MAREŠ Ondřej
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lišov B - Č.Dub 0:4 (0:1) 01.04. 16:30 -
Čt.Dvory B - N.Hrady 8:1 (4:1) 16.10. 15:30 -
Č.Dub B - Křemže B 5:1 (2:0) 01.10. 16:00 -
Č.Dub - Koloděje 10:3 (4:1) 01.10. 12:30 -
Lišov B - N.Hodějovice 2:1 (1:1) 25.09. 16:30 -
N.Hodějovice - Kamenná 1:5 (0:2) 17.09. 17:00 -
Hluboká B - Srubec 4:1 (2:0) 11.09. 17:00 -
K.Újezd B - Kamenná 0:8 (0:4) 04.09. 17:00 -
Mokré - Mladé B 4:1 (3:1) 03.09. 17:00 -
Čt.Dvory B - N.Hodějovice 2:2 (1:0) 28.08. 14:30 -
Kamenná - Č.Dub 4:1 (1:1) 27.08. 17:00 -
Mladé B - Lipí 1:4 (0:2) 11.09. 17:00 -
Boršov B - D.Voda B 0:0 (0:0) 05.09. 15:00 -
N.Hodějovice - Č.Dub 3:3 (2:2) 21.08. 17:00 -
Včelná - Mladé B 3:2 (2:1) 14.08. 17:00 -
Hrdějovice B - Bavorovice 4:2 (1:1) 11.10. 15:30 -
Včelná - N.Hodějovice 3:0 (1:0) 03.10. 16:00 -
Hluboká B - N.Hrady 7:1 (3:0) 27.09. 16:30 -
Římov - Jankov B 1:2 (0:1) 26.09. 16:30 -
Borek - Úsilné 2:0 (1:0) 19.09. 15:00 -
N.Hrady - Zliv 1:4 (0:0) 12.09. 17:00 -
Vrábče - Dívčice 3:3 (0:1) 06.09. 15:00 -
D.Voda - Hluboká B 2:2 (1:1) 05.09. 17:00 -
Mladé B - K.Újezd B 2:5 (0:4) 30.08. 17:00 -
Včelná - Č.Dub 2:1 (0:0) 22.08. 17:00 -
N.Hodějovice - Mokré 3:4 (2:1) 09.11. 14:00 -
Hrdějovice B - D.Voda B 2:0 (1:0) 26.10. 14:30 -
Vrábče - Chrášťany 2:4 (2:0) 20.10. 15:00 -
Boršov B - D.Voda B 4:0 (3:0) 19.10. 15:30 -
Koloděje - Hrdějovice B 3:3 (1:1) 05.10. 14:00 -
H.Stropnice - Lipí 1:1 (0:1) 21.09. 16:30 -
Borovany B - Zborov 4:0 (2:0) 21.09. 10:15 -
Ševětín B - Boršov B 1:6 (1:1) 15.09. 15:00 -
Včelná - Lišov B 6:1 (2:1) 07.09. 17:00 -
D.Voda B - Pištín 4:4 (2:3) 01.09. 15:00 -
Havířov - H. Bludovice 4:9 (2:4) 03.11. 14:00 -
Havířov - Těrlicko 3:0 (0:0) 20.10. 14:00 -
Vik. Bohumín - H. Žukov 0:4 (0:1) 06.10. 15:00 -
Loko Louky - Sl. Petřvald 7:1 (2:0) 22.09. 16:00 -
Petřvald - Doubrava 5:2 (3:1) 15.09. 15:00 -
Vik. Bohumín - H. Bludovice 0:4 (0:1) 08.09. 16:00 -
Loko Louky - Baník Orlová 2:3 (1:1) 25.08. 17:00 -
Sl. Petřvald - Havířov 10:1 (4:1) 18.08. 17:00 -
Loko Louky - B.Rychvald 9:1 (5:1) 16.06. 17:00 -
Sl. Petřvald - Loko Louky 2:3 (1:3) 09.06. 17:00 -
B.Rychvald - Baník Orlová 5:2 (2:1) 19.05. 17:00 -
Těrlicko - H. Bludovice 0:3 (0:3) 12.05. 16:30 -
Sl. Petřvald - B.Rychvald 1:1 (1:0) 28.04. 16:00 -
Start - MCV 6:2 (4:1) 10.09. 17:00 -
Kohoutovice B - Start B 1:2 (0:1) 29.08. 13:30