SEDLÁŘ Radek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bukovany - Vracov 2:0 (1:0) 05.05. 17:00 -
Věteřov - Čejč 4:4 (2:3) 28.04. 16:30 -
Vracov - Násedlovice 1:3 (1:2) 27.04. 16:30 -
Nenkovice B - Lovčice 4:4 (2:0) 21.04. 16:30 -
Dubňany B - Velká n. Vel. 4:5 (2:2) 24.03. 15:30 -
Velká n. Vel. - Vracov 5:0 (2:0) 22.10. 15:00 -
KEN Veselí - Kněždub 0:3 (0:2) 08.10. 15:30 -
Lipov - Suchov 2:5 (1:1) 01.10. 15:30 -
Lipov - Hr. Vrbka 1:0 (1:0) 03.09. 16:30 -
Bukovany - Radějov 3:0 (2:0) 27.08. 17:00 -
Vřesovice - D. Bojanovice 9:2 (6:0) 26.08. 17:00 -
Lipov - Velká n. Vel. B 6:6 (3:5) 20.08. 17:00 -
Petrov - Hroznová Lhota B 2:3 (1:1) 13.08. 17:00 -
Hr. Vrbka - Tv. Lhota 3:4 (2:1) 11.06. 16:00 -
Vnorovy B - Velká n. Vel. B 2:4 (0:1) 10.06. 15:00 -
Lipov - Petrov 1:1 (0:0) 04.06. 17:30 -
KEN Veselí - Hroznová Lhota B 3:1 (1:0) 28.05. 17:00 -
Vracov - Lužice 4:1 (1:0) 20.05. 17:30 -
Domanín - Těmice 1:1 (1:0) 07.05. 17:00 -
Hr. Vrbka - Bzenec B 2:7 (1:4) 30.04. 16:30 -
Radějov - Násedlovice 3:0 (1:0) 29.04. 16:00 -
Vnorovy B - Hr. Vrbka 1:5 (1:1) 22.04. 16:30 -
Hroznová Lhota B - Vacenovice B 1:3 (0:2) 15.04. 16:30 -
KEN Veselí - Petrov 3:0 (0:0) 02.04. 16:00 -
Mor. Písek - Nová Lhota 7:2 (1:0) 01.04. 16:00 -
Blatnice - Bukovany 6:0 (2:0) 19.03. 15:00 -
Bukovany - Blatnice 1:2 (1:1) 06.11. 14:00 -
Kněždub - Domanín 5:1 (4:0) 30.10. 14:00 -
Hroznová Lhota B - Hovorany 4:2 (3:0) 29.10. 14:00 -
Petrov - Lipov 4:1 (4:0) 23.10. 15:00 -
Hr. Vrbka - Těmice 3:1 (2:0) 16.10. 15:00 -
Nová Lhota - Domanín 1:7 (1:4) 09.10. 15:30 -
Tv. Lhota - Vnorovy B 0:3 (0:2) 08.10. 15:30 -
Vnorovy B - Těmice 3:1 (3:0) 01.10. 15:30 -
Nová Lhota - Velká n. Vel. B 0:3 (0:1) 25.09. 16:00 -
Bzenec B - Hr. Vrbka 0:0 (0:0) 18.09. 16:00 -
Věteřov - Ždánice B 3:2 (1:2) 11.09. 16:30 -
Kněždub - Mor. Písek 3:1 (1:0) 04.09. 16:30 -
Čejč - Archlebov 3:2 (1:2) 28.08. 17:00 -
Suchov - Nová Lhota 7:4 (5:0) 27.08. 16:30 -
Domanín - Vnorovy B 6:0 (5:0) 21.08. 17:00 -
Vracov - Vlkoš B 3:1 (1:0) 20.08. 17:00 -
Suchov - Domanín 3:4 (0:0) 11.06. 16:00 -
Velká n. Vel. B - Mor. Písek 3:4 (2:2) 11.06. 10:00 -
Kyjov B - Archlebov 6:2 (4:1) 05.06. 10:15 -
Domanín - Velká n. Vel. B 1:0 (0:0) 29.05. 17:00 -
Vnorovy B - Tv. Lhota 0:2 (0:0) 28.05. 17:00 -
Archlebov - Čejč 1:0 (0:0) 22.05. 17:00 -
Vlkoš - St. Poddvorov 2:4 (0:2) 21.05. 17:00 -
Čejkovice - Lovčice 0:3 (0:2) 15.05. 16:30