NĚMEC Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Slovan - Svinov 7:0 (2:0) 11.11. 14:00 -
Sl.Rychvald B - Řepiště B 5:1 (3:0) 17.09. 15:30 -
Svinov - Koblov 0:7 (0:4) 16.09. 10:00 -
Stará Bělá B - Řepiště B 7:0 (2:0) 21.05. 10:00 -
Sl.Rychvald B - Stará Bělá B 3:1 (1:0) 23.10. 14:30 -
Hošťálkovice - Polanka B zrušen -
Havířov B - Brušperk B 0:3 (0:3) 28.05. 10:15 -
Hrušov - Pustkovec 2:1 (1:0) 21.05. 16:30 -
Michálkovice - Hrabůvka 9:1 (5:0) 30.04. 16:30 -
Mikulůvka - Rožnov B 0:3 (0:2) 24.04. 16:00 -
Sl.Rychvald B - Pustkovec 2:1 (1:1) 27.03. 15:00 -
Hošťálková - N. Hrozenkov 1:1 (0:0) 17.10. 14:30 -
Havířov B - Hrabová B 3:2p. (0:1) 16.10. 10:15 -
Markvartovice - Hrušov 7:0 (4:0) 27.09. 16:00 -
Pustkovec - Václavovice 3:4 (2:2) 29.08. 17:00 -
Markvartovice - Václavovice 3:1 (3:1) 03.11. 14:00 -
Dolní Lhota - Michálkovice 9:1 (5:0) 12.10. 15:00 -
Dolní Lhota - Třebovice 1:4 (1:2) 17.08. 17:00 -
Kladeruby - Huslenky 3:2 (0:0) 16.06. 16:30 -
Vratimov B - Ova. Lhotka 0:3 (0:1) 15.06. 13:30 -
Dolní Lhota - Svinov 2:1p. (0:0) 04.05. 16:30 -
Sl.Rychvald - Pustkovec 4:0 (2:0) 13.04. 16:00 -
Klimkovice B - Vřesina B 4:3p. (2:2) 23.03. 12:30 -
Svinov - Sl.Rychvald 0:3 (0:2) 10.11. 13:30 -
N. Hrozenkov - Dol.Bečva 1:3 (0:0) 28.10. 14:30 -
Zašová - Bynina 4:1 (2:0) 21.10. 15:00 -
Dol.Bečva - H. Bečva 3:4p. (1:3) 07.10. 15:00 -
Zašová - Ústí 2:0 (0:0) 30.09. 15:30 -
Klimkovice B - Hrabová B 5:2 (1:2) 22.09. 13:30 -
H. Bečva - N. Hrozenkov 3:1 (1:1) 16.09. 16:00 -
Polanka B - Sl.Rychvald 2:3 (2:2) 15.09. 15:00 -
Vratimov B - Michálkovice 2:3p. (2:2) 26.08. 10:30 -
Dolní Lhota - Hošťálkovice 3:2 (3:1) 18.08. 17:00 -
Sl.Rychvald - Hlubina B 9:3 (1:3) 16.06. 17:00 -
Koblov - Hrabová B 4:0 (3:0) 02.06. 17:00 -
Šenov B - Markvartovice 2:1 (1:1) 23.05. 17:00 -
Svinov - Hrušov 1:2 (0:1) 05.05. 16:30 -
Sl.Rychvald - Pustkovec 7:0 (5:0) 07.04. 15:30 -
Hlubina B - Třebovice 1:1 (0:1) 01.04. 15:30 -
Vřesina B - Slovan B 7:1 (4:0) 24.03. 16:00 -
Hlubina B - Hrušov 3:3 (2:1) 19.11. 13:30 -
Vratimov B - Hrušov 3:5 (1:3) 08.10. 10:30 -
Ova. Lhotka - Slovan B 4:1 (4:1) 01.10. 15:30 -
Polanka B - Koblov 4:3 (1:0) 09.09. 15:00 -
Hlubina B - Hrušov 3:6 (2:3) 04.06. 17:00 -
Klimkovice - Pustkovec 2:2 (0:0) 22.04. 16:00 -
Klimkovice - Hošťálkovice 5:1 (3:1) 17.11. 13:30 -
Muglinov - Vřesina B 2:7 (2:2) 12.11. 14:00 -
Sl.Rychvald - Hošťálkovice 4:2 (1:1) 15.10. 15:00 -
Slovan - Sl.Rychvald 3:4 (2:1) 28.09. 16:00