SCHÜCH Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lysice - Vavřinec 0:2 (0:2) 21.04. 16:30 -
Čistá - Sebranice 0:2 (0:0) 20.04. 16:30 -
Třebařov - H. Újezd 2:0 (1:0) 06.04. 16:00 -
Sebranice - Kunčina B 3:2 (2:1) 04.11. 14:00 -
Brodek B - Přemyslovice B 3:5 (3:4) 21.10. 14:30 -
D. Újezd B - Vendolí 6:2 (2:1) 07.10. 15:00 -
Městečko Trnávka - Kunčina B 4:0 (3:0) 10.09. 16:00 -
D. Újezd B - Mladějov 3:3 (1:1) 09.09. 16:30 -
Loučka - Morašice 0:3 (0:1) 12.08. 17:00 -
Koclířov - Linhartice 2:0 (2:0) 17.06. 14:00 -
Němčice - Linhartice 0:4 (0:1) 03.06. 16:00 -
Třebařov - Radiměř 3:1 (2:1) 20.05. 17:00 -
Borová/Telecí - Hradec 0:2 (0:2) 08.04. 16:00 -
Čistá - Linhartice 2:1 (0:0) 25.03. 15:00 -
Sebranice - Radiměř 1:1 (0:0) 05.11. 14:00 -
Mladějov - Morašice 0:2 (0:0) 13.08. 17:00 -
Koclířov - Městečko Trnávka 1:4 (0:3) 04.06. 17:00 -
St.Město - Vendolí 2:1 (0:1) 07.05. 16:30 -
Borová/Telecí - Janov 0:1 (0:1) 23.04. 16:00 -
Mor. Třebová C - St.Město 2:0 (0:0) 23.10. 10:15 -
Hradec - Loučka 1:3 (1:1) 09.10. 15:00 -
Mladějov - Borová/Telecí 3:7 (1:2) 14.08. 17:00 -
Sebranice - Vendolí 3:2 (1:1) 12.10. 15:00 -
Městečko Trnávka - Koclířov 1:0 (1:0) 29.09. 15:30 -
Opatovice - Dražkovice 8:1 (5:1) 28.09. 16:00 -
Bořitov - Doubravice 0:2 (0:0) 15.09. 16:00 -
Mladějov - Loučka 5:1 (2:0) 31.08. 17:00 -
Sebranice - Třebařov 3:3 (0:1) 08.06. 17:00 -
Mladějov - Cerekvice 2:1 (1:1) 11.05. 17:00 -
Olešnice - Vysočany B 0:3 (0:2) 28.04. 16:00 -
Borová/Telecí - Koclířov 4:0 (0:0) 27.04. 16:30 -
Velké Opatovice B - Drnovice B 1:3 (1:2) 21.04. 16:00 -
Cerekvice - Městečko Trnávka 2:0 (1:0) 13.04. 16:00 -
Cerekvice - Jaroměřice 8:0 (6:0) 27.10. 14:00 -
Linhartice - Radiměř 0:3 (0:1) 14.10. 15:00 -
Sebranice - Mor. Třebová C 0:6 (0:4) 01.09. 17:00 -
Koclířov - Boršov 1:5 (1:2) 18.08. 17:00 -
Vicov - Čechovice B 1:0 (1:0) 27.05. 17:00 -
Mladějov - Boršov 7:0 (3:0) 28.04. 16:30 -
Opatovice - Kotvrdovice 10:1 (7:0) 15.10. 15:00 -
Boršov - Kunčina B 3:3 (0:1) 14.10. 15:00 -
Mor. Třebová C - Sebranice 1:0 (1:0) 30.09. 10:15 -
Hradec - Loučka 3:4 (3:2) 02.09. 17:00 -
Linhartice - Radiměř 1:0 (1:0) 20.08. 17:00 -
Březová - Janov 1:2 (1:0) 27.05. 17:00 -
D. Újezd B - Jevíčko 2:2 (0:1) 13.05. 17:00 -
Sebranice - Křenov 2:0 (0:0) 15.04. 16:30 -
Borová/Telecí - Třebařov 2:2 (1:1) 01.04. 16:00 -
Janov - Jaroměřice 4:2 (2:2) 29.10. 14:30 -
Jevíčko - Hradec 0:2 (0:1) 16.10. 16:00