JAKL Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Pavlov - Brzkov 3:1 (1:0) 16.10. 14:30 -
Černíč B - Brzkov 7:0 (2:0) 02.10. 15:00 -
St. Říše B - Kněžice 0:3 (0:1) 19.10. 14:30 -
Třešť B - Nadějov 2:2 (1:2) 13.10. 15:00 -
Bedřichov B - Růžená 8:0 (5:0) 06.10. 15:00 -
Ždírec - Bítovčice 5:2 (3:2) 29.09. 15:30 -
Rantířov B - Věžnice 4:2 (3:1) 22.09. 15:30 -
Puklice - Pavlov 7:1 (1:1) 15.09. 15:00 -
Cejle - Kněžice 3:4 (1:1) 31.08. 16:00 -
Rantířov B - Kamenice 4:4 (1:2) 25.08. 16:30 -
Jamné - Dobronín B 5:0 (2:0) 24.08. 16:30 -
Nadějov - Kozlov 3:1 (1:1) 19.05. 16:30 -
Puklice - Ždírec 5:1 (4:1) 11.05. 16:30 -
Batelov - Bítovčice 2:0 (2:0) 04.05. 16:30 -
Rantířov B - Hybrálec 6:0 (3:0) 28.04. 16:00 -
Kněžice - Nadějov 6:0 (3:0) 14.04. 15:30 -
Ždírec - Luka B 7:2 (5:0) 07.04. 15:30 -
Cejle - Jamné 2:0 (1:0) 30.03. 15:00 -
Bítovčice B - Smrčná 3:3 (3:1) 03.11. 13:30 -
Bítovčice - Puklice 0:4 (0:0) 03.11. 10:30 -
Batelov - Jamné 7:0 (4:0) 27.10. 14:30 -
Rantířov B - Telč B 7:1 (3:1) 21.10. 14:30 -
Brtnice - Kněžice 1:0 (0:0) 20.10. 14:30 -
Věžnice - V. Jeníkov 2:0 (1:0) 14.10. 15:00 -
Dobronín B - Luka B 1:5 (1:1) 13.10. 15:00 -
Cejle B - Hodice 3:1 (2:1) 07.10. 15:00 -
Kamenice - V. Jeníkov 5:1 (0:0) 30.09. 15:30 -
Batelov - Kozlov 8:0 (1:0) 29.09. 15:30 -
Rantířov B - Kamenice 0:3 (0:2) 23.09. 15:30 -
Nadějov - Dobronín B 4:3 (3:1) 16.09. 15:30 -
Jamné - Kozlov 3:3 (2:3) 15.09. 15:30 -
Dušejov - Roma 2:2 (1:0) 09.09. 15:00 -
Brtnice - St. Říše B 2:2 (0:2) 08.09. 15:00 -
Jamné - Luka B 5:6 (4:2) 02.09. 16:00 -
Dobronín B - Jamné 5:2 (2:2) 26.08. 16:30 -
Cejle - Třešť B 4:1 (4:0) 25.08. 16:30 -
Rantířov B - Brzkov 4:3 (2:2) 19.08. 16:30 -
Brtnice - Bítovčice 0:4 (0:2) 18.08. 15:00 -
Puklice - Batelov 1:3 (0:3) 12.08. 16:30 -
Hybrálec - Roma 3:5 (1:2) 17.06. 16:00 -
Cejle - Puklice 2:6 (1:2) 10.06. 16:30 -
Luka B - St. Říše B 2:5 (1:2) 09.06. 16:30 -
Batelov - Luka B 3:0 (0:0) 03.06. 16:30 -
Cejle B - Telč C 1:6 (0:1) 27.05. 15:00 -
Brtnice - Ždírec 2:3 (1:1) 26.05. 15:00 -
Jamné - Stonařov 2:5 (0:2) 19.05. 16:30 -
Ždírec - Třešť B 4:3 (2:2) 13.05. 16:30 -
Cejle - Kněžice 4:1 (3:1) 05.05. 16:30 -
Kněžice - Jamné 5:2 (2:2) 29.04. 16:00 -
Jamné B - Mrákotín 2:2 (1:1) 22.04. 16:00