PAPUGA David
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bohunice - Boskovice 1:2 (1:2) 27.10. 10:30 -
Vojkovice - Krumvíř 2:6 (0:3) 20.10. 14:30 -
Kuřim - Ivančice 3:1 (2:0) 06.10. 15:00 -
Ratíškovice - Rohatec 1:1 (1:1) 29.09. 15:00 -
Svratka - Boskovice 1:4 (1:1) 22.09. 15:30 -
V. Pavlovice - Milotice 1:1 (1:0) 08.09. 16:30 -
Charvátská - V. Bílovice 0:2 (0:1) 26.08. 17:00 -
Přibice - Pohořelice 2:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Svratka - Ivančice 3:0 (2:0) 15.06. 17:30 -
Krumvíř - Lednice 4:1 (0:0) 09.06. 16:30 -
Milotice - Velká n. Vel. 8:0 (2:0) 13.05. 16:30 -
Boskovice - Vojkovice 3:2 (3:1) 01.05. 16:30 -
Vyškov B - Blatnice 2:1 (1:1) 29.04. 16:00 -
Veselí - Ráječko 2:3 (1:2) 25.04. 16:30 -
V. Pavlovice - Lednice 3:3 (2:2) 22.04. 10:30 -
Velká n. Vel. - Kyjov 3:2 (3:2) 15.04. 15:30 -
Jedovnice - Podolí 2:2 (0:1) 07.04. 15:30 -
Ráječko - M. Krumlov 0:0 (0:0) 22.10. 14:30 -
Ratíškovice - Rakvice 4:1 (1:0) 07.10. 15:00 -
Veselí - Lanžhot 1:4 (0:2) 28.09. 15:00 -
FKD - Radslavice 5:0 (0:0) 10.09. 10:30 -
Mutěnice - Sparta Brno 1:1 (1:1) 08.09. 17:30 -
Boskovice - MS Brno 3:4 (1:3) 01.09. 17:30 -
Bystrc - Bohunice 3:2 (3:0) 20.08. 16:30 -
Novosedly - FK Znojmo 2:0 (1:0) 12.08. 10:00 -
Bohunice - Lanžhot 2:0 (0:0) 17.06. 10:30 -
Ivančice - Tišnov 1:2 (1:0) 10.06. 16:30 -
MS Brno - Bosonohy 1:4 (0:0) 03.06. 16:30 -
Veselí - Krumvíř 3:1 (2:0) 27.05. 16:30 -
Ráječko - Vojkovice 5:2 (2:1) 17.05. 17:30 -
V. Pavlovice - Kyjov 3:2 (2:0) 14.05. 10:30 -
Boskovice B - Doubravice 4:0 (1:0) 13.05. 19:00 -
Břeclav B - Lednice 0:0 (0:0) 23.04. 10:30 -
Mutěnice - Novosedly 2:0 (2:0) 16.04. 16:00 -
M. Krumlov - Lanžhot 1:0 (1:0) 09.04. 15:30 -
Boskovice - Bystrc 0:2 (0:1) 17.03. 18:00 -
Žarošice - Nikolčice 2:2 (1:1) 30.10. 10:15 -
MS Brno - Sparta Brno 7:1 (2:1) 22.10. 14:30 -
Vojkovice - Novosedly 3:1 (3:0) 15.10. 15:00 -
Lanžhot - Ráječko 3:1 (0:1) 02.10. 15:00 -
Sparta Brno - Novosedly 2:1 (1:0) 17.09. 15:30 -
MS Brno - Tišnov 1:4 (0:2) 03.09. 16:00 -
Dražovice - Rohatec 0:2 (0:1) 27.08. 16:30 -
Vyškov B - Rakvice 2:0 (1:0) 21.08. 16:30 -
M. Krumlov - Mutěnice 0:6 (0:2) 14.08. 17:00 -
Ivančice - Lanžhot 6:0 (3:0) 11.06. 16:30 -
Tasovice B - Žebětín 1:3 (1:0) 05.06. 16:30 -
Kuřim - Zastávka 3:5 (0:3) 14.05. 16:30 -
Bzenec - Jevišovice 6:2 (4:1) 07.05. 16:30 -
Ratíškovice - Dražovice 2:0 (2:0) 16.04. 16:00