EFTIMIADIS Vasil
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Holčovice - Liptáň 5:1 (0:0) 27.04. 16:00 -
Liptáň - Třemešná 0:2 (0:1) 20.04. 16:00 -
Karlovice - Osoblaha 3:1 (2:0) 13.04. 15:30 -
H.Benešov - H. Město 3:2 (1:0) 06.04. 15:30 -
Vysoká - St. Město 5:1 (3:1) 04.11. 14:00 -
Osoblaha - D. Moravice 3:1 (1:1) 28.10. 14:30 -
Rudoltice - V. Štáhle 2:0 (0:0) 21.10. 14:30 -
Liptáň - Rusín 0:1 (0:1) 14.10. 15:00 -
Holčovice - Hošťálkovy 11:0 (4:0) 07.10. 15:00 -
Osoblaha - H. Město 3:0 (2:0) 30.09. 15:30 -
Kr. Loučky B - Hošťálkovy 2:0 (1:0) 23.09. 16:00 -
Rusín - Holčovice 4:6 (0:4) 16.09. 15:30 -
Vysoká - Světlá Hora 4:3 (3:1) 02.09. 15:00 -
Rudoltice - H. Město 5:0 (0:0) 26.08. 16:00 -
Vysoká - V. Štáhle 3:3 (1:1) 19.08. 15:00 -
Vysoká - Rudoltice 2:6 (1:1) 17.06. 15:00 -
Vysoká - St. Město 3:0 (1:0) 10.06. 15:00 -
Liptáň - Janov 3:1 (1:1) 03.06. 17:00 -
Rusín - Hošťálkovy 0:4 (0:1) 03.06. 15:00 -
Rudoltice - V. Štáhle 8:3 (5:3) 27.05. 16:00 -
Liptáň - Úvalno 0:5 (0:1) 20.05. 16:30 -
Rusín - Třemešná 0:5 (0:2) 13.05. 16:30 -
Kr. Loučky B - Holčovice 3:3 (2:1) 13.05. 13:15 -
Osoblaha - Karlovice 1:4 (1:3) 06.05. 16:30 -
SK Zátor - Razová 5:3 (4:2) 30.04. 15:00 -
Úvalno - Kr. Loučky B 5:1 (1:1) 29.04. 16:30 -
Razová - Milotice 1:4 (1:1) 23.04. 15:00 -
Osoblaha - Vysoká 3:1 (1:1) 22.04. 16:00 -
Rusín - Holčovice 3:6 (2:3) 15.04. 16:00 -
Světlá Hora - H. Město 1:3 (0:0) 08.04. 15:30 -
Rudoltice - Vysoká 2:4 (2:2) 05.11. 14:00 -
Rusín - Janov 8:1 (5:0) 29.10. 14:00 -
Hošťálkovy - Jindřichov B 0:0 (0:0) 22.10. 14:30 -
Brantice - Světlá Hora 2:3 (1:1) 15.10. 15:00 -
Úvalno - Třemešná 2:2 (1:1) 08.10. 15:00 -
St. Město - Světlá Hora 3:2 (1:2) 01.10. 15:00 -
Kr. Loučky B - Třemešná 1:1 (1:1) 25.09. 13:15 -
Světlá Hora - D. Moravice 0:1 (0:0) 24.09. 15:30 -
St. Město - Rudoltice 2:4 (2:2) 17.09. 15:30 -
Úvalno - Hošťálkovy 3:0 (3:0) 10.09. 16:00 -
Kr. Loučky B - Jindřichov B 1:4 (1:2) 10.09. 12:45 -
Hošťálkovy - Kr. Loučky B 2:2 (1:1) 03.09. 16:00 -
Vysoká - Brantice 5:1 (2:1) 28.08. 14:00 -
Třemešná - Holčovice 4:0 (2:0) 27.08. 16:00 -
Vysoká - Stará Ves 3:4 (0:1) 13.08. 17:00 -
Rusín - Janov 1:2 (1:2) 25.06. 17:00 -
Hošťálkovy - Úvalno 2:3 (0:1) 18.06. 17:00 -
Karlovice - SK Zátor 10:0 (3:0) 18.06. 14:00 -
SK Zátor - Kr. Loučky B 8:0 (2:0) 11.06. 17:00 -
Lichnov - Vysoká 4:0 (0:0) 11.06. 09:30