Jůza Jindřich
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Tučapy B - Planá n.Luž. B 3:2 (3:0) 28.04. 17:00 -
Košice - Jistebnice B 5:1 (2:0) 27.04. 17:00 -
HD2D - SK Sviny 1:3 (0:2) 27.04. 10:00 -
Bechyně - Vlastiboř 0:4 (0:2) 21.04. 16:30 -
Stádlec - Borotín 0:7 (0:3) 14.04. 16:30 -
Měšice - Myslkovice 1:5 (1:2) 13.04. 15:00 -
Řepeč/Opařany - HD2D 1:4 (0:1) 07.04. 15:30 -
Červ. kůň - HD2D 1:3 (0:2) 04.11. 10:15 -
Stádlec - Lom 0:2 (0:0) 29.10. 14:30 -
Březnice - Bechyně 5:0 (2:0) 21.10. 15:30 -
Řepeč/Opařany - SK Sviny 1:2 (0:1) 15.10. 15:30 -
Borotín - HD2D 6:0 (1:0) 14.10. 15:30 -
Košice - Makov 2:4 (1:3) 08.10. 16:00 -
Planá n.Luž. B - Met. Tábor C 0:3 (0:1) 01.10. 16:00 -
Větrovy B - S.Ústí B 1:1 (0:1) 24.09. 16:00 -
SK Sviny - Chýnov B 2:1 (1:1) 23.09. 15:00 -
Planá n.Luž. B - Tučapy B 3:3 (1:3) 17.09. 16:30 -
Vlkov - Vlastiboř 2:1 (2:0) 16.09. 15:00 -
Lom - SK Sviny 6:2 (4:1) 10.09. 14:00 -
Tučapy - Myslkovice 1:3 (0:2) 09.09. 17:00 -
Lom - HD2D 3:0 (1:0) 03.09. 15:30 -
S.Ústí B - Planá n.Luž. B 6:1 (1:0) 27.08. 17:00 -
HD2D - Řepeč/Opařany 5:1 (4:1) 26.08. 10:00 -
Řepeč/Opařany - Myslkovice 2:5 (2:3) 17.06. 16:00 -
Myslkovice - Dražice B 5:2 (2:1) 10.06. 16:00 -
Červ. kůň - Ml. Vožice B 2:1 (1:1) 10.06. 10:15 -
Dražice B - Tučapy 2:1 (2:1) 04.06. 17:00 -
Chotoviny B - Jistebnice B 1:2 (0:1) 28.05. 17:00 -
HD2D - Makov 4:1 (1:1) 27.05. 13:30 -
Radětice - Myslkovice 2:2 (2:2) 21.05. 16:00 -
SK Sviny - Planá n.Luž. B zrušen -
Chotoviny B - Lom B 1:4 (0:3) 13.05. 16:00 -
Červ. kůň - Stádlec 1:4 (0:1) 13.05. 10:15 -
Jistebnice B - Větrovy B 0:2 (0:0) 07.05. 16:00 -
Radětice - Rat. Hory 0:1 (0:0) 01.05. 16:00 -
Košice - HD2D 3:2 (2:1) 30.04. 17:00 -
Měšice - Makov 5:3 (1:1) 29.04. 15:00 -
Stádlec - Měšice 1:8 (1:3) 23.04. 17:00 -
Vlkov - Ml. Vožice B 1:2 (1:1) 22.04. 15:00 -
Větrovy B - Radenín/Kozmice 2:5 (2:4) 09.04. 15:00 -
Měšice - Košice 7:0 (2:0) 01.04. 15:00 -
Dražice B - Myslkovice 1:3 (0:2) 06.11. 14:00 -
Malšice - Radětice 3:0 (2:0) 30.10. 14:30 -
SK Olymp - Radenín/Kozmice 2:1 (1:0) 29.10. 14:30 -
Vlastiboř - Myslkovice 0:3 (0:1) 23.10. 15:30 -
SK Sviny - Měšice 1:4 (0:1) 22.10. 15:00 -
Řepeč/Opařany - Dražice B 0:5 (0:1) 16.10. 15:30 -
Planá n.Luž. B - SK Sviny zrušen -
Malšice - Řepeč/Opařany 3:2 (1:1) 09.10. 14:00 -
Sudoměřice - Měšice 0:4 (0:3) 08.10. 16:00