SKVAŠÍK Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Boršov B - Ševětín B 3:0 (2:0) 07.05. 13:30 -
Srubec - Úsilné 2:0 (0:0) 30.04. 16:00 -
Týn B - Chrášťany 4:3 (1:0) 23.04. 15:00 -
Mladé B - Včelná 0:4 (0:1) 27.03. 15:00 -
Včelná - K.Újezd B 2:3 (1:2) 23.10. 15:30 -
D.Voda - Jankov B 3:2 (1:0) 16.10. 15:30 -
Srubec - Borovany 2:3 (0:0) 09.10. 15:30 -
Hluboká B - Borek 2:1 (0:0) 19.09. 16:30 -
Rudolfov B - Olešník B zrušen -
Kamenná - Mokré 1:1 (0:0) 04.09. 17:00 -
Borovany - Žabovřesky 1:1 (0:1) 28.08. 17:00 -
Jankov B - Srubec 4:4 (1:0) 21.08. 17:00 -
D.Voda - Úsilné 2:2 (1:1) 14.08. 17:00 -
Žabovřesky - Olešník B 3:1 (1:0) 03.10. 16:00 -
Zborov - Bavorovice 0:12 (0:6) 28.09. 16:00 -
D.Voda B - Č.Dub B 3:1 (2:1) 27.09. 15:00 -
Srubec - D.Voda 1:5 (1:2) 19.09. 16:30 -
Úsilné - Loko ČB B 1:3 (0:1) 12.09. 17:00 -
Žabovřesky - Jankov B 2:4 (2:1) 29.08. 17:00 -
Srubec - Římov 2:1 (0:0) 22.08. 17:00 -
Č.Dub - N.Hodějovice 3:1 (2:0) 24.08. 17:00 -
Zborov - Čt.Dvory B 3:2 (0:1) 01.06. 17:00 -
Mladé B - Týn B 5:2 (2:1) 25.05. 17:00 -
Lipí - Chrášťany 2:3 (1:1) 28.04. 15:00 -
Hrdějovice B - Týn B 1:3 (0:0) 14.04. 16:30 -
Zliv - Olešník B 3:1 (2:0) 06.04. 16:30 -
Mladé B - Lipí 0:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Borovany B - Pištín 0:1 (0:1) 26.08. 10:15 -
N.Hrady - Č.Dub 2:0 (1:0) 18.08. 17:00 -
Loko ČB B - Dívčice 3:0 (2:0) 10.06. 15:00 -
Žabovřesky - K.Újezd B 6:2 (3:1) 02.06. 17:00 -
Zborov - Včelná 0:3 (0:3) 19.05. 17:00 -
K.Újezd B - Loko ČB B 2:1 (1:0) 12.05. 17:00 -
N.Hodějovice - Mladé B 1:2 (0:0) 28.04. 17:00 -
Čt.Dvory B - Rudolfov B 1:4 (0:2) 22.04. 17:00 -
Lišov B - N.Hodějovice 2:1 (1:0) 08.04. 16:30 -
Mladé B - Vrábče 5:1 (1:1) 31.03. 16:00 -
Ledenice B - Mokré 6:2 (1:0) 25.03. 15:00 -
Vrábče - Lišov B 2:2 (2:1) 28.10. 14:30 -
Lipí - Č.Dub B 6:1 (3:1) 22.10. 15:00 -
Žabovřesky - Boršov B 2:2 (1:1) 14.10. 15:30 -
N.Hrady - D.Voda B 1:2 (0:0) 07.10. 16:00 -
K.Újezd B - Koloděje 3:2 (2:1) 23.09. 16:30 -
Ledenice B - Rudolfov B 1:3 (1:1) 17.09. 16:30 -
Mladé B - Č.Dub 2:0 (1:0) 14.09. 17:30 -
Zborov - Č.Dub 2:4 (1:1) 10.09. 17:00 -
K.Újezd B - Borek 2:3 (1:2) 02.09. 17:00 -
Ledenice B - N.Hodějovice 5:0 (3:0) 16.08. 18:00 -
Kamenná - Sedlec B 9:4 (5:2) 10.06. 17:00 -
Mladé B - Lišov B 4:1 (2:1) 28.05. 17:00