ŠREJMA Robert
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Opava B - MFK Bruntál 2:0 (0:0) 26.03. 14:00 -
Nový Jičín - Bohumín 2:3 (1:2) 04.06. 17:00 -
Slavičín - Holešov 2:1 (1:1) 22.05. 10:15 -
Start - St. Říše 4:1 (1:1) 07.05. 16:30 -
Šumperk - Slavičín 2:1 (1:1) 27.03. 15:00 -
Štarnov - Příkazy B 4:1 (2:1) 06.11. 14:00 -
Paseka - Maletín 6:0 (3:0) 31.10. 14:30 -
Kralice - Rapotín 4:3p. (2:1) 23.10. 14:30 -
Velké Losiny - Lutín 3:2 (1:2) 17.10. 14:30 -
Litovel - Brodek 1:0 (1:0) 25.09. 15:30 -
Velké Losiny - Jeseník 1:3 (1:1) 12.09. 16:00 -
Černovír - Smržice 1:2p. (1:0) 05.09. 10:00 -
Lipová - Bohuňovice 3:1 (0:1) 29.08. 16:30 -
Medlov - Lutín 2:0 (1:0) 22.08. 16:30 -
Želatovice - Jeseník 2:5 (0:1) 07.08. 17:00 -
Nové Sady B - Čechovice 1:2p. (1:0) 11.10. 10:00 -
Konice - Chválkovice 2:0 (1:0) 06.09. 16:00 -
Troubelice - Konice 1:7 (1:4) 15.08. 17:00 -
Želatovice - Brodek 4:1 (0:1) 08.08. 17:00 -
Horka - Blatec 2:0 (1:0) 16.11. 13:30 -
Lutín - Litovel 0:1 (0:0) 13.10. 15:00 -
Haňovice - Bohdíkov 0:4 (0:3) 29.09. 15:30 -
Šternberk B - Smržice 2:0 (0:0) 22.09. 15:30 -
Lesnice - Náměšť 4:0 (1:0) 08.09. 16:00 -
Chomoutov - Řetězárna 0:1 (0:1) 24.08. 16:30 -
Paseka - Bělkovice 2:1p. (0:1) 11.08. 15:00 -
Smržice - Slatinice 2:5 (0:1) 08.06. 17:00 -
Náměšť - Bělkovice 1:7 (1:4) 01.06. 17:00 -
Protivanov - Kovalovice 3:0 (1:0) 19.05. 17:00 -
Jindřichov - Písečná 5:3 (3:1) 11.05. 16:30 -
Sokol Pivín - Újezdec 4:5p. (2:3) 28.04. 16:00 -
Kovalovice - Bělotín 2:0 (1:0) 13.04. 15:30 -
Řetězárna - Rapotín 2:1 (2:0) 06.04. 15:30 -
Bludov - Zlaté Hory 4:2 (1:2) 30.03. 15:00 -
Protivanov - Brodek 4:1 (1:0) 04.11. 14:00 -
Slatinice - Zvole 3:2p. (0:0) 13.10. 15:00 -
Žulová - Postřelmov 4:5 (1:1) 30.09. 14:00 -
Troubelice - Bohdíkov 2:3p. (2:0) 16.09. 15:30 -
Loštice - Mor. Beroun 3:4 (0:4) 08.09. 16:00 -
Šternberk B - Nemilany zrušen -
Žulová - Písečná 3:2p. (1:2) 19.08. 14:00 -
Sudkov - Zlaté Hory 5:2 (3:1) 11.08. 17:00 -
Mikulovice - Libina 2:7 (0:3) 16.06. 16:00 -
Jesenec - Doloplazy 5:1 (2:0) 03.06. 17:00 -
Jindřichov - Libina 1:3 (1:2) 19.05. 17:00 -
Nový Malín - Zlaté Hory 2:0 (2:0) 05.05. 16:30 -
Zlaté Hory - Písečná 4:2 (1:0) 01.05. 15:00 -
Chomoutov - Kožušany 3:2 (1:2) 07.04. 15:30 -
Loštice - Slatinice 3:0 (2:0) 24.09. 15:30 -
Jesenec - Nemilany 1:2p. (0:1) 09.09. 16:00