GRYC Leoš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vyšehrad B - Př.Kopanina 4:1 (3:1) 08.05. 17:00 -
Střešovice - Nebušice 4:1 (3:0) 30.04. 17:00 -
Vyšehrad B - Uh. sklady 5:2 (4:1) 15.04. 10:15 -
Kojetice - Hrusice 4:3p. (1:3) 27.03. 15:00 -
Admira B - Újezd n. Lesy 4:1 (2:0) 19.03. 10:15 -
Kojetice - Kostelec 3:0 (1:0) 07.11. 14:00 -
Admira B - Žižkov B 4:0 (2:0) 31.10. 14:00 -
Vršovice - Štěrboholy 3:2 (2:1) 30.10. 10:30 -
Dukla JM - Př.Kopanina 3:1 (2:0) 23.10. 10:30 -
Olympia - Slavoj Podolí 2:0 (2:0) 09.10. 16:00 -
Kunratice - Chabry 2:1 (2:0) 03.10. 16:00 -
Motorlet B - Zličín 2:1 (0:0) 17.09. 17:30 -
Zbraslav - Nebušice 7:0 (5:0) 12.09. 17:00 -
Třeboradice - Hostivař 1:4 (0:0) 05.09. 17:00 -
Vinoř - Zbraslav B 8:3 (4:2) 04.09. 17:00 -
Uh. sklady - Př.Kopanina 3:6 (1:4) 17.08. 17:30 -
Cholupice - Braník 5:3 (4:2) 15.08. 17:00 -
Motorlet B - Slavoj Podolí 1:3 (1:0) 07.08. 13:00 -
Dukla JM - Motorlet B 4:2 (3:1) 03.10. 10:30 -
Klíčany B - Veltěž 4:4 (3:1) 27.09. 16:00 -
Královice - Žižkov B 4:0 (3:0) 05.09. 10:30 -
Raptors B - Dukla C 4:3 (1:0) 29.08. 14:00 -
Slavoj Podolí - Uh. sklady 5:1 (3:1) 15.08. 10:15 -
Zbraslav - Př.Kopanina B 4:3 (3:2) 08.09. 17:00 -
Spoje - Uhříněves 2:1 (1:1) 17.08. 10:15 -
Uh. sklady - Hostivař 3:1 (1:0) 16.08. 18:00 -
Vršovice - Hrdlořezy 2:1 (0:0) 10.08. 10:30 -
Tempo B - Újezd n. Lesy 1:3 (1:2) 15.06. 17:00 -
Dubeč - Písnice 7:2 (2:0) 09.06. 17:00 -
Zlíchov - Vltavín B 1:6 (0:2) 01.06. 11:00 -
Slivenec - Aritma B 3:0 (2:0) 19.05. 17:00 -
Modřany - Radotín B 2:0 (0:0) 04.05. 11:00 -
Újezd n. Lesy - Praga 1:0 (1:0) 19.04. 10:30 -
Př.Kopanina B - Radotín C 1:1 (0:0) 07.04. 16:30 -
Nebušice - Zlíchov 1:0 (0:0) 06.04. 16:30 -
1999 Praha - Střešovice 2:1 (1:1) 30.03. 15:30 -
Uhříněves - Union 4:2 (1:2) 24.03. 15:00 -
Chabry - Zličín 0:0 (0:0) 09.03. 14:30 -
Újezd n. Lesy B - D. Počernice 0:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Slivenec - Libuš 4:0 (2:0) 14.10. 15:30 -
Uhříněves - Hrdlořezy 3:0 (2:0) 03.10. 20:00 -
Březiněves B - Union B 5:2 (2:0) 30.09. 16:00 -
K. Vary B - Rotava 10:1 (4:0) 23.09. 14:30 -
Hroznětín - Loket 3:1 (1:1) 22.09. 16:30 -
Hazlov - Kraslice 3:2 (1:2) 16.09. 10:30 -
Teplá - Jindřichovice 5:1 (1:1) 15.09. 16:30 -
Rotava - Habartov 1:2 (0:1) 15.09. 10:30 -
D. Počernice - Partisan 3:2 (0:0) 05.09. 19:00 -
Kyje - Kolovraty 1:3 (0:1) 26.08. 17:00 -
Př.Kopanina B - Cholupice 4:1 (3:1) 19.08. 17:00