FRANK Vojtěch
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Litomyšl - Č. Třebová 1:3 (0:1) 01.05. 17:00 -
Mor. Třebová - Č. Heřmanice 8:2 (3:0) 27.04. 10:15 -
Č. Třebová B - Jaroměřice 4:0 (1:0) 21.04. 17:00 -
Jaroměřice - Tatenice 2:2 (0:0) 14.04. 16:00 -
Slatiňany - Č. Heřmanice 3:3 (2:3) 13.04. 16:30 -
Mor. Třebová B - Sloupnice 1:0 (0:0) 31.03. 15:00 -
Polička - Slatiňany 0:6 (0:2) 24.03. 15:00 -
Březová - Janov 1:6 (1:1) 28.10. 14:00 -
Bystré - Březová 4:1 (0:0) 22.10. 15:30 -
Jaroměřice - Kunčina 1:3 (1:0) 08.10. 16:00 -
Mor. Třebová B - Březová 2:0 (2:0) 10.09. 17:00 -
Luže - Opatovice 2:3 (1:3) 03.09. 14:30 -
Voděrady - Vavřinec 2:5 (0:4) 20.08. 14:30 -
Jiskra - Zámrsk 1:3 (0:2) 19.08. 17:00 -
Jaroměřice - Lanškroun B 3:4 (0:1) 13.08. 16:00 -
Městec - Pardubičky 1:4 (0:1) 17.06. 17:00 -
Morašice - Městečko Trnávka 4:0 (3:0) 11.06. 17:00 -
Jaroměřice - Janov 2:2 (1:0) 27.05. 16:00 -
Mor. Třebová B - Sloupnice 0:0 (0:0) 13.05. 17:00 -
Sebranice - St.Město 4:2 (1:1) 01.05. 16:00 -
Žamberk - Semanín 7:0 (2:0) 29.04. 16:30 -
Kunčina - Dobříkov 2:3 (1:2) 15.04. 16:00 -
Skuteč - Č. Heřmanice 3:1 (3:0) 08.04. 16:00 -
H. Ředice - Třemošnice 1:0 (1:0) 02.04. 16:00 -
Letohrad B - Jablonné 1:0 (0:0) 26.03. 10:15 -
Libchavy - Žamberk 0:2 (0:2) 29.10. 14:30 -
Jaroměřice - Mor. Třebová B 0:0 (0:0) 23.10. 14:30 -
Tatenice - Skuteč 4:3 (3:1) 16.10. 14:30 -
Žamberk - Březová 4:1 (3:1) 08.10. 15:00 -
Jablonné - Proseč 1:2 (0:0) 02.10. 15:00 -
Jehnědí - Žamberk 2:1 (0:0) 28.09. 15:00 -
Skuteč - Jiskra 4:3 (2:0) 24.09. 15:30 -
H. Újezd - D. Újezd B 1:3 (0:2) 28.08. 17:00 -
Tatenice - Luže 5:0 (3:0) 21.08. 17:00 -
Mýto B - Tatenice 5:1 (2:0) 19.06. 17:00 -
Tatenice - Rosice 1:3 (0:2) 05.06. 16:00 -
Mor. Třebová B - Jablonné 0:1 (0:0) 22.05. 17:00 -
Jaroměřice - Dobříkov 1:6 (0:3) 08.05. 16:00 -
Polička - Přelouč 1:3 (0:2) 10.04. 15:30 -
Žichlínek - Semanín 3:4 (1:2) 03.04. 15:30 -
Kunčina - Jablonné 1:1 (0:0) 26.03. 15:00 -
Žichlínek - Jablonné 0:3 (0:1) 28.10. 14:30 -
Zámrsk - Žamberk 1:1 (0:1) 17.10. 14:30 -
Sloupnice - Jaroměřice 7:1 (3:0) 10.10. 15:00 -
Mor. Třebová B - Semanín 1:6 (1:0) 03.10. 15:00 -
H. Jelení - Stolany 5:2 (3:1) 28.09. 15:30 -
Mor. Třebová C - Vendolí 4:3 (2:1) 25.09. 10:15 -
Č. Heřmanice - Libchavy 4:0 (1:0) 12.09. 16:00 -
Pomezí - Kunčina 3:1 (2:0) 05.09. 17:00 -
Bystré - Mor. Třebová B 1:2 (1:1) 15.08. 17:00