VOJTĚCH Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Praga - Spoje 3:0 (2:0) 03.10. 10:30 -
Libuš - Chabry 3:2 (0:1) 19.09. 10:15 -
Uhříněves - Tempo 1:2 (1:1) 05.09. 10:30 -
Braník - Libuš 4:1 (3:0) 08.08. 10:15 -
Kunratice - Uhříněves 3:1 (1:1) 07.03. 14:30 -
Raptors B - Řepy B 7:0 (4:0) 16.11. 13:00 -
Troja - Ďáblice 4:1 (2:1) 09.11. 10:30 -
Kačerov - Vinoř 1:1 (0:1) 02.11. 10:00 -
Točná - Řeporyje B 1:3 (1:3) 26.10. 14:30 -
Braník - Př.Kopanina B 4:1 (2:1) 19.10. 10:15 -
Slivenec - Nebušice 2:3 (2:1) 06.10. 16:00 -
Braník B - Řepy 7:0 (4:0) 05.10. 13:00 -
Praga - Spoje 0:6 (0:2) 21.09. 10:30 -
Zlíchov - Nebušice 1:2 (0:0) 07.09. 10:15 -
Zbraslav - Chabry 1:2 (0:1) 25.08. 17:00 -
Aritma B - Braník 3:2 (1:1) 11.08. 17:00 -
Zlíchov - Stodůlky 3:1 (1:1) 15.06. 17:00 -
Dubeč - D. Počernice 1:3 (0:2) 02.06. 17:00 -
Nusle - Újezd B 4:1 (1:1) 01.06. 17:00 -
Libuš - 1999 Praha 1:2 (0:2) 01.06. 10:15 -
Cholupice - Smíchov 0:1 (0:0) 19.05. 17:00 -
Troja - Kyje 0:3 (0:1) 18.05. 10:30 -
Uhříněves - Kolovraty 0:2 (0:1) 05.05. 17:00 -
Řepy - Bohnice B 2:0 (1:0) 19.04. 14:00 -
Union - Tempo B 3:2 (2:2) 13.04. 10:45 -
Zbraslav - Modřany 0:1 (0:1) 31.03. 15:30 -
Háje - Tempo B 3:1 (0:1) 30.03. 10:30 -
Praga - Ďáblice 7:3 (5:1) 16.03. 10:30 -
Ďáblice - Union 7:0 (2:0) 17.11. 13:30 -
Kolovraty - Březiněves 3:2 (2:1) 03.11. 10:15 -
Újezd n. Lesy - Hrdlořezy 1:0 (0:0) 14.10. 15:30 -
ČZÚ - Spoje 1:5 (1:2) 30.09. 16:00 -
Nebušice - Střešovice 1:2 (1:1) 28.09. 12:30 -
Bohnice - Xaverov 1:2 (1:1) 09.09. 17:00 -
Libuš - Stodůlky 3:0 (0:0) 25.08. 10:15 -
Vltavín B - Aritma B 6:1 (1:0) 18.08. 15:00 -
Újezd - Slavoj Podolí 3:1 (2:0) 09.06. 10:15 -
Dubeč - Kolovraty 2:1 (1:0) 03.06. 17:00 -
Vršovice B - Háje B 4:2 (1:1) 27.05. 17:00 -
Písnice - Benice 6:1 (3:1) 20.05. 17:00 -
Střešovice B - Vltavín B 5:0 (3:0) 19.05. 10:15 -
Lipence - Slavoj Podolí 0:2 (0:1) 05.05. 17:00 -
Aritma B - Př.Kopanina B 7:2 (3:2) 29.04. 17:00 -
Stodůlky - Újezd 1:2 (1:0) 22.04. 17:00 -
Kolovraty - Troja 4:0 (3:0) 07.04. 16:30 -
Kunratice - Újezd n. Lesy B 5:1 (1:0) 25.03. 13:30 -
Chodov - Háje B 1:3 (0:1) 24.03. 11:00 -
Zličín - Vltavín B 5:2 (2:1) 11.11. 10:30 -
Zlíchov - 1999 Praha 0:2 (0:0) 28.10. 14:30 -
Chodov - Xaverov 1:2 (0:2) 21.10. 15:30