VÍTEK Matouš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dukla JM - Střešovice 2:0 (1:0) 11.11. 10:30 -
Junior - Kolovraty B 1:1 (0:0) 29.10. 14:30 -
Třeboradice - Královice 1:0 (1:0) 28.10. 10:45 -
Partisan B - Bohnice B 1:5 (1:3) 22.10. 12:00 -
Slivenec - Zbraslav 2:2 (1:2) 14.10. 10:30 -
Př.Kopanina - Královice 5:1 (2:0) 07.10. 16:00 -
Dukla JM - Braník 4:3 (2:2) 02.09. 10:30 -
Zličín - Třeboradice 2:1 (1:0) 12.08. 10:30 -
Zbraslav - Kbely 5:6 (3:1) 06.08. 17:00 -
Dukla JM - Olympia 6:0 (3:0) 17.06. 10:30 -
Xaverov - Praga 4:1 (2:1) 10.06. 17:00 -
Kolovraty - Spoje 5:2 (4:1) 27.05. 10:15 -
Řeporyje - Nebušice 6:2 (3:0) 20.05. 17:00 -
Zbraslav - 1999 Praha 7:0 (2:0) 14.05. 17:00 -
Žižkov B - Braník 4:2 (2:1) 30.04. 16:00 -
Kunice B - Kostelec 3:2p. (2:1) 22.04. 17:00 -
Třeboradice - Praga 1:0 (0:0) 15.04. 10:45 -
Slavoj Podolí - ČAFC 1:1 (1:1) 01.04. 10:15 -
Střešovice - Aritma B 3:0 (1:0) 18.03. 15:00 -
Královice - Braník 2:0 (2:0) 12.03. 15:00 -
Zbraslav - Uh. sklady 3:2 (3:0) 06.11. 14:00 -
Slavoj Podolí - Spoje 1:4 (1:2) 22.10. 10:15 -
Motorlet B - Zličín 2:6 (1:4) 24.09. 10:15 -
Uh. sklady - Střešovice 0:0 (0:0) 17.09. 10:30 -
Př.Kopanina - Tempo 1:2 (1:1) 03.09. 17:00 -
Sparta Krč - Union Žižkov 8:0 (4:0) 28.08. 17:00 -
Královice - Žižkov B 6:3 (3:1) 19.08. 17:30 -
Kolovraty - Uh. sklady 6:1 (2:1) 04.06. 10:15 -
Újezd B - Újezd n. Lesy B 1:2 (0:1) 28.05. 14:00 -
Vyšehrad B - Královice 5:6 (0:3) 22.05. 17:00 -
Motorlet B - Dukla JM 1:3 (0:0) 23.04. 10:15 -
Štěrboholy - D. Počernice 3:3 (1:1) 14.04. 19:00 -
Újezd n. Lesy - Kolovraty 0:8 (0:2) 27.03. 15:00 -
Újezd - Kolovraty 3:2 (1:1) 30.10. 10:15 -
Královice - Hostivař 1:1 (1:1) 16.10. 10:15 -
Újezd B - Dubeč 0:2 (0:0) 09.10. 14:00 -
Raptors B - Chuchle 12:1 (6:1) 25.09. 13:30 -
Kolovraty B - Třeboradice B 3:1 (2:1) 18.09. 13:00 -
Hrdlořezy - Chabry 1:6 (0:3) 12.09. 17:00 -
Spoje - Kyje 7:1 (2:0) 04.09. 11:00 -
Motorlet B - Olympia 3:1 (2:1) 03.09. 17:30 -
Uh. sklady - Dukla JM 0:8 (0:5) 21.08. 10:30 -
ČAFC - Modřany 2:2 (1:0) 18.08. 18:00 -
Královice - Újezd 2:1 (1:1) 07.08. 10:15 -
Žižkov B - Dukla JM 1:2 (0:0) 27.09. 17:00 -
Př.Kopanina - Újezd n. Lesy 2:2 (1:0) 19.09. 16:30 -
Admira B - Třeboradice 7:1 (1:1) 23.08. 14:00 -
Kolovraty B - Újezd B 1:4 (0:0) 15.08. 13:00 -
Újezd B - Hostivař B 2:1 (1:0) 07.03. 14:00 -
Zličín - Královice 1:4 (0:1) 16.11. 10:30