BUJAS Ladislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hostivař B - Újezd B 4:2 (1:0) 03.06. 17:00 -
Kačerov - Vinoř 7:2 (4:1) 02.06. 10:15 -
Union B - Kačerov 3:5 (0:3) 27.05. 17:00 -
Kyje B - Spoje C 6:0 (4:0) 26.05. 11:00 -
Hrdlořezy B - Kyje B 3:10 (2:3) 19.05. 17:00 -
Koloděje - ČVUT 7:4 (1:1) 13.05. 17:00 -
Klánovice - Hostivař B 1:2 (1:1) 12.05. 17:00 -
Ambassadors - Dukla JM B 5:5 (3:2) 21.04. 10:00 -
Sl. Malešice B - Koloděje 3:4 (3:2) 15.04. 17:00 -
Dubeč B - Písnice 1:2 (1:2) 14.04. 17:00 -
SK Praha 4 - Mládež 2:5 (0:1) 08.04. 16:30 -
Klánovice B - Záběhlice 4:1 (1:0) 07.04. 15:30 -
Klánovice B - Uhříněves B 10:1 (4:1) 30.09. 16:30 -
Újezd C - SK Praha 4 3:0 (1:0) 23.09. 10:30 -
Šeberov - Písnice 2:3 (1:2) 10.09. 17:00 -
Kolovraty B - Klánovice zrušen -
Záběhlice - Hrdlořezy B 4:5 (3:2) 02.09. 10:30 -
Šeberov - Újezd B 0:2 (0:0) 27.08. 17:00 -
Kyje B - Dubeč B 1:4 (1:1) 10.06. 10:15 -
Modřany - Bílá Hora 4:3 (2:1) 04.06. 17:00 -
Točná - Smíchov B 6:0 (1:0) 03.06. 17:00 -
Šeberov - Chodov B 3:5 (1:2) 28.05. 17:00 -
Klánovice - Kunratice B 11:0 (7:0) 27.05. 17:00 -
D. Počernice C - Šeberov B 0:2 (0:1) 21.05. 17:00 -
Koloděje - Praga B 3:6 (1:3) 13.05. 17:00 -
Záběhlice - D. Počernice C 5:2 (3:0) 06.05. 10:30 -
Štěrboholy B - Hrdlořezy 0:9 (0:5) 30.04. 17:00 -
Kunratice B - Štěrboholy B 5:0 kont. (0:0) 22.04. 17:00 -
Šeberov B - D. Počernice C 1:3 (1:1) 17.04. 17:00 -
Partisan - Sparta Krč 9:3 (2:3) 15.04. 18:00 -
Běchovice - Bohnice B 0:3 (0:1) 09.04. 16:30 -
Klánovice - Štěrboholy B 3:0 kont. (0:0) 08.04. 16:30 -
Klánovice - Hostivař B 6:2 (1:1) 19.11. 13:30 -
Točná - Řeporyje B 2:3 (0:0) 12.11. 14:00 -
Kyje B - Štěrboholy B 1:1 (0:0) 05.11. 10:15 -
Točná - Březiněves B 4:2 (3:1) 28.10. 14:30 -
Koloděje - Vinoř 4:1 (1:1) 23.10. 15:30 -
Ambassadors - Záběhlice 1:2 (1:2) 22.10. 10:00 -
King - Záběhlice 4:1 (2:1) 15.10. 13:15 -
Štěrboholy B - Chodov B 2:1 (1:0) 09.10. 17:00 -
Písnice - Košíře 2:0 (1:0) 02.10. 16:30 -
Šeberov - Kolovraty B 1:0 (0:0) 25.09. 16:30 -
Kolovraty B - Kyje B 2:4 (1:1) 18.09. 17:00 -
Točná - SK Praha 4 6:2 (2:1) 17.09. 17:00 -
Dubeč B - Kolovraty B 0:3 (0:1) 11.09. 14:30 -
D. Počernice B - Koloděje 5:3 (4:1) 10.09. 10:30 -
Pacov - Kamenice 1:5 (1:1) 11.06. 17:00 -
Kolovraty B - Dubeč B 0:1 (0:1) 05.06. 17:00 -
Šeberov - Troja B 1:1 (0:0) 29.05. 17:00 -
Písnice - Bohnice C 7:1 (2:0) 22.05. 17:00