MACH Aleš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dukla B - Slavia B 0:6 (0:4) 21.04. 10:15 -
Chrudim B - Ústí n/O 0:1 (0:0) 06.04. 16:30 -
Ústí - Liberec B 2:0 (2:0) 22.03. 18:00 -
Admira - Hostouň 2:1 (0:0) 10.03. 10:15 -
Chlumec - Brozany 1:1 (0:0) 05.11. 10:15 -
Boleslav B - Č. Lípa 4:1 (2:0) 22.10. 10:15 -
Motorlet - Slavia B 1:2 (1:1) 30.09. 10:15 -
Bohemians B - Písek 4:2 (1:2) 17.09. 10:15 -
Jablonec B - Kolín 3:1 (2:0) 02.09. 10:15 -
Dukla B - Motorlet 0:1 (0:1) 20.08. 10:15 -
Boleslav B - Jablonec B 1:1 (1:1) 03.06. 10:15 -
Slaný - Admira B 2:2 (1:1) 20.05. 17:00 -
Č. Brod - Vilémov 4:0 (2:0) 06.05. 10:15 -
Trutnov - Dobrovice 3:0 (1:0) 22.04. 17:00 -
Polička B - Jevíčko 2:2 (1:2) 09.04. 16:00 -
Ústí n/O - Hlinsko 3:1 (1:0) 25.03. 15:00 -
Ústí n/O B - Jablonné 0:2 (0:1) 23.10. 15:30 -
Chrudim B - Ústí n/O 1:2 (1:0) 15.10. 10:15 -
Čáslav - Brandýs n.L. 4:0 (3:0) 12.10. 16:00 -
Čistá - Sebranice 3:1 (2:1) 03.09. 17:00 -
Trutnov - Čáslav 2:1 (1:1) 28.05. 17:00 -
R. Bělá - Městec 0:8 (0:1) 21.05. 17:00 -
Libiš - Náchod 5:0 (2:0) 07.05. 10:15 -
V. Hamry - Kosmonosy 4:1 (1:1) 16.04. 10:30 -
Aritma - Kladno 2:2 (1:1) 26.03. 10:15 -
Náchod - Kolín 0:0 (0:0) 23.10. 14:30 -
Č. Brod - Souš 2:1 (2:0) 09.10. 15:00 -
Kolín - Horky 2:1 (0:0) 19.09. 15:30 -
Pardubičky - Městec 1:1 (1:0) 05.09. 17:00 -
Třemošnice - Proseč 5:1 (3:0) 28.08. 17:00 -
Soběslav - Hv. Cheb 3:0 (2:0) 21.08. 17:00 -
Skuteč - Slatiňany 5:1 (2:0) 14.08. 17:00 -
Lanškroun - Chrudim B 0:2 (0:1) 11.10. 15:00 -
Letohrad B - Žamberk 2:0 (1:0) 04.10. 10:15 -
Janov - Boršov 3:2 (2:0) 28.09. 15:00 -
R. Bělá - Chrudim B 1:3 (0:2) 26.09. 15:30 -
Třemošnice - Proseč 2:1p. (1:0) 05.09. 17:00 -
Mýto B - Zámrsk 1:2 (0:0) 29.08. 17:00 -
R. Bělá - H. Ředice 1:0p. (0:0) 23.08. 17:00 -
Pardubičky - Choceň 0:2 (0:1) 16.08. 17:00 -
Lanškroun - Č. Třebová 4:0 (2:0) 09.08. 17:00 -
Chrudim B - Holice 4:2 (2:1) 08.03. 10:15 -
Litomyšl - Holice 2:3 (2:2) 16.11. 10:15 -
Moravany - Pardubičky 4:1 (1:0) 10.11. 13:30 -
Holice - Luže 8:2 (2:0) 26.10. 14:00 -
Letohrad B - Libchavy 5:3 (3:1) 20.10. 10:15 -
R. Bělá - Třemošnice 1:2 (0:1) 12.10. 15:00 -
Ústí n/O B - Proseč 0:3 (0:1) 06.10. 15:30 -
Mor. Třebová - Litomyšl 1:2p. (0:0) 28.09. 15:30 -
Zámrsk - Ústí n/O B 1:0 (1:0) 15.09. 16:30