KALVACH Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
D. Podluží - Huntířov 7:4 (3:2) 07.04. 14:00 -
Vel. Šenov - Mikulášovice 3:2p. (1:2) 30.03. 16:00 -
Boletice - Šluknov B 2:1p. (0:1) 23.03. 15:00 -
H.Podluží - Benešov 2:0 (2:0) 30.09. 16:00 -
Rybniště - Františkov 8:0 (2:0) 23.09. 12:00 -
Union Děčín - Benešov 3:2 (2:0) 17.09. 16:30 -
Rybniště - Jiříkov 3:2 (2:1) 09.09. 12:30 -
Huntířov - D. Podluží 2:4 (1:3) 27.08. 14:00 -
D. Podluží - Huntířov 9:0 (2:0) 18.06. 14:00 -
Jiříkov - Mikulášovice 4:2 (2:0) 17.06. 17:00 -
Malšovice B - Chřibská 1:4 (1:1) 03.06. 10:00 -
D. Habartice - Malšovice B 3:0 (2:0) 27.05. 13:00 -
D. Podluží - Bynovec 2:1 (0:1) 21.05. 14:00 -
Verneřice - Šluknov B 2:3p. (1:1) 20.05. 17:00 -
Rybniště - D. Habartice 3:4 (1:1) 20.05. 13:00 -
Čes. Kamenice B - Rybniště 2:4 (1:3) 14.05. 15:00 -
Malšovice B - Františkov 4:1 (1:1) 06.05. 10:30 -
Vilémov B - Verneřice 10:1 (3:0) 23.04. 10:15 -
Rybniště - D. Podluží 3:2 (0:1) 08.04. 12:00 -
Vilémov B - Boletice 6:0 (2:0) 23.10. 10:15 -
D. Habartice - D. Podluží 5:0 (3:0) 15.10. 11:30 -
Rybniště - Chřibská 7:1 (1:0) 08.10. 11:30 -
Františkov - Markvartice 1:2p. (0:1) 02.10. 15:00 -
Březiny - Boletice 4:0 (3:0) 01.10. 16:00 -
Liběšice - Čes. Kopisty 1:2 (0:2) 28.09. 16:30 -
St.Křečany - Chřibská 6:3 (2:2) 25.09. 15:00 -
D. Habartice - Chřibská 13:1 (8:1) 18.09. 15:00 -
Benešov - Jiříkov 1:2 (0:2) 17.09. 16:30 -
St.Křečany - D. Habartice 1:2 (0:2) 11.09. 15:00 -
Malšovice B - Roma Děčín 4:1 (2:0) 10.09. 10:30 -
Verneřice - Jiříkov 4:5 (2:3) 03.09. 17:00 -
Roma Děčín - Chřibská 12:1 (5:0) 20.08. 13:00 -
Huntířov - Malšovice B 1:13 (1:6) 29.05. 14:00 -
Chřibská - Markvartice 2:3p. (1:2) 14.04. 15:00 -
Boletice - Šluknov B 0:1p. (0:0) 08.09. 17:00 -
D. Habartice - Těchlovice 0:1 (0:1) 01.09. 17:00 -
Chřibská - Čes. Kamenice B 4:1 (1:0) 09.06. 13:00 -
Markvartice - Boletice 4:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Rybniště - Malšovice 3:1 (2:0) 07.10. 16:00 -
D. Podluží - St.Křečany 2:1 (0:1) 01.10. 16:00 -
Chřibská - Huntířov 6:1 (3:1) 17.09. 16:00 -
Huntířov - Roma Děčín 0:1 (0:0) 10.06. 17:00 -
Mikulášovice - Markvartice 4:2 (2:1) 27.05. 17:00 -
St.Šachov - Huntířov 1:3 (0:1) 14.05. 15:00 -
Rybniště - Malšovice 0:1 (0:0) 06.05. 17:00 -
Chřibská - Roma Děčín 1:4 (0:2) 30.04. 13:00 -
Bynovec - Verneřice 0:2 (0:2) 23.04. 17:00 -
Františkov - Bynovec 2:1p. (0:1) 16.04. 17:00