ČERNÝ Václav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Řež - Nehvizdy B 4:3 (2:0) 24.09. 14:00 -
Záryby B - Líbeznice B 3:1 (0:0) 17.09. 16:30 -
Nova Ves - Brázdim 1:1 (0:1) 03.09. 17:00 -
Prosex - Březiněves B 0:2 (0:0) 23.04. 17:00 -
Újezd C - Chodov B 10:3 (6:2) 22.04. 10:15 -
Zlíchov B - Chabry B 4:1 (2:1) 16.04. 16:00 -
Běchovice - Šeberov B 8:0 (6:0) 10.04. 16:30 -
Prosex - Meteor C 3:1 (0:0) 09.04. 16:30 -
Bílá Hora B - Řepy B 1:1 (0:0) 07.04. 15:30 -
Lysolaje - Suchdol B 5:1 (0:0) 02.04. 16:30 -
Čakovice B - International 2:3 (2:2) 01.04. 10:30 -
Střešovice C - Slivenec B 5:1 (2:1) 26.03. 12:45 -
Dobřejovice B - Přišimasy 3:1 (0:0) 18.09. 16:30 -
Brázdim - Čelákovice 1:2 (0:0) 11.09. 17:00 -
Doubek - Křenice 5:4 (1:0) 05.06. 17:00 -
Klecany B - Vodochody 8:1 (5:0) 29.05. 17:00 -
Nova Ves - Dřevčice 4:2 (1:0) 22.05. 17:00 -
Sluštice - Vel.Popovice B 2:0 (0:0) 14.05. 17:00 -
Záryby B - Nehvizdy B 4:6 (3:4) 08.05. 17:00 -
Přišimasy - Radošovice B 6:2 (0:2) 16.04. 17:00 -
Doubravčice - Hrusice B 1:7 (0:3) 02.04. 16:30 -
Klecany B - Toušeň 4:0 (1:0) 03.10. 16:00 -
Radonice B - Nehvizdy B zrušen -
Nova Ves - Vodochody 1:1 (1:1) 29.08. 17:00 -
Doubravčice - Čestlice 0:3 kont. (0:0) 30.09. 16:45 -
Dobřejovice B - Doubravčice 4:1 (3:0) 13.09. 16:30 -
Radošovice - Svojetice 1:1 (0:1) 05.09. 16:30 -
Řepy B - Zlíchov B 3:3 (1:3) 26.10. 10:30 -
Přišimasy - Sluštice 2:2 (1:0) 19.10. 15:30 -
Radošovice - Mnichovice B 5:2 (4:0) 05.10. 18:00 -
Radonice B - Líbeznice B 1:2 (0:1) 29.09. 16:00 -
Vyšehořovice - Čelákovice 4:1 (1:0) 15.09. 16:30 -
Řež - Nová Ves 2:2 (0:2) 08.09. 17:00 -
Panthers - Radonice B 1:1 (1:0) 07.09. 17:00 -
Veleň - Kojetice 2:4 (0:2) 01.09. 17:00 -
Líbeznice B - Nehvizdy B 9:2 (3:2) 31.08. 17:00 -
Radonice B - Čelákovice 10:2 (5:2) 09.06. 17:00 -
Nova Ves - Klecany B 4:1 (0:0) 02.06. 17:00 -
Radošovice - Senohraby B 13:1 (5:0) 26.05. 17:00 -
Klíčany B - Sluštice 7:1 (4:0) 19.05. 17:00 -
Kojetice - Zeleneč B 3:0 kont. (1:1) 20.04. 16:00 -
Kbely - Třeboradice B 1:2 (1:0) 19.04. 10:30 -
Řepy B - Vinoř 1:7 (1:4) 13.04. 10:45 -
Vyšehořovice - Líbeznice B 1:1 (1:1) 06.04. 15:30 -
Kačerov - Troja B 0:1 (0:1) 30.03. 10:30 -
Nehvizdy B - Nova Ves 5:3 (2:2) 18.11. 13:30 -
Nehvizdy - Mratín 3:1 (0:0) 17.11. 13:30 -
Čakovice - Zličín B 1:2 (1:2) 10.11. 10:30 -
Panthers - Sluštice zrušen -
Junior - Dubeč 3:2 (3:1) 20.10. 10:45