DIBLÍK Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Němčice - Cerekvice 0:4 (0:1) 21.04. 16:00 -
Vítanov - Městec B 2:1 (2:1) 30.03. 15:00 -
D. Čermná - Klášterec 2:0 (1:0) 24.03. 15:00 -
Lichkov - Sruby 3:2 (1:2) 04.11. 14:00 -
Kunvald - Jiskra B 2:4 (1:2) 04.11. 11:00 -
Libchavy B - D. Čermná 2:2 (2:1) 08.10. 16:00 -
Mistrovice - Albrechtice 3:0 (2:0) 30.09. 15:30 -
Těchonín - Kunvald 1:3 (0:2) 16.09. 15:30 -
Kunvald - Verměřovice 1:3 (1:2) 09.09. 11:00 -
Libchavy B - Jiskra B 0:3 (0:2) 20.08. 16:30 -
Žamberk B - Dolní Třešňovec 6:4 (3:2) 16.06. 17:00 -
Dolní Třešňovec - Helvíkovice 0:1 (0:1) 11.06. 16:00 -
Rudoltice - Klášterec 2:1 (1:0) 14.05. 13:00 -
Boříkovice - Tatenice B 0:1 (0:0) 08.05. 14:00 -
Žichlínek B - Lichkov 3:1 (2:1) 30.04. 10:00 -
Těchonín - Černovír 4:0 (2:0) 22.04. 16:00 -
Dolní Třešňovec - Libchavy B 0:1 (0:1) 26.03. 14:00 -
Kunvald - Helvíkovice 3:4 (3:1) 27.08. 16:30 -
Lichkov - Žamberk B 2:0 (1:0) 20.08. 16:00 -
Libchavy B - Kunvald 7:0 (3:0) 18.06. 17:00 -
Těchonín - Lichkov 0:5 (0:1) 11.06. 16:00 -
Čistá - Vendolí 0:3 (0:2) 04.06. 17:00 -
Lichkov - Choceň B 1:3 (0:3) 21.05. 16:00 -
Kunvald - Žamberk B 1:4 (0:3) 15.05. 16:00 -
Rudoltice - Verměřovice 2:3 (1:1) 08.05. 16:00 -
Lichkov - Helvíkovice 0:1 (0:1) 16.04. 16:00 -
Verměřovice - Klášterec 3:1 (2:0) 02.04. 15:30 -
Klášterec - Rudoltice 5:0 (1:0) 10.10. 15:00 -
Kunvald - Jiskra B 1:3 (1:1) 25.09. 15:30 -
Těchonín - Žamberk B 2:6 (1:2) 10.10. 15:00 -
Verměřovice - Albrechtice 3:2 (2:1) 22.08. 16:30 -
D. Čermná - Rudoltice 3:0 (1:0) 02.11. 14:00 -
Bystré - Opatov 6:2 (4:0) 27.10. 14:00 -
Jehnědí - Verměřovice 5:1 (1:0) 13.10. 15:00 -
Těchonín - Luková 1:2p. (0:0) 12.10. 15:00 -
D. Dobrouč - Jehnědí 6:4 (3:3) 06.10. 15:30 -
Řetová - Mistrovice 7:4 (4:2) 22.09. 16:00 -
Lichkov - Rudoltice 2:1p. (0:1) 14.09. 16:00 -
Městečko Trnávka - Čistá 1:0 (1:0) 01.09. 16:00 -
Dolní Třešňovec - Boříkovice 3:1 (2:0) 11.08. 16:00 -
Albrechtice - Brandýs 2:1 (0:0) 10.08. 16:00 -
Kunvald - Kerhartice 2:3 (0:2) 15.06. 16:00 -
Č. Třebová B - Kunvald 12:1 (5:1) 09.06. 16:00 -
Těchonín - Brandýs 0:6 (0:3) 08.06. 16:00 -
Žamberk B - Albrechtice 2:1 (0:1) 26.05. 17:00 -
Č. Heřmanice - D. Čermná 9:1 (6:0) 12.05. 16:00 -
Helvíkovice - Kunvald 3:1 (1:1) 27.04. 16:00 -
Luková - Rudoltice 5:0 (1:0) 14.04. 16:00 -
Č. Třebová B - Žichlínek B 4:1 (1:0) 07.04. 16:00 -
Č. Heřmanice - Rudoltice 4:0 (3:0) 31.03. 16:00