LASOVSKÝ Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bohdíkov - Velké Losiny B 7:1 (7:1) 20.04. 16:00 -
Černovír - Sokol Pňovice 1:1 (0:1) 24.03. 10:00 -
Sokol Pňovice - Hněvotín 1:1 (1:1) 22.10. 14:30 -
Černovír - Lužice 3:0 (1:0) 24.09. 10:00 -
Doloplazy - Haná Prostějov 10:0 (4:0) 13.08. 17:00 -
Hněvotín - Černovír 2:2 (2:0) 21.05. 17:00 -
Hustopeče - Opatovice 4:4 (3:2) 29.04. 16:00 -
Újezdec - Otaslavice 1:4 (0:2) 22.04. 16:00 -
Oskava - Písečná 2:1 (1:1) 15.04. 16:00 -
Smržice - Mor. Beroun 5:2 (2:1) 01.04. 15:30 -
Řetězárna - Velké Losiny B 4:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Mor. Beroun - Haňovice 5:3 (5:0) 01.10. 15:00 -
Otaslavice - Tovačov 4:2 (1:2) 17.09. 15:30 -
Tovačov - Opatovice 3:1 (1:0) 11.09. 16:00 -
Smržice - Zvole 1:2 (1:0) 27.08. 16:30 -
Tovačov - Hor. Moštěnice 3:4 (2:2) 14.08. 17:00 -
Hustopeče - Sokol Pivín 5:3 (3:0) 13.08. 17:00 -
Kožušany - Mostkovice 5:4 (3:3) 18.06. 17:00 -
Otaslavice - Tovačov 6:1 (3:1) 11.06. 17:00 -
Radslavice - Klenovice 0:1 (0:1) 15.05. 16:30 -
Velká Bystřice - Doloplazy 4:0 (2:0) 01.05. 16:30 -
Zvole - Jindřichov 2:1 (0:1) 16.04. 16:00 -
Mor. Beroun - Jesenec 6:0 (1:0) 09.04. 15:30 -
Radslavice - Troubky 4:0 (2:0) 03.04. 15:30 -
Opatovice - Újezdec 4:1 (1:0) 24.10. 10:00 -
Nezamyslice - Tištín 7:1 (4:1) 23.10. 14:30 -
Šternberk B - Černovír 5:0 (3:0) 03.10. 15:00 -
Újezdec - Troubky 4:2 (1:0) 25.09. 15:30 -
Otaslavice - Troubky 2:1p. (1:0) 04.09. 16:00 -
Vikýřovice - Bernartice 0:4 (0:1) 28.08. 16:30 -
Bludov - Mikulovice 5:0 (3:0) 21.08. 16:30 -
Opatovice - Tovačov 7:1 (4:1) 15.08. 10:00 -
Radslavice - Hor. Moštěnice 1:0 (1:0) 08.08. 17:00 -
Pavlovice u Koj. - Biskupice 4:3p. (1:2) 11.10. 15:00 -
Žulová - Postřelmov 0:5 (0:4) 04.10. 14:30 -
Jesenec - Zvole 3:2 (2:2) 13.09. 16:00 -
Biskupice - Kostelec B 0:3 (0:1) 06.09. 16:00 -
Újezdec - Kovalovice B 1:3 (0:1) 05.09. 16:00 -
Kostelec B - Želeč 3:2p. (1:1) 29.08. 16:30 -
Štíty - Vikýřovice 9:0 (4:0) 22.08. 16:30 -
Šternberk B - Haná Prostějov 2:1p. (0:0) 16.08. 17:00 -
Jesenec - Hněvotín 1:2 (1:1) 08.08. 17:00 -
Bludov - Písečná 5:2 (3:1) 09.11. 13:00 -
Šternberk B - Mor. Beroun 2:1 (2:1) 03.11. 14:00 -
Otaslavice - Troubky 6:1 (2:0) 26.10. 14:30 -
Tovačov - Jezernice 5:1 (2:0) 13.10. 15:00 -
Sokol Pivín - Vrchoslavice 3:2 (2:1) 06.10. 15:00 -
Radslavice - Sokol Pivín 2:0 (1:0) 29.09. 15:30 -
Leština - Velký Týnec 3:2 (2:2) 28.09. 15:30 -
Otaslavice - Klenovice 1:3 (0:2) 14.09. 16:00