ABERLE Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Zábřeh - Želatovice 2:1 (2:0) 28.04. 16:00 -
Velké Losiny - Bělotín 1:2 (0:2) 21.04. 16:00 -
Bernartice - Lesnice 2:2 (1:2) 13.04. 15:30 -
Postřelmov - Čechovice 1:2 (0:2) 30.03. 15:00 -
Čechovice - Litovel 4:1 (4:1) 10.03. 14:30 -
Žulová - Písečná 3:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Troubelice - Plumlov 3:0 (1:0) 22.10. 14:30 -
Slavonín - Bělkovice 1:1 (1:0) 15.10. 15:00 -
Dolany - Medlov 0:4 (0:2) 01.10. 15:00 -
1.FC Olešnice - Protivanov 7:0 (3:0) 30.09. 15:00 -
Chválkovice - Velká Bystřice 1:1 (1:0) 23.09. 15:30 -
Želatovice - Určice 3:1 (2:0) 09.09. 16:00 -
Litovel - Bohuňovice 1:0 (1:0) 02.09. 10:30 -
Konice - Mohelnice 1:2 (1:1) 27.08. 16:30 -
Chválkovice - Kovalovice 11:0 (6:0) 26.08. 17:00 -
Zlaté Hory - Sudkov 0:2 (0:1) 19.08. 16:30 -
Šternberk B - Slatinice 1:4 (1:1) 11.06. 17:00 -
Zábřeh - Želatovice 1:0 (1:0) 04.06. 17:00 -
Bludov - Postřelmov 1:2 (0:1) 27.05. 17:00 -
Velké Losiny - Konice 3:1 (1:0) 20.05. 17:00 -
Určice - Postřelmov 2:0 (1:0) 13.05. 17:00 -
Řetězárna - Ruda 2:1 (1:1) 08.05. 16:30 -
Čechovice - Mohelnice 2:1 (1:1) 07.05. 16:30 -
Konice - Medlov 1:1 (1:0) 30.04. 16:00 -
Haňovice - Hodolany 3:2 (1:1) 23.04. 16:00 -
Litovel - Dolany 0:0 (0:0) 15.04. 16:00 -
Zábřeh - Dolany 2:0 (2:0) 02.04. 15:30 -
Bohuňovice - Konice 2:1 (0:1) 13.11. 14:00 -
Mohelnice - Zábřeh 3:4 (1:3) 05.11. 14:00 -
Protivanov - Troubelice 1:1 (0:1) 16.10. 15:00 -
Čechovice - Bohuňovice 1:1 (1:1) 02.10. 15:00 -
Zábřeh - Čechovice 2:3 (0:1) 28.09. 16:00 -
Čechovice - Jeseník 1:0 (1:0) 18.09. 15:30 -
Kostelec - Medlov 1:0 (0:0) 11.09. 16:00 -
Dolany - Litovel 3:0 (0:0) 04.09. 16:00 -
Postřelmov - Lesnice 1:2 (0:0) 20.08. 14:00 -
Jeseník - Lipová 2:1 (0:1) 06.08. 10:15 -
Dolany - Litovel 7:1 (6:0) 19.06. 17:00 -
Písečná - Bernartice 3:4 (0:2) 11.06. 17:00 -
Postřelmov - Konice 2:1 (2:1) 04.06. 14:30 -
Želatovice - Kralice 7:0 (3:0) 28.05. 17:00 -
Lutín - Mohelnice 0:6 (0:4) 22.05. 17:00 -
Jeseník - Ústí 2:1 (2:0) 14.05. 16:30 -
Litovel - Mohelnice 1:5 (0:4) 07.05. 16:30 -
Šternberk - Lipová 6:0 (2:0) 30.04. 16:30 -
Lutín - Medlov 1:0 (1:0) 10.04. 15:30 -
Jeseník - Želatovice 1:2 (0:1) 26.03. 15:00 -
Beňov - Lipník 4:1 (2:0) 31.10. 14:30 -
Želatovice - Bohuňovice 4:0 (3:0) 16.10. 14:30 -
Lesnice - Řetězárna 4:3 (0:2) 03.10. 15:00