KOLÁŘ Stanislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Petrůvka - Nedašov B 4:2 (2:0) 04.10. 15:00 -
Zádveřice - Mysločovice B 6:0 (4:0) 27.09. 15:30 -
Lipová - Hřivínův Újezd 2:1 (2:0) 20.09. 14:00 -
Komárov - Všemina 4:1 (2:0) 06.09. 16:00 -
Halenkovice - Březová 6:1 (1:1) 03.11. 13:30 -
Rokytnice - Štítná B 4:1 (2:1) 27.10. 14:00 -
Újezd - Slušovice B 0:2 (0:1) 20.10. 14:30 -
Loučka - Valašská Senice 3:2 (3:0) 13.10. 15:00 -
Komárov - Neubuz 1:2 (0:1) 06.10. 15:00 -
Slopné - Štípa 4:1 (2:1) 29.09. 15:30 -
Valašská Senice - Smolina 3:2p. (1:0) 22.09. 15:30 -
Mysločovice - Jasenná 0:3 (0:2) 15.09. 16:00 -
Trnava - Komárov 11:2 (5:1) 08.09. 16:00 -
Doubravy - Příluky B 6:0 (1:0) 01.09. 16:00 -
Vysoké Pole - Bohuslavice 3:2 (0:0) 18.08. 16:30 -
Návojná - Sehradice 4:0 (1:0) 11.08. 17:00 -
Mysločovice - Bylnice 0:4 (0:2) 09.06. 17:00 -
Štítná B - Bratřejov 6:0 (4:0) 02.06. 17:00 -
Loučka - Příluky B 2:4 (2:1) 26.05. 17:00 -
Hřivínův Újezd - Komárov 3:0 (0:0) 28.04. 16:00 -
Halenkovice - SK Zlín 3:0 (2:0) 21.04. 16:00 -
Pozlovice - Újezd 0:5 (0:1) 14.04. 15:30 -
Bratřejov - Šanov 3:5 (1:3) 07.04. 15:30 -
Rudimov - Nedašov B 3:4p. (2:1) 31.03. 15:00 -
Návojná - Pozlovice 7:1 (3:0) 04.11. 13:30 -
Pozlovice - Štípa 2:3p. (2:1) 28.10. 14:30 -
Lhota - Neubuz 7:0 (1:0) 21.10. 15:00 -
Štítná B - Šanov 2:1 (0:0) 14.10. 15:00 -
Mysločovice - Sehradice 4:1 (3:0) 07.10. 15:00 -
Trnava - Provodov 3:4 (2:1) 30.09. 15:30 -
Slopné - Poteč 2:1p. (1:0) 23.09. 15:30 -
Komárov - Hřivínův Újezd 1:0 (0:0) 16.09. 16:00 -
Nedašova Lh. - Mladcová B 4:5 (1:1) 09.09. 16:00 -
Halenkovice - Doubravy 2:1 (0:0) 02.09. 16:30 -
Štípa - Slušovice B 1:1 (1:0) 19.08. 17:00 -
Vysoké Pole - Bratřejov 4:3 (2:2) 12.08. 16:30 -
Poteč - Rokytnice 7:0 (3:0) 17.06. 17:00 -
Trnava - Mysločovice B 9:0 (4:0) 10.06. 17:00 -
Slopné - Bohuslavice 4:0 (1:0) 03.06. 17:00 -
Mysločovice - Újezd 3:0 (2:0) 20.05. 16:30 -
Louky B - Lužkovice B 5:1 (0:1) 13.05. 16:30 -
Šanov - Vizovice 0:4 (0:2) 06.05. 16:30 -
Biskupice - Loučka 4:2 (0:0) 29.04. 16:30 -
Návojná - Štípa 3:4p. (2:2) 22.04. 16:00 -
Bylnice - Pozlovice 4:1 (1:0) 15.04. 16:00 -
Vlachovice B - Dobrkovice 2:0 (1:0) 08.04. 15:30 -
Březová - Doubravy 5:1 (4:0) 25.03. 15:00 -
Návojná - Pozlovice 5:0 (2:0) 04.11. 17:30 -
Spytihněv - Kašava 1:4 (0:0) 22.10. 14:30 -
Veselá B - Provodov 5:1 (2:1) 15.10. 15:00