Slaba Vojtěch
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Malšice - Ml. Vožice B 5:1 (0:0) 25.08. 15:00 -
Ml. Vožice B - Met. Tábor B 1:4 (1:3) 27.04. 17:00 -
S.Ústí B - Malšice 3:4 (2:0) 20.04. 17:00 -
Stádlec - Košice 0:2 (0:1) 14.04. 16:30 -
Chýnov B - Dražice B 1:2 (0:0) 31.03. 15:00 -
Rat. Hory - Malšice 1:1 (0:0) 30.03. 15:00 -
Planá n.Luž. B - Veselí B zrušen -
Košice - Chýnov B 0:0 (0:0) 21.10. 15:30 -
Měšice - Vlastiboř 3:0 kont. 13.10. 14:45 -
Veselí B - Vlkov zrušen -
Vlastiboř - Pojbuky 1:0 (0:0) 23.09. 16:30 -
Dražice B - Stádlec 6:1 (1:0) 16.09. 16:30 -
Vlastiboř - Dražice B 3:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
Pojbuky - Chýnov B 4:1 (3:0) 02.09. 16:30 -
Větrovy B - Radětice 2:3 (1:3) 03.06. 14:00 -
Pojbuky - Vlkov 2:1 (1:0) 27.05. 15:00 -
Rat. Hory B - Sudoměřice 3:1 (1:0) 06.05. 17:00 -
Planá n.Luž. B - Pojbuky 2:2 (2:1) 29.04. 17:00 -
Tučapy B - Mažice 7:0 (0:0) 22.04. 16:00 -
Sudoměřice - Vlkov 1:1 (0:0) 14.04. 17:00 -
Tučapy B - SK Olymp 8:0 (3:0) 07.04. 15:30 -
Rat. Hory B - Vlkov 3:1 (1:1) 28.10. 14:30 -
Planá n.Luž. B - Sudoměřice 6:0 (2:0) 22.10. 15:30 -
Mažice - SK Sviny 1:0 (1:0) 15.10. 15:30 -
Stádlec - Borotín 1:2 (1:1) 08.10. 16:00 -
SK Sviny - SK Olymp 8:5 (5:3) 01.10. 16:00 -
Planá n.Luž. B - Makov 1:3 (0:1) 24.09. 16:30 -
Pojbuky - Planá n.Luž. B 2:1 (1:0) 17.09. 15:00 -
Vlkov - Dražice B 4:3 (2:2) 16.09. 15:00 -
Košice B - Mažice zrušen -
Radětice - Chotoviny 4:4 (2:0) 02.09. 17:00 -
Větrovy - Vlastiboř 3:2 (3:1) 02.06. 17:30 -
Met. Tábor B - Tučapy 0:0 (0:0) 28.05. 17:00 -
Met. Tábor B - Větrovy 3:0 (1:0) 26.05. 17:30 -
Makov - Božejovice 3:2 (3:1) 20.05. 17:00 -
Met. Tábor B - Vlastiboř 1:2 (0:1) 23.04. 17:00 -
SK Olymp - Míč 3:3 (1:2) 09.04. 16:30 -
Choustník - Veselí B 1:2 (0:0) 02.04. 16:30 -
SK Olymp - Tučapy B 6:1 (4:0) 29.10. 14:30 -
Míč - Radenín/Kozmice 2:2 (1:1) 23.10. 14:00 -
Radětice - Sudoměřice 0:1 (0:0) 15.10. 15:30 -
Červ. kůň - SK Olymp 1:3 (1:0) 09.10. 15:00 -
Stádlec - Dražice B 3:7 (1:3) 02.10. 16:00 -
Větrovy B - Radenín/Kozmice 2:0 (1:0) 28.09. 15:00 -
Mažice - Košice B 0:5 (0:3) 25.09. 16:00 -
Bechyně - S.Ústí 3:1 (2:0) 17.09. 17:00 -
Sudoměřice - Roudná 4:3 (2:2) 10.09. 17:00 -
Bechyně - Choustník 3:1 (1:0) 03.09. 17:00 -
Sudoměřice - Radětice 3:5 (2:3) 28.08. 17:00 -
Mažice - Vlastiboř B 3:0 (0:0) 28.08. 15:00