VYBÍRAL Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rusava - Kostelec 2:0 (1:0) 30.10. 13:30 -
Mrlínek - Tučapy 5:1 (3:0) 10.10. 14:30 -
Rusava - Rajnochovice 2:3 (1:0) 09.10. 14:30 -
Rajnochovice - Mrlínek 5:2 (2:1) 18.09. 15:30 -
Dřínov - Zahnašovice 4:0 (3:0) 05.09. 16:00 -
Kostelec - Komárno 0:5 (0:1) 29.08. 16:00 -
Rusava - Hlinsko 13:2 (6:1) 28.08. 16:00 -
Roštín - Troubky - Zdislavice 1:8 (1:2) 22.08. 16:30 -
Počenice - Rymice 2:1 (1:1) 21.08. 16:30 -
Dřínov - Hulín 2:3 (0:2) 11.10. 15:00 -
Hlinsko - Ludslavice 1:3 (0:2) 20.09. 16:00 -
Zahnašovice - Roštění 0:1 (0:1) 19.09. 16:00 -
Dřínov - Rataje 3:6 (2:2) 13.09. 16:00 -
Chvalčov - Prusinovice 0:1 (0:0) 30.08. 16:30 -
Rusava - Hlinsko 8:2 (5:2) 29.08. 14:30 -
Litenčice - Zlobice 1:3 (0:2) 23.08. 16:30 -
Prusinovice - Loukov 0:1 (0:1) 27.10. 14:00 -
Hlinsko - Rymice 1:3 (0:2) 20.10. 14:30 -
Bezměrov - Roštín 2:4 (1:0) 13.10. 15:00 -
Zlobice - Bařice 4:1 (2:1) 12.10. 15:00 -
Lutopecny - Komárno 1:4 (1:2) 29.09. 15:30 -
Rajnochovice - Mrlínek 4:3 (3:2) 28.09. 15:30 -
Chvalčov - Martinice 4:0 (2:0) 22.09. 15:30 -
Rajnochovice - Míškovice 5:0 (2:0) 15.09. 16:00 -
Žeranovice - Hlinsko 10:1 (6:1) 08.09. 16:00 -
Bezměrov - Troubky 1:2 (1:2) 01.09. 16:00 -
Pravčice - Bařice 7:1 (4:1) 31.08. 16:00 -
Kyselovice - Pravčice 2:5 (0:2) 25.08. 16:30 -
Hlinsko - Martinice 2:3 (1:3) 18.08. 16:30 -
Lubná - Počenice 7:1 (3:1) 17.08. 16:30 -
Chvalčov - Rajnochovice 2:0 (2:0) 11.08. 17:00 -
Zahnašovice - Žeranovice 0:4 (0:2) 23.06. 17:30 -
Roštín - Šelešovice 7:0 (5:0) 16.06. 15:00 -
Střílky - Břest 2:4 (1:1) 09.06. 17:00 -
Rusava - Martinice 5:0 (1:0) 08.06. 17:00 -
Chvalčov - Skaštice B 0:5 (0:3) 02.06. 17:00 -
Zlobice - Záříčí 2:1 (1:1) 26.05. 17:00 -
Troubky - Kyselovice 4:5 (1:2) 19.05. 17:00 -
Roštín - Bezměrov 2:3p. (1:1) 19.05. 14:30 -
Pravčice - Litenčice 2:6 (2:1) 18.05. 17:00 -
Dřínov - Rataje 1:0 (0:0) 05.05. 16:30 -
Roštění - Zahnašovice 2:1 (2:1) 27.04. 16:00 -
Bařice - Záříčí 1:2p. (1:0) 21.04. 16:00 -
Roštín - Rataje 2:1 (1:0) 20.04. 16:00 -
Dřínov - Troubky 4:1 (4:0) 14.04. 15:30 -
Lutopecny - Litenčice 2:1 (1:0) 07.04. 15:30 -
Hlinsko - Míškovice 1:2p. (1:1) 06.04. 15:30 -
Bařice - Bezměrov 2:4 (1:2) 31.03. 15:00 -
Hlinsko - Martinice 7:2 (4:0) 04.11. 14:30 -
Prusinovice - Rymice 2:3 (2:2) 03.11. 14:30