FALTYS Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chodov B - Hrdlořezy B 4:2 (2:1) 22.10. 15:30 -
Union B - Třeboradice B 2:2 (1:2) 15.10. 15:30 -
Chabry B - Písnice 3:2 (0:0) 08.10. 16:00 -
Šeberov B - Košíře 4:2 (3:0) 24.09. 16:30 -
Union B - Řeporyje B 3:3 (1:3) 24.09. 10:15 -
Hrdlořezy - Sl. Malešice 4:0 (2:0) 17.09. 16:30 -
Březiněves B - Suchdol B 4:0 (0:0) 10.09. 17:00 -
Spoje B - Střešovice B 4:1 (2:0) 16.06. 18:00 -
Sl. Malešice - Dubeč B 6:2 (4:1) 22.04. 16:00 -
Dukla JM B - Benice zrušen -
Chodov - Ďáblice B 1:3 (1:2) 13.11. 10:00 -
Královice B - Chabry B 3:5 (1:2) 28.08. 16:30 -
ČAFC B - Hrdlořezy 5:2 (3:1) 20.08. 10:30 -
Chodov B - Union Žižkov 1:6 (1:4) 29.05. 17:00 -
Újezd C - Chodov B 6:1 (3:1) 21.05. 10:30 -
Sl. Malešice - Dubeč B 2:5 (1:4) 30.04. 17:00 -
D. Počernice C - Dukla C 1:4 (0:3) 10.04. 16:30 -
Sl. Malešice - D. Měcholupy 2:1 (1:1) 30.10. 14:00 -
Chodov B - Šeberov B 1:5 (1:2) 24.10. 15:30 -
Sl. Malešice - Nusle 1:4 (1:3) 23.10. 15:30 -
Nusle - Benice 7:1 (4:0) 17.10. 15:30 -
Union B - Praga B 1:1 (1:0) 05.09. 16:30 -
Sl. Malešice - Praga C 1:1 (0:0) 04.09. 17:00 -
Kunratice B - Šeberov B 6:3 (3:1) 28.08. 17:00 -
Union B - Ambassadors 2:4 (0:0) 22.08. 16:30 -
Dubeč B - Praga C 1:5 (1:3) 21.08. 13:30 -
Štěrboholy B - Dubeč B 1:6 (0:2) 13.08. 19:00 -
Spořilov - Sparta Krč 1:9 (1:3) 04.10. 10:00 -
Sl. Malešice - Spoje B 0:5 (0:3) 03.10. 16:00 -
Zlíchov B - Dukla C 5:3 (0:2) 13.09. 17:00 -
Hostivař C - Sparta Krč 3:1 (0:0) 12.09. 10:30 -
Union Žižkov - Chabry B 5:3 (2:2) 29.08. 10:30 -
Modřany B - Střešovice C 1:0 (0:0) 13.10. 15:30 -
D. Měcholupy - Nusle 4:1 (1:0) 12.10. 10:00 -
Kačerov - Ambassadors 2:1 (2:0) 29.09. 16:00 -
Újezd C - Kunratice B 3:5 (2:1) 22.09. 17:00 -
Union Žižkov B - Uhříněves B 0:5 (0:4) 21.09. 16:30 -
Sl. Malešice - Praga C 0:9 (0:5) 14.09. 16:30 -
Újezd C - Záběhlice 6:1 (2:1) 07.09. 10:30 -
D. Měcholupy - Benice 1:2 (1:0) 31.08. 10:00 -
Záběhlice - Kunratice B 1:9 (0:5) 23.08. 18:30 -
Sl. Malešice B - Smíchov C 1:5 (0:4) 09.06. 17:00 -
D. Měcholupy - Dubeč B 5:3 (2:1) 24.05. 18:00 -
Košíře - Lipence B 10:0 (4:0) 05.05. 17:00 -
Union B - D. Počernice B 2:1 (1:0) 22.04. 16:30 -
Chodov B - Benice B 2:0 (1:0) 13.04. 17:00 -
Spoje B - Praga C 3:1 (2:0) 06.04. 12:30 -
Sl. Malešice B - Štěrboholy B 1:1 (1:1) 31.03. 15:30 -
Spoje C - Bílá Hora B 5:0 (1:0) 24.03. 15:00 -
Písnice - Újezd n. Lesy B 1:3 (0:1) 10.03. 14:30