NEUVIRTH Jakub
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Herálec - Věžnice 5:1 (2:0) 01.05. 17:00 -
Jeřišno - Kožlí 5:2 (1:1) 21.04. 16:00 -
Kam. Lhota - Světlá C 1:8 (0:3) 21.04. 10:00 -
St. Ransko - Keřkov 0:3 (0:2) 06.04. 15:30 -
Víska - Chotěboř C 0:3 (0:1) 31.03. 15:30 -
Kožlí - N. Ves u Sv. 2:4 (0:1) 04.11. 10:30 -
Kouty - Světlá C 8:4 (5:2) 15.10. 10:00 -
Kouty - Dol. Město B 7:1 (3:1) 01.10. 10:00 -
H. Borová - G. Jeníkov 2:0 (1:0) 30.09. 15:00 -
Kožlí - Jeřišno 1:2 (0:0) 17.09. 15:30 -
Maleč - Lučice B 2:1 (1:0) 02.09. 16:00 -
Štoky B - H. Borová B 2:1 (2:1) 27.08. 15:00 -
Ždírec C - Sobíňov 0:4 (0:2) 27.08. 10:30 -
Lučice B - Tis B 3:3 (2:1) 12.08. 16:30 -
Č. Bělá - Štoky B 4:9 (2:6) 11.06. 15:00 -
Habry B - Věžnice B 2:2 (2:0) 04.06. 10:00 -
H. Borová B - Chotěboř C 1:0 (1:0) 03.06. 16:30 -
Jeřišno - St. Ransko 5:1 (2:0) 24.05. 17:30 -
Herálec - Habry 2:3 (2:3) 21.05. 16:30 -
Přibyslav B - Lipnice 1:0 (0:0) 18.05. 18:00 -
Vepřová - Keřkov B 2:2 (1:1) 07.05. 16:30 -
Leština B - Kam. Lhota 11:0 (7:0) 07.05. 10:00 -
G. Jeníkov - Dol. Město 4:0 (1:0) 05.05. 18:00 -
Šmolovy - Herálec 2:2 (0:2) 30.04. 15:00 -
Tis B - Lípa B 5:2 (4:1) 30.04. 10:00 -
Ždírec C - Dol. Město 3:0 (2:0) 28.04. 18:00 -
Světlá C - Dol. Město B 10:2 (3:1) 23.04. 10:00 -
Věžnice - Jeřišno 2:4 (1:2) 22.04. 16:00 -
Habry B - G. Jeníkov 0:2 (0:0) 22.04. 10:00 -
Kam. Lhota - Ves. Žďár 0:7 (0:2) 16.04. 10:00 -
Hněvkovice - G. Jeníkov 1:6 (0:1) 09.04. 15:30 -
Dlouhá Ves - Jeřišno 1:2 (1:2) 01.04. 15:30 -
Věžnice B - H. Borová B 1:4 (1:2) 26.03. 15:00 -
Štoky B - Č. Bělá 6:2 (3:1) 30.10. 14:30 -
Keřkov - Věžnice 1:3 (0:1) 29.10. 14:30 -
Habry - Herálec 1:1 (0:1) 09.10. 15:00 -
Kam. Lhota - G. Jeníkov 5:1 (3:0) 09.10. 10:00 -
Sobíňov - G. Jeníkov 0:2 (0:0) 18.09. 15:30 -
Habry - Lipnice 8:0 (2:0) 10.09. 16:00 -
Rozsochatec B - Lípa B 2:4 (1:4) 27.08. 16:30 -
Habry B - Sobíňov 2:6 (1:3) 21.08. 10:00 -
Šmolovy - Věžnice 3:1 (2:0) 14.08. 15:30 -
Habry - Dlouhá Ves 10:2 (8:1) 07.08. 16:30 -
Šmolovy - Dol. Město 5:3 (3:1) 11.06. 15:30 -
Košetice B - Hořepník 1:1 (0:0) 10.06. 17:30 -
Herálec - Přibyslav B 6:1 (2:1) 05.06. 16:30 -
Šlapanov - Jeřišno 2:1 (0:0) 04.06. 16:30 -
Bedřichov B - St. Říše B 7:0 (3:0) 29.05. 16:30 -
Ledeč B - Herálec 2:6 (1:3) 28.05. 16:30 -
Kožlí - Č. Bělá 3:1 (2:0) 22.05. 16:30