VALTERA Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Doubek - Doubravčice 1:3 (0:1) 06.11. 14:00 -
Libeř B - Bojanovice 0:2 (0:1) 02.10. 16:00 -
Vodochody - Řež 2:7 (1:5) 11.09. 17:00 -
Toušeň - Hovorčovice 1:1 (0:1) 20.08. 17:00 -
Vodochody - Záryby B 0:4 (0:2) 10.04. 16:30 -
Struhařov - Radošovice B 3:1 (2:0) 30.10. 14:00 -
Doubravčice - Radošovice B 3:5 (2:1) 09.10. 16:00 -
Záryby B - Úvaly B 1:11 (1:5) 03.10. 16:00 -
Líbeznice B - Vodochody 0:2 (0:0) 25.09. 16:30 -
Ondřejov - Svojetice 1:0 (1:0) 28.08. 17:00 -
Křenice - Říčany B 0:6 (0:2) 03.10. 15:30 -
Lojovice - Hrusice B 3:5 (1:1) 26.09. 16:00 -
Doubek - Křenice 3:0 (2:0) 23.08. 17:00 -
Doubravčice - Doubek 0:2 (0:0) 02.11. 14:00 -
Struhařov - Křenice 3:1 (1:1) 26.10. 14:30 -
Stř.Skalice - Strančice 0:2 (0:2) 19.10. 15:30 -
Doubravčice - Dobřejovice B 2:0 (0:0) 05.10. 16:00 -
Přišimasy - Křenice 1:0 (1:0) 21.09. 16:30 -
Struhařov - Senohraby B 7:1 (3:0) 25.08. 17:00 -
Mratín - Nehvizdy 1:4 (0:2) 15.06. 17:00 -
Nehvizdy B - Líbeznice B 1:3 (1:1) 05.05. 14:00 -
Hrusice B - Struhařov 1:1 (1:0) 28.04. 16:00 -
Mirošovice - Ondřejov 2:0 (1:0) 06.04. 15:30 -
Líbeznice B - Vyšehořovice 3:1 (1:0) 09.09. 17:00 -
Struhařov - Strančice 5:1 (2:1) 16.06. 17:00 -
Předměřice - Žerčice 2:0 (1:0) 10.06. 17:00 -
Radošovice - Sluštice 11:1 (4:1) 09.06. 17:00 -
Kamenice B - Kostelec B 6:2 (4:1) 03.06. 17:00 -
Doubravčice - Lojovice 1:3 (1:2) 02.06. 17:00 -
Čestlice - Kamenice 3:1 (0:0) 27.05. 17:00 -
Lojovice - Kamenice B 2:2 (1:1) 26.05. 17:00 -
Čelákovice - Vodochody 3:5 (1:2) 20.05. 17:00 -
Nehvizdy - Mratín 1:1 (1:1) 19.05. 17:00 -
Kostelec B - Světice 6:3 (4:0) 13.05. 17:00 -
Stř.Skalice - Březí 3:0 (1:0) 12.05. 17:00 -
Škvorec B - Vodochody 1:4 (1:4) 06.05. 17:00 -
Struhařov - Mirošovice 1:1 (1:1) 05.05. 17:00 -
Kostelec - Kamenice 1:2 (1:1) 29.04. 17:00 -
Radošovice - Lojovice 11:1 (3:0) 28.04. 17:00 -
Kamenice - Březí 5:0 (1:0) 21.04. 17:00 -
Radonice - Přišimasy 4:0 (2:0) 15.04. 17:00 -
Brandýs n.L. B - Mratín 3:2 (1:0) 11.11. 14:00 -
Měšice - Sluhy 2:2 (1:1) 21.10. 15:30 -
Řež - Veltěž 3:5 (2:3) 15.10. 15:30 -
Líbeznice - Předboj 1:1 (1:0) 14.10. 10:15 -
Předboj - Mochov 1:1 (0:1) 07.10. 16:00 -
Nehvizdy B - Řež 2:3 (0:0) 01.10. 16:00 -
Líbeznice B - Přišimasy 3:3 (1:1) 24.09. 16:30 -
Líbeznice B - Vodochody 1:5 (1:1) 10.09. 17:00 -
Mratín - Zeleneč B 1:0 (1:0) 09.09. 17:00