PARGAČ Zdeněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Žilina - Olbramice 7:1 (4:1) 01.05. 10:15 -
Suchdol - Žilina 7:2 (4:1) 30.03. 15:30 -
Hostašovice - Starý Jičín B 4:1 (0:1) 30.04. 16:00 -
Pustějov - Příbor 3:2 (1:0) 29.04. 16:00 -
Žilina - Sokol Rybí 2:4 (1:3) 02.04. 10:15 -
Vražné - N.Jič-Bludovice 3:0 (2:0) 25.03. 15:00 -
V. Albrechtice - Kateřinice 2:3p. (0:1) 22.10. 14:30 -
Starý Jičín B - Vražné 4:1 (3:0) 09.10. 10:00 -
Kunín - Příbor 1:2 (0:2) 08.10. 15:00 -
Sokol Rybí - Kateřinice 4:2 (2:1) 25.09. 15:30 -
Pustějov - Suchdol 0:3 (0:1) 24.09. 15:30 -
Příbor - Suchdol 3:0 (2:0) 20.08. 16:30 -
Bartošovice - Olbramice 2:3 (2:2) 14.08. 17:00 -
Pustějov - Kunín 1:2 (1:1) 13.08. 17:00 -
Kateřinice - Suchdol 2:4 (1:1) 22.05. 16:30 -
Sedlnice - Hostašovice 1:0 (0:0) 08.05. 16:30 -
Ženklava - Sedlnice 3:2 (2:0) 10.04. 15:30 -
Příbor - Stachovice 0:1p. (0:0) 09.04. 15:30 -
Skotnice B - N. Horka 2:3 (1:2) 31.10. 14:00 -
Kunín - Odry 2:1p. (1:0) 30.10. 14:00 -
Sokol Rybí - Trojanovice 2:3 (0:1) 24.10. 14:00 -
V. Albrechtice - Suchdol 0:1 (0:0) 23.10. 14:00 -
Žilina B - N. Horka 3:2 (3:1) 10.10. 10:15 -
Mankovice - Kyjovice 2:4 (2:2) 09.10. 15:00 -
Žilina - Kunín 0:1 (0:0) 03.10. 10:15 -
Hodslavice - Děrné 0:2 (0:2) 02.10. 15:30 -
Studénka - Lichnov 5:0 (0:0) 28.09. 15:00 -
Zbyslavice - Děrné 1:3 (1:3) 19.09. 16:00 -
Hostašovice - Sedlnice 0:1 (0:0) 18.09. 16:00 -
Děrné - Sedlnice 4:2 (2:0) 12.09. 16:00 -
Žilina - Kateřinice 3:2p. (1:0) 05.09. 10:15 -
Příbor - Odry 0:1 (0:1) 04.09. 16:30 -
Trojanovice - Suchdol 3:2p. (1:1) 29.08. 14:30 -
Děrné - N.Jič-Bludovice 2:1 (1:1) 22.08. 17:00 -
Bravantice - Bartošovice 3:2 (0:2) 21.08. 17:00 -
Skotnice B - Lubojaty 1:3 (1:1) 11.10. 15:00 -
Bravantice - Sedlnice 3:0 (2:0) 10.10. 15:00 -
V. Albrechtice - Sokol Rybí 2:1p. (0:1) 07.10. 16:00 -
Kateřinice - Kunín 1:5 (0:4) 04.10. 15:30 -
Lubina - Bravantice 2:3p. (1:1) 03.10. 15:30 -
Lubojaty - N. Horka 1:4 (1:1) 27.09. 16:00 -
Lichnov - Suchdol 2:1 (1:0) 20.09. 16:00 -
Bordovice - Studénka 4:0 (1:0) 19.09. 16:00 -
Bravantice - Ženklava 3:1 (2:0) 13.09. 16:00 -
Studénka - Sokol Rybí 5:1 (3:0) 12.09. 16:00 -
Děrné - N. Horka 4:0 (2:0) 06.09. 16:30 -
Příbor - Kunín 1:2 (0:0) 05.09. 16:30 -
Zbyslavice - Mankovice 5:2 (2:2) 30.08. 17:00 -
Kunín - Odry 2:1 (0:0) 29.08. 17:00 -
Straník - Skotnice B 3:1 (0:1) 23.08. 17:00