KRYL Stanislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Javorník - Řetězárna 1:2 (0:2) 20.04. 16:00 -
Písečná - Sudkov 3:0 (2:0) 13.04. 15:30 -
Štíty - Písečná 1:2 (0:2) 06.04. 15:30 -
Lužice - Olšany 1:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Štíty - Řetězárna 2:2 (1:0) 28.10. 14:30 -
Zvole - Řetězárna 2:3 (2:1) 30.09. 15:00 -
Hustopeče - Otaslavice 2:3 (0:2) 10.09. 16:00 -
Haňovice - Mor. Beroun 4:1 (3:0) 27.08. 16:30 -
Bohdíkov - Javorník 1:0 (0:0) 19.08. 17:00 -
Smržice - Mostkovice 3:2 (0:2) 03.06. 17:00 -
Mikulovice - Žulová 3:3 (3:1) 27.05. 15:00 -
Opatovice - Tovačov 5:3 (5:2) 23.04. 10:00 -
Hor. Moštěnice - Domaželice 5:1 (4:0) 09.04. 15:30 -
Otaslavice - Klenovice 2:4 (0:2) 10.10. 15:00 -
Sokol Pivín - Ústí B 4:1 (1:0) 26.09. 15:30 -
Bernartice - Sudkov 5:1 (3:1) 19.09. 15:30 -
Hor. Moštěnice - Želatovice B 0:2 (0:0) 05.09. 16:00 -
Bernartice - Štíty 3:2p. (0:1) 29.08. 16:30 -
Loučná - Sudkov 2:3 (2:0) 22.08. 16:30 -
Nový Malín - Štíty 0:4 (0:2) 15.08. 17:00 -
Mikulovice - Bernartice 6:0 (3:0) 08.08. 15:00 -
Přáslavice - Újezd 0:1 (0:1) 16.11. 13:30 -
SK Grygov - Šumvald 5:1 (0:1) 09.11. 14:00 -
Otaslavice - Hor. Moštěnice 1:2p. (0:0) 02.11. 14:00 -
Sudkov - Postřelmov 3:2p. (1:0) 26.10. 14:30 -
Jindřichov - Libina 3:2p. (0:2) 19.10. 14:30 -
Hor. Moštěnice - Tovačov 1:2 (1:1) 05.10. 15:00 -
Štíty - Písečná 3:2p. (1:1) 28.09. 15:30 -
Vrchoslavice - Újezdec 2:3 (1:1) 15.09. 16:00 -
Otaslavice - Radslavice 1:3 (0:2) 24.08. 16:30 -
Zlaté Hory - Libina 0:3 (0:1) 17.08. 16:30 -
Klenovice - Hor. Moštěnice 1:3 (0:2) 10.08. 17:00 -
Loučná - Vikýřovice 1:6 (0:1) 03.08. 17:00 -
Jindřichov - Bludov 3:4p. (0:1) 08.06. 17:00 -
Šternberk B - Třeština 4:2 (3:1) 02.06. 17:00 -
Nový Malín - Staré Město 3:0 (1:0) 25.05. 17:00 -
Újezdec - Troubky 0:3 (0:0) 04.05. 16:30 -
Loštice - Slatinice 2:1 (1:1) 28.04. 16:00 -
Otaslavice - Haná Prostějov 0:1p. (0:0) 13.04. 15:30 -
Štíty - Postřelmov 3:2 (2:0) 06.04. 15:30 -
Sudkov - Ruda 2:1p. (1:1) 30.03. 15:00 -
Otaslavice - Jezernice 4:1 (2:1) 03.11. 14:00 -
Dubicko - Štíty 1:2 (1:1) 28.10. 14:00 -
Nový Malín - Bludov 2:0 (2:0) 20.10. 14:30 -
Mostkovice - Kovalovice B 3:2p. (1:1) 19.10. 19:15 -
Loštice - Jesenec 3:2p. (1:2) 14.10. 15:00 -
Postřelmov - Písečná 4:1 (2:1) 06.10. 12:30 -
Jezernice - Želatovice B 5:1 (1:1) 30.09. 10:00 -
Otaslavice - Tovačov 1:0p. (0:0) 15.09. 15:30 -
Jindřichov - Zlaté Hory 4:5 (3:2) 25.08. 10:30