KALCOVSKÝ Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dukla JM - Motorlet B 3:1 (0:0) 16.09. 10:30 -
Ďáblice - Dubeč 2:4 (1:1) 03.09. 17:00 -
Žižkov B - Př.Kopanina 2:3 (1:2) 13.08. 15:00 -
Libuš - Uh. sklady 3:4 (1:2) 05.08. 10:15 -
Vinoř - ČAFC B 3:0 (2:0) 11.06. 17:00 -
Libuš - 1999 Praha 1:2 (1:0) 27.05. 10:15 -
Vyšehrad - Královice 5:2 (2:0) 13.05. 10:15 -
Kolovraty - Hostivař 3:0 (1:0) 29.04. 10:15 -
Roztoky - Zlatníky 5:0 (4:0) 22.04. 17:00 -
Slavoj Podolí - Královice 3:1 (2:0) 15.04. 10:15 -
1999 Praha - Řeporyje 3:2 (2:0) 06.04. 19:00 -
Kamenice - Mratín 1:8 (0:6) 01.04. 16:30 -
Dukla JM - Spoje 0:3 (0:1) 25.03. 10:30 -
Libuš - Cholupice 1:3 (0:0) 17.11. 10:15 -
Motorlet B - Slavoj Podolí 0:0 (0:0) 12.11. 13:00 -
Ďáblice B - Újezd B 0:0 (0:0) 06.11. 14:00 -
Žižkov B - Tempo 2:5 (1:2) 29.10. 10:15 -
Ďáblice B - Junior 2:2 (0:1) 23.10. 15:30 -
Chabry - Třeboradice 1:1 (1:0) 15.10. 15:30 -
Slavoj Podolí - Dukla JM 0:7 (0:4) 08.10. 10:15 -
Kyje - Union 2:0 (1:0) 02.10. 16:00 -
Kunratice - Praga 1:6 (0:4) 11.09. 17:00 -
Xaverov - Ďáblice 1:2 (0:0) 28.08. 17:00 -
ČAFC - Uhříněves 1:1 (1:0) 21.08. 17:00 -
Vršovice - Dubeč 3:2 (2:1) 06.08. 10:30 -
Štěrboholy - Troja 4:1 (2:1) 02.11. 19:00 -
Kyje - Troja 4:3 (1:1) 21.10. 15:30 -
Admira B - Dukla JM 1:1 (0:1) 14.10. 14:00 -
Újezd - Braník 7:0 (4:0) 15.09. 10:15 -
Ďáblice - Hrdlořezy 8:0 (2:0) 09.09. 17:00 -
Nebušice - Radotín B 2:5 (1:2) 18.08. 17:00 -
ČAFC - Uh. sklady 1:1 (1:1) 02.06. 10:15 -
Bohnice - Hostivař 0:2 (0:1) 20.05. 17:00 -
Dukla JM - Admira B 1:3 (0:3) 12.05. 10:30 -
H. Měcholupy - Braník 5:1 (2:0) 21.04. 10:15 -
Ďáblice - Motorlet B 2:3 (2:1) 04.04. 17:00 -
ČAFC - Admira B 2:4 (1:1) 30.03. 10:15 -
Vršovice - Královice 2:1 (0:1) 04.11. 10:30 -
Tempo B - ČZÚ 4:0 (1:0) 28.10. 17:15 -
Újezd n. Lesy - Třeboradice 3:4 (2:2) 22.10. 15:30 -
H. Měcholupy - Dukla JM 3:1 (1:1) 17.09. 16:30 -
Př.Kopanina - Motorlet B 3:1 (3:1) 26.08. 17:00 -
Královice - Uh. sklady 1:0 (0:0) 12.08. 15:00 -
Uh. sklady - Zbraslav 4:1 (3:1) 10.06. 10:30 -
Lipence B - Řepy B 5:4 (1:3) 03.06. 17:00 -
Cholupice - Královice 2:4 (1:2) 28.05. 17:00 -
Újezd n. Lesy - Motorlet B 0:1 (0:0) 29.04. 16:00 -
Uh. sklady - Cholupice 3:1 (2:0) 08.04. 10:30 -
Třeboradice - Ďáblice 2:1 (1:1) 26.03. 15:00 -
Dukla JM - Háje 3:0 (2:0) 05.11. 10:30