SUCHÝ Zdeněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Zakřany - Mělčany 3:2 (0:1) 07.04. 15:30 -
Chudčice - Vys. Popovice 2:5 (1:4) 04.11. 14:00 -
Příbram - Vojkovice B 0:3 (0:1) 29.10. 14:30 -
Budkovice - Zastávka 1:8 (0:4) 14.10. 15:00 -
Vev. Knínice - Zastávka 3:3 (3:1) 20.08. 17:00 -
Ketkovice - Babice 6:1 (4:1) 13.08. 17:00 -
Budkovice - Vev. Knínice 0:3 (0:0) 12.08. 17:00 -
Zakřany - Drásov 4:1 (3:1) 17.06. 15:00 -
Senorady - Příbram 4:3 (3:2) 04.06. 17:00 -
Mor. Knínice - Drásov 4:0 (2:0) 14.05. 16:30 -
Nová Ves - Vev. Knínice 1:9 (0:3) 07.05. 16:30 -
Budkovice - Oslavany B 4:0 (2:0) 06.05. 16:30 -
Ořechov B - Příbram 11:1 (7:0) 26.04. 17:00 -
Žabčice - Moutnice 2:4 (1:4) 23.04. 16:00 -
Ketkovice - Chudčice 1:1 (1:1) 01.04. 15:30 -
Lažánky - Opatovice 5:0 (5:0) 05.11. 14:00 -
Vev. Knínice - Židlochovice 2:2 (1:1) 30.10. 14:00 -
Oslavany B - Vev. Knínice 5:3 (4:0) 22.10. 14:30 -
Vev. Knínice - Ketkovice 3:0 (2:0) 09.10. 15:00 -
Vev. Bítýška B - Nová Ves 6:2 (2:0) 01.10. 15:00 -
Medlov - Zakřany 2:0 (2:0) 25.09. 15:30 -
Vev. Knínice - Nová Ves 4:1 (0:0) 11.09. 16:00 -
Chudčice - Střelice B 3:2 (2:0) 03.09. 16:00 -
Medlov - Troubsko B 3:3 (2:1) 28.08. 16:00 -
Radostice - Mor. Bránice 4:0 (0:0) 18.06. 17:00 -
Babice - Mor. Bránice 1:3 (1:1) 28.05. 16:00 -
Zakřany - Troubsko B 3:3 (1:1) 22.05. 17:00 -
Senorady - Příbram 6:2 (4:1) 21.05. 17:00 -
Opatovice - Medlov 3:1 (1:1) 15.05. 16:30 -
Zbraslav B - Mor. Bránice 0:7 (0:6) 14.05. 16:30 -
Chudčice - Nová Ves 2:3 (2:2) 07.05. 16:30 -
Medlov - Pozořice B 11:0 (4:0) 17.04. 15:30 -
Drásov - Zbraslav B 3:0 (2:0) 23.10. 14:30 -
Babice - Radostice 2:3 (1:2) 16.10. 14:00 -
Vev. Knínice - Vev. Bítýška B 3:0 (1:0) 02.10. 15:00 -
Vev. Bítýška B - Senorady 3:1 (1:1) 12.09. 16:00 -
Nová Ves - Příbram 5:3 (3:1) 28.08. 17:00 -
Dolní Kounice - Radostice 3:1 (1:0) 10.10. 15:00 -
Opatovice - Měnín B 2:0 (1:0) 04.10. 15:00 -
Hrušovany - Šlapanice B 3:0 (0:0) 26.09. 15:30 -
Rajhradice B - Opatovice 3:2 (1:2) 20.09. 15:30 -
Senorady - Drásov 7:2 (4:2) 19.09. 15:30 -
Vev. Knínice - Ořechov B 5:1 (4:1) 13.09. 16:00 -
Střelice B - Budkovice 3:2 (2:1) 22.08. 17:00 -
Přísnotice - Babice B 10:0 (4:0) 15.08. 17:00 -
RAFK B - Vin. Šumice 1:0 (1:0) 09.08. 17:00 -
Nová Ves - Příbram 3:1 (0:1) 02.11. 14:00 -
Zbraslav B - Radostice 2:3 (1:1) 27.10. 14:30 -
Šatava - Chudčice 5:0 (1:0) 19.10. 14:30 -
Mor. Knínice - Drásov 3:2 (3:1) 06.10. 15:00