ŠŤASTNÝ Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vidnava - Bernartice B 1:3 (0:1) 20.04. 16:00 -
Javorník B - St.Červ.Voda 0:2 (0:1) 14.04. 14:00 -
Supíkovice - Velká Kraš 2:1 (1:0) 13.04. 16:00 -
Mikulovice - Zlaté Hory 4:0 (3:0) 23.03. 15:00 -
Bělá - Javorník B 8:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Vidnava - Supíkovice 0:3 (0:2) 07.10. 15:00 -
Velká Kraš - Bělá 2:3 (2:2) 23.09. 15:00 -
Velké Kunětice - St.Červ.Voda 1:3 (0:3) 16.09. 15:30 -
Bernartice B - Černá Voda 2:3 (1:0) 03.09. 11:30 -
Bělá - Bernartice B 3:1 (2:1) 26.08. 16:00 -
Mikulovice - Písečná 4:0 (2:0) 12.08. 15:00 -
Bělá - Velká Kraš 9:0 (6:0) 17.06. 16:00 -
Lipová-lázně - St.Červ.Voda 2:4 (2:0) 10.06. 15:30 -
Supíkovice - Velké Kunětice 6:2 (3:1) 27.05. 17:00 -
Lipová-lázně - Velké Kunětice 4:0 (2:0) 13.05. 15:30 -
St.Červ.Voda - Velká Kraš 2:1 (1:0) 08.05. 16:30 -
Černá Voda - Lipová-lázně 4:2p. (1:1) 06.05. 16:30 -
Vápenná - Supíkovice 7:1 (1:0) 29.04. 16:30 -
Lipová-lázně - Supíkovice 10:2 (3:1) 15.04. 15:30 -
Velká Kraš - Bernartice B 4:2 (3:1) 08.04. 15:00 -
Lipová-lázně - Supíkovice 2:1 (0:0) 02.11. 14:00 -
Velké Kunětice - Vápenná 7:0 (4:0) 26.10. 14:30 -
St.Červ.Voda - Supíkovice 3:4p. (1:3) 12.10. 15:00 -
Lipová-lázně - Velká Kraš 5:4p. (2:1) 28.09. 15:30 -
Supíkovice - Vápenná 2:3 (0:2) 14.09. 16:00 -
Bělá - Skorošice 7:1 (3:1) 07.09. 16:00 -
Skorošice - Mikulovice 2:9 (0:4) 31.08. 15:00 -
Řetězárna B - Vápenná 3:5 (1:1) 18.08. 12:15 -
Velká Kraš - Supíkovice 4:2 (1:2) 10.08. 15:00 -
Černá Voda - Skorošice 9:0 (3:0) 03.08. 10:00 -
Velké Kunětice - Bernartice 2:5 (2:3) 08.06. 16:00 -
Bernartice - Supíkovice 5:3 (4:3) 18.05. 16:00 -
Bernartice - Řetězárna B 5:0 (1:0) 04.05. 16:00 -
St.Červ.Voda - Černá Voda 4:1 (2:1) 20.04. 16:00 -
Černá Voda - Vápenná 6:5p. (1:4) 13.04. 15:30 -
Černá Voda - Javorník 0:2 (0:0) 30.03. 15:30 -
Černá Voda - Supíkovice 4:1 (4:1) 03.11. 14:00 -
Velká Kraš - Lipová-lázně 5:1 (3:0) 27.10. 14:30 -
Bernartice - Skorošice 4:0 (1:0) 13.10. 15:00 -
Velká Kraš - Černá Voda 2:0 (0:0) 06.10. 15:00 -
Mikulovice - Velká Kraš 3:8 (2:4) 29.09. 15:30 -
Bernartice - Lipová-lázně 3:0 (1:0) 15.09. 16:00 -
Bělá - Velké Kunětice 3:2 (3:2) 01.09. 16:00 -
Supíkovice - Velká Kraš 1:0 (0:0) 18.08. 16:30 -
Mikulovice - Javorník 8:1 (4:1) 11.08. 17:00 -
Supíkovice - Velká Kraš 2:5 (1:3) 09.06. 17:00 -
Velká Kraš - Javorník 5:1 (1:1) 19.05. 15:00 -
Bělá - Lipová-lázně 7:0 (1:0) 12.05. 16:00 -
Žulová - Řetězárna B 2:3 (1:1) 05.05. 16:30 -
Lipová-lázně - Žulová 0:2 (0:0) 07.04. 15:30