HRUBÝ Miloš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Tatenice - Janov 0:4 (0:3) 28.04. 16:00 -
Rosice - Řečany 1:3 (0:2) 27.04. 17:00 -
Lanškroun B - Kunčina 5:1 (2:0) 21.04. 17:00 -
Letohrad B - Skuteč 1:1 (1:1) 31.03. 10:15 -
Sloupnice - Č. Třebová B 1:2 (1:1) 24.03. 15:00 -
Pomezí - Lanškroun B 0:2 (0:1) 05.11. 14:00 -
Luže B - Jenišovice 6:1 (3:0) 29.10. 14:30 -
Luže - Rváčov 1:2 (1:0) 29.10. 12:00 -
Lanškroun B - Bystré 1:0 (1:0) 14.10. 15:30 -
Semanín - Pomezí 1:2 (0:2) 24.09. 16:00 -
Březová - Kunčina 1:3 (0:2) 16.09. 16:30 -
Tatenice - Jehnědí 3:1 (2:1) 19.08. 16:00 -
Mor. Třebová B - Janov 3:0 (1:0) 12.08. 17:00 -
Lukavice - Velešov 0:6 (0:0) 17.06. 16:00 -
Solnice B - Albrechtice 7:1 (2:0) 03.06. 17:00 -
Přepychy - Křovice 3:1 (2:0) 28.05. 17:00 -
Javornice B - Domašín 6:0 (0:0) 28.05. 10:00 -
Týniště B - Solnice B 3:6 (1:2) 27.05. 17:00 -
Albrechtice - Týniště B 0:1 (0:0) 21.05. 17:00 -
K. Lhota B - Přepychy B 3:4p. (1:1) 14.05. 17:00 -
Lukavice - K. Lhota 2:1 (0:0) 13.05. 16:00 -
Týniště B - Rychnov B 1:2p. (0:1) 06.05. 10:15 -
Dobruška B - Albrechtice 1:0p. (0:0) 30.04. 15:00 -
Dobré - Žďár 2:4 (1:2) 23.04. 17:00 -
Černíkovice - Solnice B 0:3 (0:2) 16.04. 17:00 -
Týniště B - Kostelec B 7:1 (2:0) 08.04. 16:30 -
Týniště B - Černíkovice 2:1 (1:1) 22.10. 15:00 -
Přepychy B - Roveň 0:2 (0:2) 22.10. 10:00 -
Domašín - Olešnice 2:0 (1:0) 15.10. 15:30 -
Vamberk B - Velešov B 6:1 (4:1) 08.10. 12:30 -
K. Lhota - Velešov 1:5 (1:3) 02.10. 16:00 -
Velešov - Borohrádek 2:1 (1:1) 24.09. 16:30 -
Albrechtice - Rychnov B 2:4 (2:1) 18.09. 16:30 -
Křivice - Petrovice 0:2 (0:1) 17.09. 16:30 -
Boharyně - Lovčice 1:1 (1:0) 06.11. 14:00 -
Přepychy - Dobruška B 1:3 (1:0) 16.10. 14:30 -
Velešov - Přepychy 3:1 (2:1) 09.10. 15:00 -
Zdelov - Borohrádek 3:2 (3:0) 02.10. 15:00 -
Solnice B - Rychnov B 1:2p. (0:1) 26.09. 12:30 -
Kostelec B - Lukavice 3:2p. (1:1) 18.09. 16:00 -
Velešov - Rychnov B 1:3 (0:1) 12.09. 16:30 -
K. Lhota - Dobruška B 2:1 (0:0) 05.09. 16:30 -
Deštné - Přepychy 4:5p. (2:1) 04.09. 16:30 -
Chlumec C - Lhota 2:1 (1:0) 22.08. 14:00 -
Kostelec B - Rychnov B 2:0 (0:0) 15.08. 17:00 -
Černíkovice - Dobruška B 0:2 (0:2) 08.08. 17:00 -
Albrechtice - Borohrádek 1:4 (1:3) 01.08. 17:00 -
Rokytnice - Lípa B 2:3 (1:2) 26.09. 15:30 -
Prasek - Lhota 0:2 (0:1) 19.09. 16:30 -
Deštné - Albrechtice 4:1 (2:0) 12.09. 16:30