ŠŤASTNÝ Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Studená - Třeboň B 5:0 (3:0) 27.04. 17:00 -
Protivín B - Milevsko B 1:2 (1:1) 21.04. 17:00 -
Suchdol - Bystřice 1:2 (1:1) 13.04. 16:30 -
Ledenice - Olešnice 3:0 (2:0) 07.04. 15:00 -
Lásenice - Suchdol B 4:3 (3:2) 06.04. 16:30 -
Kaplice B - Chvalšiny 2:0 (1:0) 24.03. 15:00 -
Prachatice B - Junior B 4:2 (2:0) 11.11. 11:00 -
T.Sviny B - Lhenice 0:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Chotoviny - Božetice 5:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Plavsko - Č. Velenice 2:1 (1:1) 22.10. 15:30 -
Olešnice - Vltavan 2:2 (2:0) 21.10. 13:30 -
D.Voda - Lomnice 5:2 (4:1) 14.10. 10:15 -
Volyně - Vacov 2:1 (1:1) 30.09. 16:00 -
Č. Krumlov B - Mladé 4:4 (0:0) 23.09. 13:00 -
Halámky/Hranice - Chlum 3:1 (1:1) 17.09. 15:30 -
Božetice - Rat. Hory 3:3 (2:2) 16.09. 16:30 -
Kamenná - Loko ČB B 4:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
Strmilov - Třebětice B 2:1 (1:1) 02.09. 17:00 -
H. Žďár - Nemanice 5:1 (1:0) 02.09. 10:30 -
Čimelice - Kestřany 5:2 (2:0) 28.05. 16:00 -
Zl. Koruna - Boršov 11:0 (5:0) 17.09. 16:30 -
Studená - Ševětín 5:1 (3:1) 10.09. 17:00 -
H. Žďár - Suchdol 1:2 (0:0) 03.09. 10:30 -
Chvalšiny - Olešnice 1:1 (0:1) 28.08. 17:00 -
Junior B - Vl. Březí 3:3 (1:1) 21.08. 17:00 -
Studená - Třebětice 2:4 (1:1) 18.06. 16:00 -
Čížová - Kluky 5:2 (4:0) 11.06. 13:30 -
Bystřice - Neplachov 2:2 (0:2) 04.06. 17:00 -
K.Řečice - Buk 2:2 (2:1) 28.05. 17:00 -
Milevsko B - Kestřany 6:2 (3:1) 21.05. 17:00 -
Halámky/Hranice - Buk B 4:1 (1:0) 15.05. 15:30 -
Bělčice - Prachatice C 10:1 (6:1) 14.05. 17:00 -
Stráž - Chlum 6:0 (3:0) 08.05. 14:00 -
Lhenice - Sedlice 2:3 (2:2) 07.05. 17:00 -
D. Dvořiště - Chvalšiny 2:0 (1:0) 30.04. 11:00 -
Milevsko B - Čížová 3:1 (1:1) 24.04. 17:00 -
Hrdějovice - K.Újezd 1:3 (0:1) 19.04. 17:30 -
Chotoviny - Chyšky 3:4 (1:3) 09.04. 16:30 -
Neplachov - Olešnice 2:0 (1:0) 27.03. 15:00 -
Chotoviny - Hradiště 0:1 (0:0) 06.11. 14:00 -
Jistebnice - Kluky 6:0 (1:0) 06.11. 10:30 -
Lomnice - Třebětice 2:2 (0:1) 30.10. 14:00 -
Novosedly - Strmilov 0:2 (0:0) 23.10. 14:30 -
Olešnice - D.Bukovsko 4:2 (0:0) 17.10. 15:00 -
Vacov - Bavorov 5:0 (1:0) 10.10. 15:30 -
Chotoviny - Kluky 0:0 (0:0) 10.10. 15:30 -
Dražejov - Cehnice 2:2 (2:1) 03.10. 16:00 -
Vacov - Bavorov 2:0 (0:0) 19.09. 16:30 -
Č. Velenice - Třeboň B 4:1 (1:1) 12.09. 17:00 -
Roudné B - Sedlec 4:3 (1:1) 20.10. 15:30