NOVÁK Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
FK Znojmo B - Rakšice 3:2 (1:0) 05.09. 13:30 -
Jaroslavice B - Litobratřice B 4:1 (0:0) 20.09. 15:30 -
FK Znojmo B - M. Krumlov B 3:3 (1:3) 30.08. 13:30 -
Přímětice B - Dyjákovice 3:3 (1:3) 29.08. 16:30 -
Dobšice B - Rakšice 4:1 (4:1) 23.08. 10:15 -
M. Krumlov B - Hostěradice 3:2 (1:0) 09.08. 17:00 -
Chvalovice - St. Petřín 2:0 (1:0) 27.10. 14:30 -
Božice - Práče 6:0 (4:0) 19.10. 14:30 -
Hostěradice - Jezeřany 2:1 (0:0) 13.10. 15:00 -
Višňové B - Šanov 5:3 (1:1) 12.10. 15:00 -
Jezeřany - Rakšice 1:2 (0:1) 06.10. 15:00 -
Miroslav C - Tavíkovice 5:1 (1:0) 05.10. 15:00 -
Suchohrdly - Práče 6:1 (5:0) 22.09. 15:30 -
Hrádek - Rakšice 2:7 (1:2) 08.09. 16:00 -
Troskotovice - Hrabětice 7:2 (2:1) 25.08. 17:00 -
Jevišovice B - Micmanice 1:3 (1:2) 23.08. 19:00 -
M. Krumlov B - FK Znojmo B 5:2 (5:2) 11.08. 14:30 -
Jevišovice B - St. Petřín 2:0 (0:0) 09.08. 19:00 -
Jevišovice B - FK Znojmo B 1:3 (1:0) 09.06. 17:00 -
Dyje - Štítary 2:4 (2:3) 01.06. 10:15 -
Chvalovice - Břežany 10:0 (4:0) 31.05. 18:00 -
H. Kounice B - Jamolice 7:1 (3:0) 19.05. 10:15 -
Jevišovice B - Hrádek 1:7 (1:6) 11.05. 17:00 -
Suchohrdly - Hostim 1:6 (1:2) 21.04. 16:00 -
Přímětice B - Božice 2:5 (0:1) 14.04. 10:15 -
FK Znojmo C - Pavlice 3:0 (1:0) 13.04. 15:30 -
Rakšice - Jaroslavice 3:2 (1:0) 06.04. 15:30 -
Suchohrdly - Jaroslavice 0:3 (0:3) 24.03. 15:00 -
Jevišovice B - St. Petřín 1:2 (1:1) 04.11. 14:00 -
Rybníky - Petrovice 4:2 (2:1) 28.10. 14:00 -
Prosiměřice - FK Znojmo B 2:3 (1:2) 20.10. 14:30 -
Rakšice - Dobšice B 4:0 (2:0) 14.10. 15:00 -
Rakšice - Prosiměřice 2:1 (2:0) 29.09. 10:15 -
Hostim - Rakšice 5:0 (1:0) 23.09. 14:00 -
Prosiměřice - Práče 2:3 (2:0) 09.09. 16:30 -
Únanov B - Křepice 6:0 (3:0) 08.09. 16:30 -
Jezeřany - Jaroslavice 2:1 (1:0) 02.09. 16:30 -
Litobratřice - Práče 2:2 (0:2) 25.08. 16:30 -
Křepice - Blížkovice B 2:0 (1:0) 19.08. 16:30 -
Přímětice B - Vrbovec 7:3 (2:0) 17.06. 10:15 -
Suchohrdly - Božice 4:1 (0:1) 10.06. 16:30 -
Dobšice B - Únanov 2:4 (2:1) 03.06. 16:30 -
Práče - Božice 2:2 (0:0) 27.05. 16:30 -
Olbramovice B - Branišovice 5:3 (2:1) 27.05. 10:15 -
Miroslav C - Loděnice 2:2 (1:2) 20.05. 16:30 -
Hostěradice - Božice 1:4 (1:3) 13.05. 16:30 -
Hrádek - Šatov B 1:2 (0:0) 06.05. 16:30 -
Suchohrdly - Jezeřany 1:4 (0:1) 01.05. 15:00 -
Hostim - Chvalovice 1:2 (0:1) 08.04. 14:00 -
Skalice - Prosiměřice 3:1 (2:0) 01.04. 10:15