KEŠNER Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Spořice B - Ervěnice B 7:1 (3:1) 05.05. 14:00 -
Droužkovice - LoKo 8:2 (5:1) 27.04. 10:30 -
Vilémov - Černovice B 2:0 (0:0) 20.04. 17:00 -
Vejprty - Kovářská 1:3 (0:2) 13.04. 16:30 -
Sp. Radonice - Černovice B 2:1 (0:1) 12.11. 14:00 -
Ervěnice B - Otvice 2:1p. (0:1) 05.11. 14:00 -
Spořice B - 1.SK Jirkov 10:1 (6:0) 28.10. 10:30 -
Kovářská - Klášterec 4:1 (1:1) 30.09. 16:00 -
Bř. Chomutov - LoKo 3:6 (0:4) 23.09. 16:30 -
Libědice - Klášterec 2:3 (1:2) 17.09. 14:00 -
Vejprty - Kadaň 2:4 (0:2) 09.09. 17:00 -
Kadaň - Jeseň 8:3 (4:1) 13.11. 10:30 -
Libědice - Vejprty 2:1 (2:0) 06.11. 14:00 -
Rašovice - Kovářská 7:2 (4:1) 05.11. 14:00 -
Černovice B - LoKo 5:0 (3:0) 30.10. 14:30 -
Vejprty - Vilémov 1:4 (0:1) 22.10. 12:30 -
Otvice - Droužkovice 5:3 (2:3) 15.10. 15:30 -
Perštejn B - Libědice 0:3 (0:1) 09.10. 16:00 -
LoKo - 1.SK Jirkov 4:2 (1:0) 08.10. 16:00 -
Březno B - Rašovice 6:1 (3:0) 01.10. 16:00 -
Libědice - Kadaň 5:2 (2:1) 11.09. 15:00 -
Jeseň - Březno B 0:14 (0:8) 04.09. 17:00 -
Strupčice - Ervěnice B 5:0 (3:0) 27.08. 14:00 -
Hrušovany - Spořice B 3:2p. (2:1) 13.11. 14:00 -
Kovářská - Sp. Radonice 5:4p. (2:3) 07.11. 14:00 -
Vejprty - Vilémov 0:3 (0:0) 30.10. 14:30 -
Rašovice - Vejprty 1:3 (0:0) 09.10. 16:00 -
Perštejn B - Kovářská 11:5 (7:1) 03.10. 16:30 -
LoKo - Otvice 1:7 (1:2) 10.10. 16:00 -
Málkov - Vejprty 2:1p. (0:0) 03.10. 16:00 -
1.SK Jirkov - Otvice 1:3 (0:3) 20.09. 16:30 -
Bř. Chomutov - Vejprty B 16:1 (9:1) 19.09. 16:30 -
Libědice - Málkov 0:4 (0:1) 13.09. 15:00 -
1.SK Jirkov - Ervěnice B 1:6 (1:3) 06.09. 17:00 -
Jeseň - Kadaň 0:10 (0:4) 05.09. 14:00 -
Lom - Ohníč B 2:3p. (2:0) 29.08. 17:00 -
Vilémov - Libědice 5:0 (2:0) 02.11. 14:00 -
Kadaň - Málkov 5:4p. (2:1) 26.10. 14:30 -
Strupčice - Ervěnice B 5:2 (1:1) 19.10. 12:30 -
Hrušovany - Vrskmaň 0:1 (0:1) 12.10. 16:00 -
Rašovice - Kovářská 6:2 (3:0) 05.10. 16:00 -
Málkov - Perštejn B 5:0 (2:0) 28.09. 16:30 -
LoKo - Strupčice 0:11 (0:1) 28.09. 11:00 -
Vilémov - Jeseň 15:0 (5:0) 21.09. 16:30 -
Otvice - Strupčice 0:6 (0:0) 14.09. 15:00 -
Ervěnice B - Hrušovany 7:2 (4:0) 07.09. 14:00 -
Místo - Málkov zrušen -
Otvice - Hrušovany 5:1 (3:0) 04.05. 17:00 -
Březno B - LoKo 3:2p. (2:0) 28.04. 17:00 -
Vejprty - Perštejn B 4:1 (1:0) 20.04. 17:00