TŘÍSKA Zbyněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Roštění - Chvalčov 2:2 (1:2) 21.04. 16:00 -
Břest - Počenice 2:1 (2:0) 14.04. 15:30 -
Žeranovice - Němčice 2:2 (0:1) 07.04. 15:30 -
Rymice - Počenice 2:1 (2:1) 24.03. 14:30 -
Žeranovice - Rymice 3:1 (0:1) 15.10. 15:00 -
Němčice - Slavkov 3:2 (2:0) 01.10. 15:00 -
Roštění - Bystřice B 2:1 (1:0) 28.09. 15:00 -
Morkovice B - Lubná 1:3 (1:1) 17.09. 15:30 -
Ludslavice - Míškovice 2:2 (2:0) 09.09. 16:00 -
Žalkovice - Rymice 1:1 (1:0) 03.09. 16:00 -
Skaštice B - Hulín 2:3 (1:1) 13.08. 17:00 -
Žalkovice - Břest 2:1 (1:0) 14.05. 16:30 -
Ludslavice - Míškovice 3:1 (0:0) 09.04. 15:30 -
Zlobice - Ludslavice 2:3 (1:2) 02.04. 15:30 -
Němčice - Záhlinice 1:0 (0:0) 26.03. 15:00 -
Ludslavice - Roštín 6:0 (1:0) 23.10. 14:30 -
Němčice - Břest 4:2 (1:1) 22.10. 14:30 -
Žalkovice - Hulín 1:3 (0:2) 09.10. 15:00 -
Slavkov - Kvasice B 3:3 (1:0) 25.09. 15:30 -
Němčice - Skaštice B 3:2 (2:1) 18.09. 15:30 -
Pravčice - Hulín 1:4 (0:1) 10.09. 16:00 -
Žalkovice - Slavkov 4:1 (1:0) 04.09. 16:00 -
Chvalčov - Bystřice B 2:1 (0:0) 03.09. 16:00 -
Lubná - Žeranovice 5:0 (4:0) 21.08. 16:30 -
Morkovice B - Břest 8:2 (3:1) 14.08. 17:00 -
Žalkovice - Rymice 4:1 (2:1) 05.06. 17:00 -
Břest - Počenice 2:1 (1:0) 22.05. 16:30 -
Ludslavice - Zahnašovice 3:1 (1:0) 15.05. 16:30 -
Žalkovice - Morkovice B 0:4 (0:3) 13.05. 17:30 -
Kvasice B - Střílky 4:1 (4:1) 08.05. 16:30 -
Tučapy - Prusinovice 5:3 (1:2) 01.05. 16:30 -
Kvasice B - Skaštice B 7:0 (3:0) 10.04. 15:30 -
Počenice - Střílky 4:1 (2:1) 03.04. 15:30 -
Lubná - Lutopecny 7:1 (2:1) 27.03. 15:00 -
Loukov - Rusava 0:8 (0:4) 23.10. 13:30 -
Lubná - Rymice 1:1 (0:1) 10.10. 14:30 -
Hulín - Žalkovice 6:1 (3:1) 02.10. 15:00 -
Lutopecny - Morkovice B 3:0 kont. (1:3) 19.09. 15:30 -
Kvasice B - Hulín 3:2 (2:1) 12.09. 15:30 -
Záhlinice - Němčice 1:1 (0:1) 05.09. 16:00 -
Žalkovice - Břest 3:0 (2:0) 29.08. 16:00 -
Skaštice B - Kvasice B 4:5 (2:2) 22.08. 16:30 -
Střílky - Počenice 2:2 (1:0) 15.08. 16:30 -
Záhlinice - Rymice 0:4 (0:1) 26.09. 15:00 -
Tučapy - Střílky 1:4 (0:1) 20.09. 16:00 -
Skaštice B - Kvasice B 3:2 (3:0) 06.09. 16:00 -
Mrlínek - Loukov 5:1 (0:1) 30.08. 16:30 -
Rymice - Tučapy 2:3p. (1:0) 23.08. 16:30 -
Lutopecny - Skaštice B 0:6 (0:3) 16.08. 17:00 -
Němčice - Komárno 5:3 (3:1) 13.10. 15:00