KUKULA Ladislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Tv. Lhota - Suchov 3:3 (2:2) 28.04. 15:00 -
Dambořice - Petrov 5:0 (2:0) 21.04. 16:30 -
Žarošice - Věteřov 8:1 (3:1) 21.04. 10:15 -
Násedlovice - Velká n. Vel. 4:1 (2:1) 07.04. 16:30 -
Lovčice - Věteřov 1:0 (1:0) 31.03. 15:30 -
Hroznová Lhota B - Dubňany B 1:0 (1:0) 30.03. 15:30 -
Bzenec B - KEN Veselí 5:1 (2:0) 24.03. 15:00 -
Vlkoš - Hroznová Lhota B 2:4 (1:0) 04.11. 10:00 -
Hroznová Lhota B - Kněždub 2:1 (1:1) 21.10. 15:00 -
Sobůlky - Kyjov B 0:1 (0:1) 15.10. 15:00 -
Žarošice - Archlebov 3:1 (2:1) 14.10. 15:00 -
Bzenec B - Dambořice 0:1 (0:1) 08.10. 15:30 -
Žeravice - Lipov 2:3 (2:2) 28.09. 16:00 -
Násedlovice - Vracov 0:0 (0:0) 24.09. 16:00 -
Tv. Lhota - Těmice 0:0 (0:0) 17.09. 15:00 -
St. Poddvorov - Petrov 4:1 (1:0) 10.09. 16:30 -
Vlkoš - Petrov 6:1 (1:0) 01.09. 17:30 -
Věteřov - Lovčice 3:2 (1:1) 27.08. 17:00 -
Kněždub - Petrov 3:4 (2:2) 20.08. 16:30 -
Hovorany - Nenkovice B 2:0 (2:0) 19.08. 17:00 -
Radějov - KEN Veselí 1:1 (1:1) 09.06. 18:00 -
Hodonín - Milotice B 3:0 (0:0) 03.06. 17:30 -
Sobůlky - Archlebov 9:1 (4:0) 28.05. 15:00 -
Velká n. Vel. B - Domanín 3:4 (2:1) 28.05. 10:00 -
Moravany - Mikulčice B 5:1 (4:0) 07.05. 17:00 -
Vřesovice - Kostelec 3:2 (1:2) 06.05. 17:00 -
Žarošice - Čejč 2:3 (1:2) 30.04. 10:15 -
Suchov - Domanín 5:1 (2:0) 29.04. 15:00 -
Lipov - Radějov 2:2 (2:1) 23.04. 16:30 -
Kyjov B - Věteřov 7:2 (4:1) 09.04. 10:15 -
Dubňany B - Násedlovice 6:0 (4:0) 08.04. 16:00 -
Suchov - Tv. Lhota 4:1 (0:1) 02.04. 15:00 -
D. Bojanovice - Násedlovice 1:1 (0:0) 26.03. 15:00 -
D. Bojanovice - Lipov 1:2 (1:2) 05.11. 14:00 -
Vlkoš B - Hodonín 1:5 (0:4) 28.10. 13:00 -
Věteřov - Čejkovice 5:2 (2:2) 23.10. 15:00 -
Lipov - Vlkoš 1:14 (0:7) 16.10. 15:00 -
Vlkoš B - Žádovice 3:0 (2:0) 15.10. 15:00 -
Bukovany - Násedlovice 6:0 (3:0) 09.10. 15:30 -
Kyjov B - Čejkovice 5:1 (2:1) 07.10. 16:00 -
Dambořice - Blatnice 1:5 (0:2) 02.10. 15:30 -
Vracov - Hodonín 0:1 (0:0) 01.10. 15:30 -
Vracov - Mikulčice B 7:1 (4:0) 17.09. 16:00 -
Radějov - Lipov 9:0 (5:0) 11.09. 15:00 -
Těmice - Velká n. Vel. B 3:3 (1:3) 10.09. 15:00 -
Lužice - Kostelec 2:1 (2:1) 04.09. 16:30 -
Vřesovice - Vlkoš B 3:0 (0:0) 03.09. 16:30 -
Sobůlky - Žarošice 3:1 (3:1) 21.08. 16:00 -
Dubňany B - Lipov 0:1 (0:1) 20.08. 16:30 -
Bohuslavice - Čejkovice 3:4 (0:1) 12.06. 17:00