 -
Jezeřany - Práče 2:0 (1:0) 22.10. 14:30 -
FK Znojmo C - Vranov 4:1 (1:1) 21.10. 11:30 -
FK Znojmo B - Božice 3:2 (2:2) 15.10. 10:15 -
Pavlice - FK Znojmo C 1:1 (1:1) 14.10. 15:00 -
Štítary - Blížkovice B 4:1 (1:1) 08.10. 15:00 -
St. Petřín - Dobšice B 2:2 (1:0) 30.09. 15:00 -
Rakšice - Olbramovice 5:1 (3:0) 23.09. 10:15 -
Jaroslavice - Višňové 3:3 (2:2) 16.09. 15:30 -
Chvalovice - Jezeřany 1:3 (0:0) 10.09. 16:00 -
Oleksovice - Troskotovice 3:0 (2:0) 03.09. 16:00 -
Dobšice B - Práče 3:1 (3:1) 27.08. 16:30 -
Blížkovice B - Micmanice 3:2 (2:1) 26.08. 16:30 -
Konice - Vranov 5:0 (2:0) 20.08. 16:30 -
Únanov - Suchohrdly 1:4 (0:2) 19.08. 16:30 -
Práče - Hostěradice 3:0 (2:0) 12.08. 16:30 -
Božice - Hostěradice 7:0 (4:0) 17.06. 16:30 -
M. Krumlov B - Hostim 2:1 (0:1) 11.06. 10:15 -
Vlasatice - Hrádek 2:1 (1:1) 04.06. 16:30 -
Lechovice - Velký Karlov 3:1 (1:0) 28.05. 16:30 -
Slup - Únanov B 1:1 (1:0) 27.05. 16:30 -
Dobšice B - FK Znojmo B 1:4 (1:2) 20.05. 16:30 -
Dyjákovice - Suchohrdly 0:2 (0:0) 14.05. 16:30 -
Hostim - Božice 5:0 (1:0) 07.05. 14:00 -
Hostěradice - Mikulovice 2:3 (1:1) 30.04. 16:30 -
Jiřice - Hrabětice 2:0 (0:0) 22.04. 16:00 -
Valtrovice - Jiřice 2:7 (2:1) 16.04. 16:00 -
St. Petřín - M. Krumlov B 0:4 (0:2) 15.04. 16:00 -
Těšetice - Olbramkostel 2:2 (1:2) 09.04. 15:30 -
Práče - Hrádek 3:1 (0:0) 08.04. 15:30 -
Dyjákovice - Jaroslavice 0:1 (0:0) 02.04. 15:30 -
Přímětice B - Vrbovec 0:4 (0:2) 26.03. 10:15 -
Únanov - FK Znojmo B 3:2 (1:1) 25.03. 15:00 -
Hostim - Jezeřany 3:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
Suchohrdly - Olbramovice 3:1 (0:0) 30.10. 14:00 -
Lechovice - Valtrovice 10:2 (7:0) 29.10. 14:00 -
Božice - St. Petřín 1:1 (0:1) 23.10. 14:30 -
Grešlové Mýto - Pavlice 1:2 (0:1) 22.10. 14:30 -
Hrádek - Hostěradice 2:4 (2:1) 09.10. 15:00 -
Vrbovec - Suchohrdly 2:1 (0:0) 02.10. 15:30 -
Šatov B - Vranov 5:0 (3:0) 25.09. 16:00 -
Dobšice B - M. Krumlov B 5:3 (2:2) 24.09. 15:30 -
Těšetice - Grešlové Mýto 3:0 (0:0) 11.09. 16:00 -
Hostim - Hrádek 4:4 (3:1) 28.08. 14:00 -
Olbramovice - Šanov 6:0 (2:0) 21.08. 16:30 -
Hrabětice - Lechovice 3:1 (1:0) 20.08. 16:30 -
Mikulovice - Rakšice 3:0 (1:0) 14.08. 17:00 -
Blížkovice B - Vrbovec 2:2 (0:2) 13.08. 17:00